Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 8:07 pm

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Luxury-japanese-house-in-the-forest-4


Naposledy upravil Kagami dne Fri Nov 18, 2011 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 8:20 pm

Otvoril oči. Okamžite pocítil na tvári mierny vánok z pootvoreného okna a omamnú vôňu mäty ktorá rástla v lese za oknom. Chvílu len nehybne ležal v posteli a po desiatich minútach vstal. Prešiel do kúpelne a umyl sa. O ďalších desať minút mal už oblečené nohavice a stál na balkóne opretý o zábradle pozoroval východ slnka ktorý sa odrážal na morskej hladine ako sa slnko vynáralo spoza obzoru. Už vtedy mal v ústach hrubú cigaru. Zapálil si ju zapalovačom a nadýchol plné ústa dymu s vanilkovou príchuťou. Po pár ďalších šlukoch z cigary sa otočil a vošiel dnu do obývačky. Na stolíku bola kryštálová karafa s whiskey a dva sklené poháre. Kagami si do jedného z nich nalial zlatožltú tekutinu a zatvoril karafu. Vzal pohár a znova si strčil cigaru od úst. Vyšiel znova na balkón, sadol si na stoličku a pokračoval v pozorovaní oceánu. Fajčil cigaru a popíjal drahú whiskey.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 8:34 pm

Noki Hozuki
Kagami mohol počuť len ohromné zemetrasenie, a v tom ohromný štekot. Bol to práve summon Mizukage, ktorý pristál na na streche Kagamiho domu, no trocha sa mu to nevydarilo, pretože jeho hmotnosť bola väčšia, ako dokázala strecha uniesť, a preto sa to prepadlo. V tom Noki po čele zišla anime kvapka, pretože to nebolo zrovna to, čo chcela. Muselo to Kagamiho pravdepodobne vystrašiť, no keď už bola na treťom poschodí, prišlo jej blbé ísť von a zaklopať na dvere, preto sa rozhodla zísť úplne dole, kde uvidela Kagamiho fajčiť nejaký hnus.
"Vieš o tom, že dlho sa toho nedožiješ... Zdravím Kagami" Pošeptala s úsmevom, pričom dúfala že si tej diery v dome na treťom poschodí moc nevšimne, aj keď to bolo dosť nemožné.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 8:46 pm

Kagami na hluk vôbec nereagoval a najprv nereagoval ani na to keď ho oslovila.
"Prišla si ma poúčať alebo je dôvod opätovnej demolácie môjho domu hlbší?" spýtal sa typickým flegmatickým tónom a dopil whiskey. Potiahol si z cigary a pozrel na ňu.
"Vyzeráš dobre" podotkol a prešiel okolo nej do domu. Odložil pohár na stôl a pozrel na dieru v strope na treťom poschodí.
"Najviac ma na tom mrzí že sa budem musieť stretnúť s tým kreténom Takeshirom aby mi poslal mužov na opravu tej strechy. Aj tak sa mi nepáčila farba tej kúpeľne" podotkol a vrátil sa na balkón a čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 8:52 pm

Noki Hozuki

Noki na neho len nachvíľu zazrela, bol rovnaký flegmatik ako vždy, no to teraz chcela zmeniť. Pre jej budúce plány toto bolo veľmi dôležité.
"Prišla som tu, kvôli tomu, že ako už iste vieš, nastúpila som na post Mizukageho, a snažím sa nahradiť starých ľudí novými. A preto som prišla práve za tebou, ako už istotne vieš, Muteki Gomon, bývalý vodca Oininov, sa pridal ku Kabutovy. Toho hada si podám osobne, no mne ide o to, že sa uvoľnil post veliteľa Oininov, a keďže viem že ty sa na ten post hodíš lepšie ako hocikto iný, myslím že by sa ti to páčilo. Ako Oinin máš síce veľmi ťažké a rizikové povolanie, no ako veliteľ sa to ztrojnásobuje. Takže od teba potrebujem jasnú odpoveď, či to miesto chceš, alebo nie." Mizukage bola ako vždy striktná, a hovorila všetko narovinu, teda aspoň v tomto prípade sa perfektne odzkadlila jej skutočná povaha.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 8:59 pm

Kagami sa zarazil a cigara mu skoro vypadla z úst. Rýchlo sa upokojil a znova si potiahol a chytil cigaru do ruky.
"A prečo by som to mal byť práve ja?" spýtal sa trochu zarazený no stále to na sebe nenechával poznať a pohrával sa s cigarou v ruke.
"Ak ma pošleš zabiť Mutekiho nebude to problém. Zabil som už silnejších" podotkol.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 9:03 pm

Noki Hozuki

Noki sa len pousmiala, presne takúto otázku už raz zažila.
"No, je to dosť otrepaná otázka, no ovládať dve Kekkei Genkai, jedno lepšie ako druhé, dokážeš byť neľútostný a bezcitný. Si podľa mňa najlepšia voľba, pretože musíš viesť veľku skupinu ľudí, takmer nezávisle odomňa, alebo naopak, závisle odomňa. Pretože sa mi v Kiri hromadia misie, na ktoré nemôžem vyslať obyčajných jouninov, a predsa len ty si už tréning Oininov raz podľahol. Takže to je moja odpoveď." Pošeptala, pričom keď zareagoval na Mutekiho, tak sa len pousmiala.
"Muteki je budúcnosť, to ešte riešiť nebudeme. Myslím si že na neho budem mať poskladaný ideálny tím."
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 9:13 pm

Vtom ho konečne niečo zaujalo.
"Čo myslíš tým ideálnym tímom?" spýtal sa s celkom prekvapivým záujmom.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 9:19 pm

Noki Hozuki

Noki sa len zamyslela.
"Dávaš stále len tie zlé otázky. Ideálny tím je budúcnosť, niečo čo sa bude diať až za dlhú dobu. To tu teraz nebudem riešiť, pretože časom sa to všetko môže zmeniť. " Hovorila to dosť potichu, pretože to bolo ešte len téma, ktoré bolo v beta štádiu, a nebolo ešte ani z polovice premyslené. Čakala teraz, či už Kagami na jej ponuku pristúpi, bola by to pre obidvoch výhoda, pretože ona dostane človeka, na ktorého sa môže spoľahnúť, a on dostane vysoké podstavenie, ktoré sa mu všeobecne hodí.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptyFri Nov 18, 2011 9:49 pm

Kagami si povzdychol ako človek ktorého nútia do niečoho otravného.
"Tak dobre.... povedz mi čo sa od toho čaká" povedal jej napokon a pozrel na more pohľadom zbitého psa. Nikdy mu nešlo o vysoké postavenie, snáď niekedy hej. Ale to ešte žil Shunsuke a on bol genin. Dnes už po ničom podobnom netúžil. Bavilo ho však loviť nukeninov a ako vodca Oininov má na to k dispozícií celý arzenál.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptySat Nov 19, 2011 7:06 am

Noki Hozuki

"Je známe, že je to veľmi ťažká robota, no budeš mať pod sebou celú organizáciu Oininiov. Aj keď je zvykom, že Mizukage dáva misie aj pre Oininov, myslím, že to si budeš robiť sám. Ja ti budem len dávať archívy, na čo by si sa mal zamerať. Čo sa týka ďalších vecí, zatiaľ sa mi nahlásil jeden Oinin, ktorý ešte postráda vedenie..." Hovorila to celkom nerozhodne, pretože túto otázku neočakávala, aj keď bolo dosť pravedpodobné že to dostane. Jej summon sa pomaly rozbehol naspäť, do sídla, pričom tam Noki nehal.
"Tak, potrebujem vedieť, Áno alebo Nie?"
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Left_bar_bleue800/800[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty_bar_bleue  (800/800)

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptySat Nov 19, 2011 10:18 am

"Dobre... beriem to" povedal Kagami trochu znechutene a otočil sa na Noki.
"Nejako som zabudol na dobré spôsoby, asi to bude tým že si prišla strechou... Dáš si niečo?" povedal a prešiel do kuchyne.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura EmptySat Nov 19, 2011 10:25 am

Noki Hozuki

Noki len zakývala hlavou, na znak že si nič nedá, no naznačila Kagamimu, aby si pohol. Bolo to síce nepríjemné narušenie dňa, no musela konať ihneď. Len sa pomaly rozkráčala, do kancelárie, kde mu chcela zveriť aj jeho prvého Oinina. Len sa následne rýchlejším krokom rozbehla, a pomaly sa stratila v lesoch. Kagami je samozrejme následoval.

[Presun do Budovy Mizukage]

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura   [Luxusné sídlo] Kagami Nakamura Empty

Návrat nahoru Goto down
 
[Luxusné sídlo] Kagami Nakamura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kagami Nakamura
» Nakamura Etsuko

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: