Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ulice Nikushi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Ulice Nikushi Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Nikushi   Ulice Nikushi EmptyThu Dec 01, 2011 5:10 pm

Ulice Nikushi Kiri_u10

O něco klidnější ulice je zaručeně zábavným místem pro ty, kteří hledají žoldáky, zbraně, brnění. Sice tato oblast není pro ninji moc určena, pořád je zde vidět nějaký ten ANBU, dohlížející na ruch, na to, aby nepropuklo něco víc. Vždy to byla Ulice radikálů, velmi hádavých lidí. Sama cesta mezi ulicemi je tvořená čistě prachem, nic jiným. Zdi jsou z tvrdého pískovce, upevněném chakrou. Prostá a bohatá ulice.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Nikushi Left_bar_bleue450/450Ulice Nikushi Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Nikushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Nikushi   Ulice Nikushi EmptyFri Dec 02, 2011 7:26 pm

Šel jsem po ulici kterou jsem měl nejradši protože všichni ti zabijáci mi přípomínali starou Kiri vdobě čtvrtého a tak jsem tak šel a přemýšlel jsem co budu dělat.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ulice Nikushi Left_bar_bleue450/450Ulice Nikushi Empty_bar_bleue  (450/450)

Ulice Nikushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Nikushi   Ulice Nikushi EmptyFri Dec 02, 2011 8:52 pm

Po chvíli si vzpomenu co jsem chtěl naučit se Kuchiyose ale nevěděl jsem pečetě a tak jsem se rozhodl jít za mizukagem prosvitek.
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ulice Nikushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Nikushi   Ulice Nikushi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Nikushi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulice Shiryuu
» Ulice Myogyu
» Sendainina Ulice
» Ulice Kaisha
» Ulice Hanashi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Ulice-
Přejdi na: