Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 nh

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 1:44 pm

N....h


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:22 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 1:44 pm

Aito a Fumiko sa pomaly dostavali na cvičisko, ktoré spomínal Hao, žiadny sensei tu však nebol, ba naopak, stáli ste len pár metrov od lesa, ktorý bol ako z nočnej mory, pôsobil strašidelne, mnoho ľudí sa doňho neopovážilo už len z pocitu strachu, napriek tomu to bol len les... neobyčajný bol však tými, ktorý v ňom žili, alebo tými ktorý sa doň odvážili vkročiť.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 1:52 pm

Fumiko Nara

Vyšla jsem společně se svým novým týmovým partnerem,přičemž jsem si ho celou dobu tak podezíravě prohlížela a snažila se přijít na to,zda pod tou páskou oko má nebo ne. Sensei? Ty jsi ho měl jako senseie?! Aaaach to neni fééér! Začala jsem si cestou potichu fňukat,protože jsem také chtěla poznat lépe Haa-sama,ale teď na postu Hokage už asi nebude mít tolik času,což mě trochu naštvalo. Aito-baka! Jednak moje schopnosti? No takže pár klanových technik zvládám,ale to není nic moc,protože jsem hlavně medic a to mě baví více než hrátky se stíny! Široce jsem se usmála a došla s Aitem až na místo cvičiště,tedy pokud se to tak dalo nazvat,protože to tu vůbec nevypadalo jako tréninkové místo a navíc tu nebyl ani slibovaný sensei. Les?! Tak tedy popravdě tohle vůbec nevypadá jako náš klanový lesík s jeleny,tohle je spíše místo pro stezku odvahy ne? Hej Aito-san doufám,že máš dobrý vztah k přírodě,protože teď se ti bude hodit! Uchechtla jsem se,dala si ruce za hlavu a zadívala se do toho lesa,ze kterého mi naskakovala husí kůže. Ale tedy,že by se mi tak nějak extra chtělo,to se říct nedá... Otočila jsem se zády k lesu a přitom sledovala Aita,jestli náhodou nemá nějaký důvod toho,proč nás sem Hokage poslal...
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 2:46 pm

Aito Satoki

Aitovy sa len mihlo hlavou.
"Les.. a medic... Ten Hao bude asi fakt dobrý stratég, no som zvedavý čo tu od nás chce, predsa len tu žiadny sensei asi nie je..." No v tom sa znova pozrel divno na Fumiko, pričom uvažoval či by jej mal povedať o Mokutone, no zatiaľ sa rozhodol ešte o tom nerozprávať.
"No, nie nadarmo ma volajú dieťa prírody." Pošeptal, pričom narážal na vzťah jeho a jeho elemeno. Nebol si istý, čo to bude zač, ale vyzeralo to dosť blbo, a hlavne nebezpečne. V tom sa pomaly rozkráčal, do lesa, pričom naznačil Fumiko, aby ho následovala.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 3:28 pm

Fumiko Nara

Dítě přírody? Tak to mě těší dvojnásobně,jelikož já mám velmi dobrý vztah s přírodou už kvůli otci,který mě užil soužití s jeleny a jinými tvory! Usmála jsem se,ale poté se hluboce zamyslela a vzpomínala na všechny Kekkei Genkai,schopnosti,klany nebo organizace,které jsem znala a byly jakkoliv spojené s přírodou nebo chodem v ní. Satoki není žádný klan,takže by musel mít leda speciální schopnost jakou mám já,taky je tu možnost obyčejného elementu jako je Doton či Suiton,který je v přírodě hodně zastoupený,ale tomu moc nevěřím,když ho učil Hao-sama bude to něco lepšího... Hmmm Aito-san doufám že umíš bojovat,protože já se vážně spíše zaměřuji na svoje lékařské schopnosti,takže jsem v boji taková no...Prostě za normálními shinobi dost zaostávám! Trapně jsem se zašklebila a nadále s rukama za hlavou jsem následovala Aita,který zjevně věděl co dělá,ale mě stále trápila myšlenka na jeho schopnosti. Dítě přírody,dítě přírody...Sakra Fumiko to tě Shikamaru-kun nic nenaučil! Dělej přemýšlej! Takže máme půdu,trávu,listy,kameny,dřevo,koře-....Že by? To ne,klan Senju už je dávno vymřelý a jediný známý uživatel Mokutonu byl první Hokage a ještě jeden Jounin,ale je tu stále 10% možnost,že by tento spojený element ovládal,i když tomu moc nevěřím... Nechala jsem jeho schopnosti zatím tak a raději si znovu se zájmem prohlížela jeho pásku na oku. Hele Aito-san ty máš očka obě nebo jsi jednoočko? Víš ta páska celkem by mě zajímalo,co pod ní máš,třeba takový tenisový míček by nebyl na škodu! Usmála jsem se a držela se v těsné blízkosti Aita,nechtěla jsem se loudat a ani být vpředu,protože jsem byla vždy jen jako záložní a poslední řešení,takže jsem si už na svojí pozici nějak zvykla...
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 3:47 pm

Aito Satoki
"No, vlastne väčšina mojich schopností je útočná, ovládal uhm... Mokuton, ten asi poznáš." Pošeptal, pričom sa trocha pozrel do zeme, pretože väčšinou reakcia ľudí na toto nie je moc príjemná. Následne sa snažil trocha odbočiť od témy, aj keď to bolo dosť okaté. Len sa pousmial.
"Tú pásku nosím preto, lebo na to oko vidím slabšie, a je lepšie, keď ho nemám stále otvorené." Jeho hlas bol možno až moc milý, no prvý krát to niekomu len tak povedal, koho ešte ani poriadne nepoznal.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 3:52 pm

V lese ste odrazu niečo začuli, bolo to ako šuchot lístia, naraz sa vzduch všade naokolo ochladil, nebolo to nič príjemné, pretože v tom momente sa medzi Fumiko a Aitom zjavila tretia osoba, Aito sa pri náhlom prívale vetru aj s Fumiko ocitli potknúc sa na zemi, muž stál priamo medzi nimi. Vyzeral ako vojak, na hlave mal prilbu, mal asi tak 2 a niečo metra, bol svalnatý a mohli ste na jeho chrbte vidieť luk a šípy, pričom mal za opaskom starý zhrdzavený meč. Telom mu prešlo niekoľko výbojov blesku, toho si však mohla všimnúť jedine mladá kunoichi. Zostal tam stáť, netušili ste ako sa tam dostal, ani kto to bol, ale priateľsky nevyzeral. Chakra ktorá z neho prúdila bola úchvatná a hrejivá, napriek tomu pôsobil chladne, a divoko, akoby to ani nebol človek, nič nepovedal, len sa v okamihu obrátil na Aita, a rukou siahol po meči, ktorý vyťahoval z púzdra. Takýto typ sa očividne na nič pýtať nechcel, činy dokazovali svoje, spravil krok a vytiahnutá katana znamenala pre dvoch geninov len jediné, tento týpek, rozhodne nepripomínal senseia ani nič čo kedy videli.

OBRÁZOK [Viz. hore]
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 4:05 pm

Fumiko Nara

Moku- Zasekla jsem se,protože jsem nevěřila svým uším,jelikož jsem pokládala Mokuton už za ztracený element,který vlastnil už pouze jeden člověk této doby,ale byla jsem více jak příjemně překvapená,takže jsem začala skákat za Aitem a s radostně se usmívala. Sugooooi Aito-san a to jsi mi řekl až teď,ani nevíš jak moc je Mokuton vážený a je to pro mě pocta mít tě v týmu,takž- Nedořekla jsem,protože se vzduch kolem nás změnil,byl chladnější a ani jsem se nenadála už se mezi mnou a Aitem kdosi objevil,nevypadal přátelsky a už vůbec ne jako náš sensei,takže jediná možnost na pokračování v cestě bylo ho porazit,což jsem ale moc nechtěla. Začala jsem si pozorně prohlížet ten úkaz a přitom si všimla elektrických výbojů,které mu prošly celým tělem a já potřebovala něco vyzkoušet. Aito-san pozor! Ten kdosi ovládá podle všeho Raiton! Křikla jsem na svého partnera a přitom se rychle zvedla ze země,přičemž jsem uskočila dozadu a cestou hodila na tu příšeru jeden výbušný kunai,mířila jsem přímo na srdce akorát zezadu,potřebovala jsem si něco ozkoušet. Aito-san uskoč někam! Znovu jsem houkla dopředu a přemýšlela o všem,co jsem mohla využít ať už v okolí nebo ze svých schopností...
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 4:10 pm

Aito Satoki

Keď uvidel daného človeka, pričom ho ešte Fumiko varovala, tak ihneď uskočil, pričom nezastával, a rovno uskočil do ľava, asi 3 metre. Odrazu začal robiť pečate, a následne vystrel ruku.
"Mokuton: Shinchisaru!" A z Aitovej ruky okamžite vyšiel jeden pilier, ktorý budoval podpierne piliere, až sa zastavil pri danej osobe, a sformoval polkruh. Bolo to to isté jutsu, ktoré použil proti Neome, avšak tentokrát ostne, ktorý lemovali polkruch nevystrelili, boli na tesno, a pokiaľ by sa ten človek pohol trocha prudko, tak by ho pravdedpodobne prebodlo. No, Aito neprestával, vedel že toto pre toho človeka pravdepoodbne nebude problém, a preto si plánoval, čo urobí ďalej. Čakal pritom, že Fumiko použije svoju typickú techniku Nara klanu, aby to bolo jednoduchšie, avšak bolo jasné, že ona je skôr support ako útok, no teraz ho skôr zaujímala reakcia osoby, na ktorú zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 4:24 pm

Osoba sa ani len neotočila, len zachytila kunai hodený zo slepého miesta, priamo za zapálený lístok a pevným zovretím bol 2 metrový chlapík schopný lístok úplne rozdrtiť na prach, takže výbuch nenastal. Keď Aito uskočil a dokončil svoje pečate, pričom sa akýmsi spôsobom pokúsil chytiť protivníka, zistil jednu vec, stál celkom inde než predtým, nech to bol ktokoľvek mal schopnosť sa pohybovať omnoho rýchlejšie než boli vaše oči schopné reagovať. Teraz stál priamo za Fumiko, ktorej to mohlo dôjsť až keď zbadala výraz v Aitovej tvári na to čo za ňou stále. Muž sa k nej naklonil a šepol, jeho hlas bol drsný, akoby sa snažil slová doslova vyvrčať priamo niekde zo žalúdku, a povedal len ... uteč ... následne zdvihol meč oboma rukami vysoko nad hlavu, s úmyslom spraviť z Fumiko dve polovice jedného celku. Vaša jediná šanca bol les, čo vám mohlo dôjsť, tento chlapík sa pohyboval omnoho rýchlejšie než vy, čo vám mohlo niekoho pripomenúť, Fumiko mohla uskočiť, ale bol to len o vlások, mečom treskol do zeme, a priamo tam nastal taký tlak chakry, že doslova roztrhal pôdu na cucky a ostal stáť sám v menšom krátery.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 4:45 pm

Fumiko Nara

V hlavě mi proudily všelijaké myšlenky a tahy jak toto ukončit co nejrychleji,když však ten rádoby člověk chytl můj kunai a lístek na něm doslova rozdrtil na prach,zmocnila se mě trochu panika,protože ještě nikdy jsem nebyla tolik zapojená do boje,ale trénink psychiky a koncentrace z klanu se mi tentokrát vyplatil. Najednou jsem si však všimla výrazu v obličeji Aita,který mi dal hned najevo,že něco není v pořádku,takže jsem se jen zasekla,ale v tu chvíli uslyšela slovo "uteč",neváhala jsem ani na vteřinu a rychle se rozeběhla dopředu,takže meč mě minul sotva o milimetr,tentokrát jsem měla štěstí. Co to sakra?! Musíme zmizet,tady to bude více než nebezpečné! Aito-san! Křikla jsem a v běhu chytla Aita za rukáv a táhla ho za sebou,přičemž jsem se snažila utéct pryč z dohledu toho monstra,které se mi vůbec nelíbilo,jakmile jsem se ujistila,že jsme dostatečně hluboko v lese,kam sluneční paprsky skoro nedosáhnou,jen jsem se usmála,protože to bylo jako stvořené pro moje stínové techniky,které v tomto prostředí jen zesílily. Tohle bude teprve akce! To mám určitě jako vynahrazení za to,že jsem se dva roky ulejvala z misí a teď se mi to vrací v plné kráse,Aito-san nějaké nápady? Stále jsem přemýšlela nad tím,proč mi ten přízrak řekl,abych utekla,měla jsem teorii o tom,že uvnitř toho někdo nebo něco je,něco co nechce útočit nebo se nám to snaží pomoci přežít,ale zatím to byla jen teorie a ty mé byly jen málokdy pravdivé,takže jsem spíše začala přemýšlet nad vším možným,co se odtud dalo využít...
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 5:00 pm

Aito Satoki

Po tom, čo bolo takmer po Fumiko len zostal trocha zaskočený, no hneď ako sa rozutekali spolu s Fumiko, tak mali ohromnú výhodu. Bolo tu veľa stromov, čo znamenalo aj veľa tieňa, a keďže ten človek mal veľkú rýchlosť, tak aj veľa zatáčok, čo bolo veľmi nevýhodné pre niekoho s ohromnou rýchlosťou.
"Myslím, že niečo mám." Pošeptal, a odrazu s Fumiko trhol, zastáli, no v dvoch sekundách sa okolo nich sformovala hrubá drevená kopula. Vedel že to nevydrží dlho, no aspoň mali čas niečo vymyslieť.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 5:13 pm


Potom ako obaja ušli niekam do lesa, a ukryli sa pred neznámym ktorého toto celé očividne dosť bavilo, pretože si dal načas, než vyšiel z jamy ktorú spôsobil. Keď sa ocitol hore, kľačiac na zemi, ako sa tam nahor vyštveral, všimol si nohy, a následne sa pozrel s helmou nahor, nad ním stál Hao Uzumaki, ktorý sa zadíval do lesa, a povedal... nepreháňaš to trochu ? následne vystrel ruku aby 2m vysokému chlapíkovi pomohol vstať.

Muž len zavrčal spod masky, a Hao, spravil pečať, a následne mu ruku položil na helmu, nasledoval biely dym, a na mieste sa však nič nezmenilo, technika ktorú Hao predviedol bola záhadou. Pamätaj... 30 minút, potom sa technika preruší zase, a daj im zabrať, títo Genini sa musia naučiť čo najrýchlejšie ako prežiť, aj keby ich to malo stáť neviem čo, musia sa naučiť ako sa postaviť aj omnoho silnejších vo vojne ktorá sa s narastajúcou silou Akatsuki blíži si nemôžeme dovoliť luxus, nechaj si záležať, uškrnul sa však nakoniec a následne zmizol za pomoci Hiraishin no jutsu.

Dvaja členovia týmu toto celé nemohli vidieť, lenže v tom čase, sa pohľad mladého Genina menom Nakame Uchiha upieral priamo na tú divnú scénku s Hokage, v očiach mal svoj Sharingan, nemal problém rozoznať pečate, najzákladnejšej techniky Akadémie, Henge no Jutsu.

Každopádne, každý z tých troch mal nejakú informáciu, spolu by mohli prísť bez problémov nato kto to je, Aito už túto čakru raz v živote videl, len si nemohol presne vybaviť kde to bolo... Uchiha teraz musel nájsť v lese užívateľa Mokutonu a dievča menom Fumiko aby mu objasnili čo sa vlastne deje.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 7:27 pm

" Jasně ... " Zašeptal jsem si když jsem sledoval ty dva. " Takže kde jsou ti dva ... " Rozhlížel jsem se po okolí, schovaný za keřem, neviděný. Po chvíli jen šustlo listí, které se mohlo lehce zaměnit s lehkým větrem narážejícím do listí. Přeskakoval jsem z menších stromů na větší a neslyšně se podíval dolů. Poté jsem zahlédl trámy. Jenže ty byly použité a uživatel nikde poblíž. Sharinganem jsem každou chvíli viděl chakru a přemýšlel jsem čí může být. Slyšel jsem vypravěčky o tom ... Klanu Senju ... Nebyl jsem si jistý jestli někdo takový může existovat, ale jestli to bude "ON", ANBU z té osudové noci, byl jsem odhodlán s ním bojovat. I když tamten chlap měl o dost jinou chakru. Chvíli jsem ještě takhle hledal stopy chakry, která se podobala zbytkům v Technikách Mokutonu. Po chvíli jsem ji našel. Byla v odlehlejší části lesa a já jsem seskočil vedle té techniky. Zaklepal jsem na ni. " Ee .. Otevřete mi ? Ta technika ... Je to Henge no Jutsu ... " Řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 7:47 pm

Fumiko Nara

Jakmile mě a sebe Aito schoval do jakési dřevěné kopule,začala jsem znovu přemýšlet nad vším,co jsem až doteď zjistila o tom našem protivníkovi a snažila se dát jedna a jedna k sobě. Promiň Aito-san ale nemám takovou inteligenci jako ostatní členové Nara klanu,proto většinou se Shikamarem-kun prohrávám v Shogi a prý jsem taky dost otravná,ale snad alespoň tebe neotravuju,protože tahle honička je celkem zábava nemyslíš? Usmála jsem se a dala přestala myslet na boj,uvolnila jsem se a zadívala se na dřevo,které mě obklopovalo. Hezké,pevné,kvalitní...Z toho by byl pěkný táborák! Hele Aito-san nemáš u sebe nějaké buřty na opékání? Uchechtla jsem se a asi o sekundu na to uslyšela klepání na náš provizorní baráček. Hele Aito-san zapomněli jsme dát ceduli,nerušit hraje se poker! Šeptla jsem a poté se podívala směrem k místu,odkud jsem slyšela klepání,hlas toho člověka jsem okamžitě poznala,protože to nebylo tak dlouho,co jsem s ním mluvila. Uchiha-san? Co ty tady,jdeš si s námi taky zahrát karty? Ozvala jsem se a zaklepala na dřevo,ale zevnitř,abych mu dala najevo,že nás tedy našel a jsme oba v pořádku...
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 8:28 pm

Aito Satoki

Aito sa len zamyslel, po tom, čo mu Uchiha oznámil, že to je henge zostal zarazený, no otvoril miestnosť, a pozrel sa na toho ninju.
"Volám sa Aito Satoki... ty budeš... Uchiha" pošeptal, no tentokrát s úsmevom, nemal v zámere poukazovať na svoju nenávisť k Uchihom.
"Mám pocit že tú chakru poznám, predsa len to môžeš byť.. ten Hao." Pošeptal, pričom sa pozrel na toho človeka v diaľke.
"Takže si len Henge?! Ukáž sa!" Pošeptal a vyzval ho.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 8:53 pm



Ozval sa dunivý zvuk, onen muž vás očividne už našiel, otázkou bolo, vydrží vaša obrana niečo proti niekomu, kto jedným úderom vytvoril kráter v zemi ? Uchiha neopísal to čo videl jasne, z toho čo mohol vidieť použil techniku Henge no Jutsu, na zvláštneho muža, ktorý vás prenasledoval. Mohli ste si zhrnúť to čo ste už teda vedeli...

Tento chlap sa pohyboval extrémne rýchlo, normálnym zrakom sa to ani sledovať nedalo, dokonca užívateľ sharinganu na úrovni Nakameho by mal problém ho sledovať, na druhej strane Fumiko jasne videla, že je schopný sa takto pohnúť, len keď do seba nahromaždí obrovské množstvo čakry z Raitonu, ktorá v momente presunu okamžite vyprchá, už aj bez toho bol dosť rýchly. Jeho zmysly boli omnoho širšie, dokázal vykryť útok výbušným lístkom zo slepého miesta, a nemusel sa ani obzrieť, a následne tu bola jeho fyzická sila. Nosil ťažké brnenie, a pohyboval sa neprirodzene, akoby nebol vo vlastnej koži, naviac, Fumiko šepol slovo "utekaj" akoby to znamenalo, že sa rád zahráva s korisťou než ju dokáže uloviť. Každopádne, hlas ktorým to povedal bol drsný a hrubý, nebol zvyknutý rozprávať často, a koniec koncov, bolo na ňom použité Henge no Jutsu, možno ste si dávali celý čas len zlú otázku, a mali ste sa namiesto, kto to je, pýtať čo je zač. Aby ste však zistili kto to je, museli ste zrušiť jeho Henge.. a nato ste potrebovali dobrý plán.

Obrí chlap, vyskočil na kupolu z Mokutonu, mohli ste jasne počuť ako sa po nej prechádza, zdalo sa však, že si vás nevšimol.

Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 8:58 pm

Aito Satoki

Presne teraz bola Aitova príležitosť, očividne si ich nevšimol, a po kopuli sa len tak prechádzal. Aito využil príležitosť, a urobil pečať na koncentrovanie Mokuton Chakry, a zo sekundy na sekundu z celej kopule vysršali ostré hroty. Toto bolo už pokročilejšie manipulovanie s Mokuton no jutsu, a preto sa trocha zahrýzol do pier, pričom dúfal, že toto ho dostalo, lebo ak nie, tak to mali dosť blbé.
"Pozrieme sa von?" Pošeptal, pričom čakal na ich reakciu, poprípade na reakciu lovca.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 9:07 pm

" Měli by jsme si domluvit strategii ne ? Potřebujeme to Henge odstranit aby jsme zjistili kdo to je. " Řekl jsem a postavil se. Vytáhl jsem velký svitek plný výbušných lístků. " Řekněme že Fumiko by mohla klást pasti, do kterých by jsme ho postupně naháněli pomocí našich jutsu ... " Řekl jsem a spodní stranou stromu jsem seskočil dolů. Podíval jsem se na toho týpka. " Co jsi zač ... " Řekl jsem si pro sebe a vyskočil na jeho úroveň. Hodil jsem po něm zezdola několik výbušných lístků a poté to opakoval i před ním. Poté jsem se dostavil na větev, výše položenou než byl on. Upoutával jsem na sebe pozornost, doufajíc že se pokusí klást pasti a Aito bude mít možnost útočit ze zálohy. " Doufám že nebudeme jako Uchiha Madara a Senju Hashirama ... " Řekl jsem si pro sebe a obří svitek na pár centimetrů vysunul. Bylo tam odporné množství výbušných lístků.
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptyFri Nov 18, 2011 11:33 pm

Fumiko Nara

Já a pasti? No myslím,že to není tak úplně dobrý nápad,přeci jen nejsem Shikama- Řekla jsem tiše,to už byl ale Uchiha pryč a já si dlouze povzdychla,protože jsem opět neměla na výběr,nejdřív jsem si však chtěla urovnat všechno v hlavě,takže jsem jen si klekla a dala ruce do velmi zvláštního gesta,které jsem pochytila od svého bratrance,takže jsem měla dlaně a prsty v jakémsi kruhu,pomáhalo mi to se koncentrovat a tak využít všechno,co jsem o nepříteli znala. Náš cíl je zrušit Henge no Jutsu toho protivy,přitom však jeho síla je více než brutální,pohyby rychlejší než může lidské oko postřehnout,což mi trochu připomíná techniku Hiraishin no Jutsu,ale podle těch výbojů,které měl po těle do bude spíše jakási odrůda...Takže potřebujeme zamezit mu v používání chakry,aby se nemohl tak rychle přemisťovat,musí mít jisté časové mezery,díky kterým si musí dát chvíli pauzu od té techniky a první úkol tedy zní,zjistit náš potřebný čas,poté se můžeme pohnout kupředu...Další věc bylo to vychytání mého kunaie mířeného na slepý bod obyčejného člověka,jeho zorné pole musí být nějak rozšířené nebo má výjimečně vyvinuté smysly,což by byl pro nás velký problém...Takže co známe,pohyb pomocí hromadění chakry,která posléze vyprší,zřejmě techniky Raitonu,zlepšené smysly,brutální síla,brnění,na které zřejmě není moc zvyklý,protože se pohybuje dost nepřirozeně,takže mu tento úbor moc nesedí,dále slovo "utíkej",takže hra na kočku a myš a nakonec technika přeměny Henge,kterou musíme zrušit... Celá moje teorie proběhla ve velmi krátkém úseku,protože jsem byla soustředěná,takže mi toto myšlení zabralo něco okolo minuty,posléze jsem se pouze široce usmála a ruce dala opět podél těla. Takže jako první jde na řadu časová rezerva... Vzala jsem si pár svých věcí a začala si cosi kutit,mezitím co se ostatní snažili nějak dostat toho chlapíka...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptySat Nov 19, 2011 1:33 am



Tesne predtým, než vystrelili z kupole drevené ale zato ostré hroty, sa odrazil tento chlapík vysoko preč, problém nastal v sekunde, keď na miesto jeho dopadu spolu s ním, dopadlo niekoľko výbušných lístkov, očividne zostal neznámy dosť nemilo prekvapený, pretože doteraz bol v tom, že sú tu len dvaja, nastala silná explózia, ktorá rozmetala všetko v blízkom okolí tohoto zvláštneho tvora.

Keď už dym ustupoval, sami ste boli takmer všetci presvedčený, že je to u konca, tesne vedľa Aitovej hlavy sa zabodol drevený šíp, s kovovým hrotom, len pár centimetrov doľava a nepomohlo by mu pravdepodobne už nič, následne po prvom šípe sa spustila vlna ďalších a tentokrát dosť presne mierili na Aita.

Onen muž očividne už opäť využil svojej nesmiernej rýchlosti, a stál na opačnej strane lesa kde nastal výbuch, pričom po vás strieľal z luku šípy, s dosť nepeknou presnosťou na vaše telá. Fumiko mala však šancu, práve bežal časový limit od doby čo použil tú techniku, teraz potrebovala už len zistiť jeho hranicu, nato však potrebovali dosť rýchly spôsob na protiútok, ktorý by ho donútil opätovne využiť jeho nadštandartnú rýchlosť. Kým mal rýchlosť bol v podstate nezasiahnuteľný, avšak ak sa vám podarí včas nájsť limit medzi jeho technikou "Shunshin no Jutsu" podarí sa vám zrušiť aj Henge a odhaliť tak skutočnú podstatu svojho nepriateľa.

Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue450/450nh Empty_bar_bleue  (450/450)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptySat Nov 19, 2011 4:00 pm

Aito Satoki

Aita takmer trafil jeden šíp, a potom takmer druhý. Pomocou Mokuton no Jutsu si pred sebou vybudoval menší pilier, ktorý šípom znemožnil prejsť. Tá jeho rýchlosť, bola ohromná.
"Toto bude buď Hao, alebo niečo rovnako rýchle ako on, ale taký už žiadny človek nie je..." Pošetpal, a potom si ešte raz premeral toho človeka.
"Ovláda Raiton, a je extrémne rýchly." Hovoril jeho postrehy, a preto sa zamýšľal čo by mal urobiť, no možno niečo napadlo aj ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptySat Nov 19, 2011 4:08 pm

Viděl jsem šanci v tom že střílel po ostatních, protože jsem byl poměrně daleko od nich a oni měli čím se bránit. Vyskočil jsem společně se svitkem do vzduchu a rozvinul ho. " Zjistíme kdo jsi ... " Řekl jsem si pro sebe a svitek, vlající ve větru začal uvolňovat výbušné lístky. Ty se snášeli po okolí a jen lehce zazářily. Byly kdykoliv schopné vybuchnout. Já jsem dopadl po strom na kterém stál a položil ruce na zem. Tam se nejdříve zvedl prach, ale poté tam ze země vyjela obrovská fialová bariéra, orientovaná na výšku než na šířku. Nahoru letěla extrémně rychle a společně s výbušnými lístky tvořila něco, čemu se lze vyhnout pouze pomocí jeho "Shunshin no jutsu". Poskládal jsem pečeť a jakmile by se chtěl pohnout, nechal bych vybuchovat lístky tak, abych ho donutil použít tu techniku. Beriéra se samozřejmě poté uzavřela i s víkem, nezáležíc na tom, jestli uvnitř je, nebo ne. Prostě jsem doufal v jedno a byl si celkem jistý. Pokud uhne, bude muset použít "Shunshin no Jutsu", pokud ne, bude chycen v bariéře a nebude se moct hnout. Fumiko byla zabraná analýzou techniky, ale Aito stále mohl přidat na intenzitě nátlaku na jeho techniky. Proto jsem na něj tak trochu "spoléhal".
Návrat nahoru Goto down
Fumiko Nara
Genin
Genin
Fumiko Nara


Počet příspěvkù : 23
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
nh Left_bar_bleue400/400nh Empty_bar_bleue  (400/400)

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptySat Nov 19, 2011 4:27 pm

Fumiko Nara

Šípy? Shimata zapomněla jsem na jeho zbraně,mohlo by to být dost nebezpečné,ale potřebujeme zjistit ten časový úsek nebo ne,ale potom je každý další krok dost riskantní...Aaach! Fumiko sakra,co by na tvém místě udělal Shikamaru-kun co?! Opět jsem si nevěděla rady,už od mala jsem nikdy nebyla dobrá na tyhle strategické útoky,ale snažila jsem se nadále přijít,o co tu vlastně jde. Les,protivník,který je až neuvěřitelně rychlí,brnění,které mu nesedne,"uteč",šípy... Snažila jsem se všechno si spojit dohromady a přitom vymýšlet nějaký plán na znehybnění toho stvoření. Les,rychlost,Raiton,síla,slova...Nějak mi do toho všeho pořád nesedí to mluvení,jakoby snad málo hovořil s lidmi nebo že by- Dostala jsem jakýsi nápad,který mohl být však velmi bláznivý,ale zatím jsem se tím nezabývala a srovnávala si dále fakta,která jsem znala a snažila si je doplnit ke své teorii. Jsme v přírodě,to znamená mnoho zvířat,dokonce ani jeleni nedokáží běhat takovou rychlostí natož potom člověk,jediný známý s takovouto rychlostí je tedy Hao-sama podle Aita-san,neumí moc mluvit,takže člověk se rovnou vyřazuje ze hry...Musí to být nějaké zvíře,už kvůli té zmínce od Uchihy,která se týkala Henge no Jutsu,poté ta přesnost míření,musí mít velmi dobrý zrak,aby se takto trefoval,všechno to do sebe krásně zapadá,ale co je to za zvíře,když si rádo hraj- Gepard! Došlo mi to hned po tom,co jsem si vzpomněla na slovo "uteč" až teď jsem pochopila správný význam toho slova,protože on mi nechtěl pomoc,on mě chtěl přinutit utíkat,abychom si hráli na lovce a kořist,takže to zajisté musel být masožravec a podle všeho co jsem znala,byl nejrychlejším pozemním tvorem gepard. Aito-san,Uchiha-kun je to gepard! Všechno tomu naznačuje,gepardi jsou sice neskutečně rychlí,ale v síle zaostávají,pokud se mi ho podaří znehybnit je po všem! Houkla jsem na tým a jakmile uviděla jutsu Nakameho,pousmála jsem se a shromažďovala si všechnu svojí chakru a ruce přitom dala do velmi zvláštního znamení,které bylo specifické pro jednu technika mého klanu,ale musela jsem vyčkat na správný okamžik,takže jsem jen sledovala všechna místa,odkud by to zvíře mohlo vylézt...
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh EmptySat Nov 19, 2011 8:43 pm



Vysoký muž ani len nepostrehol slová Fumiko, len pozdvihol hlavu a prestal strieľať po Aitovi, pretože náhle prišiel dosť široký útok zameraný priamo naňho, od Uchihy. Do poslednej chvíle mohol Uchiha sledovať vďaka Shariganu jeho pohyb, tesne predtým než sa to všetko malo skončiť pokrčil kolená, a Uchiha mohol očami zahliadnuť tie jeho, boli žlté, boli to oči zvieraťa, než človeka, doplo mu, že Keiko má pravdu, a tiež mu došlo, čo má v úmysle, pretože jeho pohľad nepatril Aitovi, jemu ale len a len Fumiko, ktorá ho odhalila. V ďalšom okamihu zmizol z miesta, a tentokrát však sharingan bol schopný zaznamenať aspoň časť jeho pohybu, šiel priamo.. Shunshin no Jutsu, a naraz stál priamo pred Fumiko a mečom sa zahnal priamo po jej krku, nebol čas už začínať žiadne nové techniky Mokutonu, ani čas uskočiť, bol len jeden spôsob ako to ukončiť, a ten mala v rukách Fumiko, hoci čepeľ mala už len pár centimetrov od krku.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





nh Empty
PříspěvekPředmět: Re: nh   nh Empty

Návrat nahoru Goto down
 
nh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: