Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Akihiro Doki

Goto down 
AutorZpráva
Akihiro Doki
Chuunin
Chuunin
Akihiro Doki

Počet příspěvkù : 26
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Akihiro Doki Left_bar_bleue450/450Akihiro Doki Empty_bar_bleue  (450/450)

Akihiro Doki Empty
PříspěvekPředmět: Akihiro Doki   Akihiro Doki EmptyTue Nov 22, 2011 8:43 pm

Jméno:
Akihiro Doki
Věk:
16
Přezdívka:
Někdy Setsuko rozdělí jeho jméno a říká mu Hiro.
Hodnost:
Chunnin
Pohlaví:
Muž
Sen:
Naučit se ovládnout své KG a být tak schopný sundat si masku bez ublížení ostatním a svobodně žít bez ní.
Cíl:
Stát se co nejsilnějším ninjou, aby mohl ochránit svou sestru a vesnici. Nikdy to nepřiznává ale je to tak,.
Motto:
Až do hořkého konce.
Místo narození:
Vesnička Dokurin.. tahle vesnice už neexistuje, byla zničena a lidé ji znají jen z vyprávění.
Rodina:
Jeho rodiče zemřeli když byl malý.. vlastně zemřeli všichni se kterými měl vztah až na Setsuko
Vzhled:
Vysoká, štíhlá postava je pro něj samozřejmostí. Má karmínově červené oči a černé vlasy, které schovává pod kapucí své červené bundy. většinou k ní nosí černé kalhoty. na tváři věčně nosí masku. Má 2 tetování. jedno na kliční kosti a druhé na dolní části břicha.
Spoiler:
 
Vlastnosti:
Většinou se tváří chladně a nepřípustně a skoro nikdy se nesměje, nebo to na něm spíš není vidět. Nikdy moc nemluví, když nemusí. Ani Setsuko nikdy neřekne moc věcí. Radši spíš poslouchá. Je loajální vůči kage, poslouchá její rozkazy a snaží se za každou cenu uspět. I když má Setsuko rád a bere jí s sebou skoro všude, nerad jí bere na mise kvůli jeho nebezpečné KG.
Oblíbené:
Miluje noc, v podstatě by se dalo říct, že tma mu vyhovuje nejvíce. Drží se názoru, že dokáže schovat cokoliv. Od vlastní přítomnosti až po slzy. Déšť mu také vyhovuje. A samozřejmě má rád Setsuko.
Neoblíbené:
Není moc věcí, které by nenáviděl, no je jich plno, které nemá rád. Patří sem třeba boj, jeho KG, nebo davy lidí.
Schopnosti:
KG 40%, taijutsu 30% kenjutsu 30%
Zaměření:
Akihiro nejčastěj kombinuje taijutsu a jed z jeho krve.
Kekkei Genkai:
Dokushi (jed)
Popis KG:
Akihiro se narodil s výjimečnou schopností. V jeho těle sice koluje krev, no obsahuje velké množství speciálního jedu. Tento jed pro Akihirovo tělo není nebezpečný, no pro ostatní je smrtelný. Akihiro ho však dokáže už dobře ovládat, proto už většinou jen paralyzuje. Tento jed vychází i z jeho úst. Je v plynné formě a je mnohem nebezpečnější, než jed v krvy. Dokáže člověka v pár minutách zabít. Hiro dokáže díky svým zkušenostem jed z člověka vytáhnout, no musí to vykonat velmi rychle.
Slabiny KG:
Techniky s jedem jsou svým způsobem opravdu silné, no jelikož ho Hirova krev obsahuje, tak ho nikdo nemůže léčit. Tím pádem je v boji závislí jen sám na sobe a musí dávat i pozor, aby neublížil spojencům.
Klan:
Doki
Techniky:
Spoiler:
 
Zbraň:
Má při sobě základní ninja vybavení (kunaie, shirikeny, výbušné lístky, dýmovnice....) + speciální krátký meč, se kterým bojuje ve spojení s jedem.
Tento meč je zvláštní tím, že jsou v něm výběžky, které vedou Akihirovu krev.

Příběh:

Dětství
Akihiro se narodil do nevelké vesničky poblíž země ohně. V jeho krvi od narození kolovala kekkei genkai, která byla pro tuhle vesnici znakem. Díky ni na ně nikdo neutočil. Byl to strach který je odděloval a bránil před ostatním světem. S Akihirem to bylo ale jiné. Jeho KG bylo až moc silné a jed neměl jen v krvi jako všichni ostatní, ale také ho vydechoval. Právě proto ho už od dětství učili ovládat chakru, aby byl v budoucnosti schopný své kg ovládnou na takové urovni, že vylučování jedu bude moci zastavit.Jeho kg bylo ale stále až příliš riskantní a tak nikdy neměl odejít z vesnice, aby nikomu neublížil. (jelikož členům klanu jed neubližoval). Vesnice ale nebyla tak poklidná, jak se zdála a když se o Hirovi dozvědeli jiní ninjové, kteří Dokurin sledovali, rozhodli se ho zabít pro dobro ostatních. Někteří ninjové navrhovali pozabíjet je všechny, aby se jednou provždy zbavili celé hrozby.

Vyvraždění klanu
Když se den přikláněl k večeru, byli slyšet jen lehké pohyby a tehdy se to stalo. Padlo prvních několik členů klanu a rozpoutal se vzájemný boj. Nepřátelé měli přesilu a vyzabíjeli je všechny. Hiro byl celou dobu schovaný ve svém malém úkritu na kraji vesnice, kde se často schovával. Všechno to viděl na vlastní oči a byl zaslepen zlostí a nenávistí. Rozhodl se pobít co nejvíce nepřátel a vyšel ze svého ukrytu. Zanedlouho ho však někdo chytil a chtěl se ho zbavit, no hned se složil na zem v křečích. Akihirova kekkei genkai byla silnější než kdy jindy. Ninjové neměli šanci přiblížit se k němu, kvůli jedu který vydechoval. Kdyby tak udělali, jed by je mohl paralyzpvat, nebo dokonce zabít. Jeden z ninjů měl při sobě masku a doufal, že když mu ji nasadí, přestane Hiro vydechovat jed a nasadil mu ji. Hiro byl dost vyděšen a nevěděl jak jí kvůli složitému zapínání rozepnout.

Útěk
Tehdy utíkal jak nejlépe mohl. Ninjové byli kvůli souboji s klanem dost oslabení a velká většina umřela. Zůstalo jich jenom pár a ti se vydali Hira pronásledovat. Akiho ale trénovali už od dětství a měl dobrou výdrž i když byl ještě malý. Když se jim trochu vzdálil a uklidnil se, sundal si masku. Uvědomil si ale, že to není tak špatný nápad mít ji na sobě. Zdržovala by jeho KG a nemusel by ubližovat ostatním. Masku si teda nechal při sobě a byl připraven dát si ji při boji dole. Ninjové ho stále pronásledovali a Hiro už nevěděl, co dělat. Schovával se všude, kde mohl až se dostal k moři. Na pobřeží bylo několik lodí a ty se stali jeho poslední nadějí. Doufal, že si ninjové nebudou myslet, že by se vydal na moře. Schoval se do jednoho většího člunu. Tehdy začalo silně pršet Akihiro byl opravdu vyděšený a připraven na smrt. Loď se houpala tak silně, že se lano utrhlo a loď voda odplavila daleko od břehu.Akihiro byl opravdu šťastný, že ninjům utekl, no nevěděl jak bude pokračovat. Počasí se o nějakou chvíli uklidnilo a houpání vln Akihira uspalo.

Nová Rodina
Spal dlouho, jelikož byl jak fyzicky, tak psychicky vyčerpaný z útěku. Počas spánku jeho loď zahlédla mladá dvojice. Byl to pár, který neměl žádné děti a nebyli to ani ninjové. Dostali loď blíž k sobě a když tam Akihira spolu s maskou na tváři uviděli, byli víc než překvapeni. Masku mu sundali, co byla osudová chyba. Jejich těla začal napadat jed a oni brzo upadli do bezvědomí. Hiro se vzbudil a když je uviděl, znova se vyděsil. Ruce se mu rozklepali a oči se naplnili slzami. Nevěděl, jak by jim mohl pomoci. Rozhodl se však, že to musí alespoň zkusit a jednat rychle. Nemohl už víc dýchat bez toho, aby jim neublížil. Jeho kekkei genkai se sice v době kdy spal trochu uklidnilo a nevylučovalo se už v tak velkém množství, no stále bylo smrtelné. Nasadil si masku a položil svou ruku na hruď muže. Snažil se využít své naučené znalosti chakry, aby našel svůj jed v jeho těle. Bylo to možné jenom díky jeho unikátnímu složení. Akihirovi se podařilo přinutit jed, aby vystoupil z jeho těla. To samé provedl se ženou a modlil se, aby to pomohlo. Po několika minutách se vzbudilil. Tehdy Hiro pocítil pocit vděčnosti a radosti jako ještě nikdy předtím. Když uviděli, jak mu tečou slzy štěstí, zeptali se co se děje a proč má na tváři masku. Trochu smutně se na ně podíval a první co řekl, byla omluva. Omluvil se, že jim ublížil. Pak jim vysvětlil, co se stalo a že to byl on, kvůli komu odpadli a skoro zemřeli. Jeho příští rodiče na něj jen koukali. Po vyslechnutí příběhu k němu pociťovaly silné sympatie a lítost a vzali ho sebou do vesničky blízko Kirigakure s úsměvem na tváři. Když se jich zeptal proč, odpověděli jen, že mají i malou dcerku, o kterou se někdy nemohou postarat a že vždy toužili po chlapci i děvčeti. Akihiro byl tehdy opravdu šťastný, no to stále neřešilo problém s jeho KG.

Setsuko
Když přijeli do vesničky a on poprvé uviděl Setsuko, hned si jí oblíbil. Byla opravdu hyperaktivní děvče, které stále pobíhalo a smálo se. Zpočátku se jeho masky, kterou měl stále na tváři děsila, no pak si zvykla a často si z něj dělala srandu, nebo ji obdivovala. Nikdo z vesničanů se o masku nezajímal, jelikož Akihiro k lidem nechodil. Vždy byl jen se svou sestřičkou. Vlastně snad nikdy neopustil zahradu jejich domu. Hiro si se Setsuko často hrával, nebo ji nosil na zádech. Jednoho dne, když seděli na zahradě, jejich ‘rodiče’ si Akihira zavolali a darovali mu novou masku, která úplně oddělovala jed a on tak mohl žít mnohem bezpečněji. Byl jim vděčný jako nikdy jindy, protože si nemusel dávat takový pozor, aby Setsuko neublížil.

Překvapení
O dva roky později v sobě Setsuko objevila svoji Kekkei Genkai. Akihiro byl rád, že jí má i ona a mohou se tak dělit o ten pocit, dokonce se mu ulevilo. KG však byla velmi nebezpečná schopnost a na to i jeho rodina doplatila. Ve vesnici žilo ještě několik lidí s vrozenou schopností. Ostatní vesničané je považovali za moc nebezpečné a rozhodli se je vyhladit. Když Akihiro a Setsuko viděli smrt svých rodičů, časy smutku se vrátili a slzy pronikli na povrch. Hiro nečekal ani vteřinu a hned popadl svou malou sestřičku, se kterou utekl. Nevěděl kam by mohl jít, no napadlo ho místo, kde by jejich síla nebyla až takovou přítěží.

Nový začátek
Po menších problémech se dostali do Kirigakure, kde díky Mizukage ve vesnici mohli zůstat. Nejdříve se od lidí stranili, no pak k nim začali přibližovat trochu více. Po roku samostatného stranitého života se přihlásili i na ninja akademii a stali se genniny. Po dvou letech, kdy už mohla Setsuko žít bez velké závislosti na Akihirovi se konali chunninské zkoušky. Hiro se se svým týmem přihlásil. Kvůli tomu, že nevyužíval ninjutsu a své KG pro bezpečnost ostatních nepoužíval, měl se zkouškou trochu problémy. Pak si ale poradil a stal se chunninem. Tvrdě trénoval, aby se své kekkei genkai naučil ovládat. Po tvrdém tréninku se mu to podařilo, a uzemnil svůj jed na úroveň paralyzace, aby ostatní nezabíjel hned při styku. Jed, který mu vychází z úst při dýchání je však stále příliš nebezpečný. Roky ubíhali a on stále žije Kiri se svou teď už 12-ti letou sestrou. Ze smrti rodičů se už dávno vzpamatoval, no nikdy už se tolik nesmál a uzavřel se do sebe. Stále však doufá, že jednoho dne se zase bude moci spolu se Setsuko svobodně smát jako tehdy.


Naposledy upravil Akihiro Doki dne Thu Nov 24, 2011 5:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Akihiro Doki Left_bar_bleue700/700Akihiro Doki Empty_bar_bleue  (700/700)

Akihiro Doki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Doki   Akihiro Doki EmptyWed Nov 23, 2011 6:05 am

Ano
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke

Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akihiro Doki Left_bar_bleue1100/1100Akihiro Doki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akihiro Doki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Doki   Akihiro Doki EmptySat Nov 26, 2011 9:11 am

Ano
Návrat nahoru Goto down
Akahim UkaraiPočet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Akihiro Doki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Doki   Akihiro Doki EmptySun Nov 27, 2011 1:15 pm

Hráčovi Akihiro Doki bola pridelená chakra 450.

_________________
Akihiro Doki Evitar10
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content
Akihiro Doki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akihiro Doki   Akihiro Doki Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akihiro Doki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Kiri-
Přejdi na: