Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Akamatsua

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Nov 27, 2011 3:13 pm

Je to obrovský rozlehlý dům ve kterém nic nechybí
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyWed Nov 30, 2011 7:40 pm

Došel jsem domů společně se Shoem uamířil jsem k lednici a zeptal jsem se ho tak co si dáš a ze skříńky nad lednicí jsem vyndal dvě skleničky.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyWed Nov 30, 2011 8:07 pm

Keď sme prišli pred dom chvíľu som sa na neho uprene pozeral. Je vážne veľký. Povedal som a potom som šiel s Akamatsuom dnu. Vošiel som do domu a všade som sa obzeral. Ten dom je vážne pekný a taktiež je dosť priestorný. Prišiel som do kuchyne a pozrel som na Akamatsuho. Sake. Povedal som a posadil som sa za stôl ktorý tam bol. Hej, Akamatsu, aká si hodnosť ak sa môžem spýtať? Spýtal som sa popri pozorovaní domu.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyWed Nov 30, 2011 8:19 pm

Nalil jsem nám saké bylo opravdu dobré taky mě stálo pěkné jmění no ale co v lednici jich bylo ještě 8.no já jsem S-rank Jounin.A co ty? ptal jsem se cestou ke gauči kde on seděl když jsem si sedl tak jsem mu podal skleničku a řekl na zdraví.a ťukli sme si.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyWed Nov 30, 2011 9:01 pm

Ja som tiež Jounin. Povedal som s úsmevom. Mal som dobrí pocit, že som poznal dobrého človeka. Teda aspoň som v to dúfal. Moc som sa s ostatnými nezbližoval. Nikomu som totiž nemohol veriť na sto percent. No Akamatsuovi som z nejakého dôvodu veril. Vzal som si pohárik a ťukol som si s ním. Na zdravie! Povedal som a hodil som do seba pohárik sake. Usmial som sa a pozrel som na Akamatsuho.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyFri Dec 02, 2011 5:42 pm

Prechádzal pomaly ulicou. Mal podobu staršieho muža v dobrom oblečení, s plešinou na hlave a okolo nej mal korunku riedkych šedých vlasou. Vystupoval príjemne a dôveryhodne a mal tichý jemný hlas. Prešiel ulicou až ku domu kde býval Akamatsu a zaklopal trikrát na dvere.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyFri Dec 02, 2011 9:11 pm

Práve som si dolieval pohárik keď som začul zaklopanie na dvere. Akamatsu nevypadal, že by sa mu chcelo ísť otvoriť. Tak som teda šiel ja. Postavil som sa a vydal som sa smerom k dverám. Otvoril som dvere a uvidel som človeka ktorý mi trochu pripomínal mnícha. Mal som dobrú náladu a tak som sa len usmial. Zdravím, ako vám môžem pomôcť? Povedal som a prezeral som si človeka ktorý stál predo mnou.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyFri Dec 02, 2011 9:20 pm

"Prišiel som za Akamatsu-kun, mladý muž" povedal potichu a milo sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptyFri Dec 02, 2011 9:31 pm

Ah, áno, chvíľku počkajte. Otočil som sa a prišiel som pri Akamatsuho. Hej, máš návštevu. Nejaký mních, alebo neviem čo je zač. Povedal som a ja som si zasa sadol na gauč kde som pred tým sedel a vypil som svoj pohárik saké. Nemal by som to preháňať. Predsa len som na návšteve. A opilý nie som veľmi príjemný. Pomyslel som si a poškrabkal som sa na hlave. Zaujímalo by ma, čo je ten mních zač. Nevypadal úplne normálne. Žeby to bol nejaký žobrák? Vzal som balíček cigariet a jednu som si dal do úst. Vybral som zapaľovač a snažil som sa zapáliť si, no zapaľovač bol prázdny. Vzdychol som si a pozrel som na Akamatsuho. Nemáš zapaľovač? Spýtal som sa a môj zapaľovač som strčil do vačku. Znova som si vzdychol a začal som sa prehľadávať, či náhodou nemám náhradný zapaľovač.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue900/900Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (900/900)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySat Dec 03, 2011 4:13 pm

procházel jsme se po vesnici a šel jsem kolem jakésiho baráku a uviděl jsem jakésiho mniha u baráku jak se baví s týpkem co byl v kageho kanceláři poupravil jsme si oba meče a pomyslel si.... šel s prcekm k němu domů takže tady bydlí? pousmál jsem se a šel směrem ke dveřím... zeptal jsem se mnicha zdravím tady bydlí prcek? no to je jedno ušklíbl jsem se a zaklepal na futra a čekal jestli někdo dojde nebo ne...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySat Dec 03, 2011 5:56 pm

"Chcem sa len chvílu osamote rozprávať s Akamatsu-kunom" povedal novému mužovi ktorý sa objavil a stále sa prívetivo usmieval.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 8:48 am

Pana jsem si prohlédl od hlavy k patě bylo mi na něm něco divného ale co kdyby na mě někdo něco plánoval tak si nevybere situaci kdy nemám u sebe dva dobré shinobi.Dobrý den co pak by jste chtěl pane.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:03 am

Usmial sa doširoka a podal Akamatsuovi ruku.
"Potrebujem sa s vami len porozprávať, Akamatsu-kun. Ale je to dôležité a potrebujeme preto trochu súkromia" hovoril plynule slabým hlasom a pritom stále vystupoval prívetivo.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:19 am

hele Sho a Bille stejně už děte domů já vyhovím tomuto muži vytrčil jsem ty dva ven a zabouchl a tím mužem jsem šel do mého pokoje a tam jsem si sedl na postel a povídal jsem Tak copak by jste chtěl?
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:27 am

Vzdychol som si, pretože som stále mal v ústach nezapálenú cigaretu. Pozrel som na Billa a prezrel som si ho. Nemáš oheň? Spýtal som sa ho a čakal som na jeho odpoveď. Potom som sa pozrel na ten veľký dom a zamračil som sa. Ten mních to celé pokazil... Teraz si saké budem musieť kúpiť ja. Ale zaujímalo by ma, čo ten mních chcel.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:34 am

Keď zostal s Akamatsuom osamote jeho výraz sa zásadne zmenil. Z milého a prívetivého sa stal chladný a neutrálny. Zmenil sa do svojej skutočnej podoby (obrázok) a celú izbu v ktorej boli obalil do lávy ktorá stvrdla na kameň.
"Prepáč mi toto všetko nechcem ti ublížiť ani nikomu inému v tejto dedine. Prišiel som sem pretože ti chcem dať ponuku. Ponuku ktorá sa neodmieta. Staň sa členom mojej organizácie Lovcov. Poď, a ja ťa naučím sile o ktorej sa ti ani nesnívalo. Musíš však opustiť všetko čo máš a oddať sa nášmu cieľu. Ak moju ponuku neprijmeš odídem a nechám ťa na pokoji" povedal mu vážnym hlasom a vtom sa za ním v tieni objavila vysoká bytosť v čiernom odeve s červenou pokožkou a dlhým červeným chvostom. Démon vyceril snehobiele zuby do krutého úsmevu.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:36 am

Jen pod jednou podmínkou.....Vezmu si odtud svůj meč mám ho ve skladnici.Tak mě tam prosím pust.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:39 am

Kagami pozrel na démona vedľa neho. Ten zmizol v mraku čierneho dymu a o pár sekúnd as objavil tesne pred Akamatsuom a držal v rukách jeho meč ktorý mu stále s tým desivým úškrnom podával.
"Je to všetko čo si chcel?" dodal.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:41 am

Tak teď již můžeme jen jestly budeme odcházet po svých tak budeme muset zabít pár lidí povídal jsem zatím co jsem si brousil meč a chladně a klidně jsem se podíval na Kagamiho.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue800/800Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (800/800)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 10:43 am

Kagamiho klon sa len rozosmial a zmenil sa na masu lávy na ktorej boli prilepené desiatky výbušných lístkov. Démon podišiel ku Akamatsuovi a položil mu ruku na plece. Skôr než sa spamätal zmizli obaja v mraku čierneho dymu. Keď boli preč, Kagamiho klon explodoval a celý dom vyhodil do vzduchu v jednej veľkej explózií...

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 11:49 am

Výbuch ma odhodil od budovy a ja som dopadol na zem. V hlave sa mi začali miešať rôzne myšlienky. Keď som sa pozrel na dom, ktorý bol v troskách len som zo seba vypustil: No ku**a Povedal som a postavil som sa. Oprášil som sa a začal som očami blúdiť po troskách. To je divné. Nejak sa mi to nezdá. Prišiel som k horiacej troske a zapálil som si o plameň cigaretu. Vydýchol som dym a potom som sa otočil na Billa. Asi sú mŕtvy... Keď som to dopovedal otočil som sa na trosky a poškrabkal som sa na hlave. Ale to sa mi nezdá. Jounin by tak ľahko nezomrel.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue900/900Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (900/900)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 12:03 pm

pdíval jsem se na týpka co po mě chtěl oheň a jen se zhluboka nadechl... nemam... Jsem nekuřák zasmál jsme se a poupravil si oba meče... hned jak jsme to dodělal tak jsem dodal Jsem Bill a ty jsi?
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Akamatsua Left_bar_bleue650/650Dům Akamatsua Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua EmptySun Dec 04, 2011 12:08 pm

Prišiel som bližšie k Billovy a trochu som sa usmial. Ja som Sho. Podal som mu ruku. Potom som sa rozhliadol a cigaretu som odhodil do trosiek. Ách...Čo takto ísť niekam zabiť čas? Nie je tu čo robiť. Spýtal som sa ho a upravil som si plášť. Zaujímalo by ma, čo sa tomu prckovi mohlo stať. Nemyslím, že je mŕtvy. Pomyslel som si, ale už som sa na prcka vykašľal a prestal som sa o ten výbuch zaujímať.
Keď Bill súhlasil vydali sme sa pomaly k budove Tsuchikageho. Mali sme dobrý nápad...
(presun + Bill)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Akamatsua Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Akamatsua   Dům Akamatsua Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Akamatsua
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Technika Akamatsua

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: