Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dračia Jaskyňa

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 EmptyThu Dec 01, 2011 5:30 pm

First topic message reminder :

Dračia Jaskyňa je miesto ďaleko na severe za Zemou Zeme na ktoré sa pešo takmer nedá dostať. Dá sa sem dostať len pomocou dračieho teleportačného kameňa ktorý vlastní Kagami Nakamura. A keďže Kagami zničil zvitok s mapou nikto vo svete ninjov o jaskyni nikdy nepočul.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 EmptyMon Dec 19, 2011 8:18 pm

Rozdal všetky nové rozkazy a vrátil sa ku drakovi. Sedel pri ňom a rozprával sa s ním pričom čakal na hlásenia od Saki a Raidona.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 8:10 pm

Saki a Nicovo telo sa zjavili v Jaskyni a Saki si pomyslela No som zvedavá na odmenu Saki ťahala telo Nica za sebou do kanceláriu kde bol Kagami a Saki povedala Kagami .. Je toto ten Nico však ? zdvihla telo a narovnala mu hlavu potom sa mierne zasmiala a pomyslela si hmm po tomto boji som neupravená mala by som sa upraviť umyť a potom trénovať no možno aj pospať neviem či ma Kagami pre mňa misiu ak nie tak si odpočnem ak áno tak ju rada splním Saki netrpezlivo čakala na Kagamiho odpoveď
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 8:42 pm

Akuyoshi zmizol a Kagami podišiel ku telu. Lúskol prstami a Nico zmizol v čiernom dyme.
"Áno je to on. A tebe ďakujem. Máš chvíľku voľno. Ja čakám na správu od Raidona a keď vybavíme ešte jednu neodkladnú záležitosť. A potom idú sviatky a budem rád ak zostaneme všetci v bezpečí jaskyne" povedal jej a naznačil Alduinovi (ktorý viditeľne narástol) aby ho nasledoval do kancelárie.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 9:01 pm

Saki počúvala Kagamiho a potom sa vybrala do spálne kde bolo už len trocha dymu keď źe ona nehala otvorené dvere tak sa to vyvetralo no len trocha ešte zostalo . Saki si sadla na posteľ vyzula boty nachvíľu si ľahla potom zaliezla do kúpelne kde sa vysprchovala vyprala si veci nové veci si obliekla trocha sa postarala o pleť potom si urobila všetko čo trebalo a o niečo neskôr si pekne ľahla do postele aj keď oblečená jej to nevadilo a len tak rozmýšľala čo budem zajtra robiť? Hmm . Dúfam že sa nebudem nudiť v jaskyni . Hmm čo teraz asi robí Ken? Tie jeho oči boli nádherné už sa teším keď sa s ním stretnem najradšej by som sa teraz za nim vydala no radšej to nejdem riskovať a zostanem v Jaskyni . Kto vie či aj on na mňa mysli? Saki ďalej ležala v posteli
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 EmptyThu Dec 22, 2011 7:06 pm

Objevil jsem se v jeskyni a vydal jsem se v jeskyni a rozešel jsem se ke Kagamiho kanclu. Hned po pár krocích jsem se, ale zarazil a podíval jsem se na mrtvolu co tam ležela.
No to si snad děláte srandu, co to tady je za mrtvolu. Co sem komu udělal, příště mi jí dejte třeba do postele.
Musel jsem nechápavě zakroutit hlavou, ale šel jsem dál ke Kagamimu. Když jsem došel do kanclu sedl jsem si do svého přivlastněného křesla a klasicky jsem si dal nohy na stůl.
Koukám, že se tu hodně změnilo kdo vymysle to že sem bude tahat mrtvoly takovej bordel co s tím tady je. No to je tvůj problém já to uklízet nebudu.
Ušklíbl jsem se a potom jsem pokračoval.
Ten blonďák je mrtvej sice to nebylo v zadání mise, ale měl jsem příležitost tak jsem ho odstranil. Co se týče toho druhýho ten mi kvůli tomu zmizel, ale myslím, že se bavili něco o Konoze takže bude možná tam.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dračia Jaskyňa
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Jaskyňa Furasu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Dimenzie-
Přejdi na: