Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hřiště za Akademií

Goto down 
+6
Bill Atakama
Itachi Uchiha
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyMon Sep 05, 2011 5:33 pm

First topic message reminder :

Malé hřiště s pár houpačkami a místo pro hry s míčem


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 8:20 pm

Po jej otázke som sa začal silno smiať."Hahahaha tak toto ti teda vyšli Yukki toto som od teba nečakal.Utrem si slzy čo mi s tekali s očí a opať sa zahladel na ňu.No tento krát tu nebolo nič smiešne.Pretože plakala na zemi a vyzerala ako kebyže je stratená.Dhobehol som k nej a klakol si ku nej,utrel som jej slzy a zdvihol jej hlavu ku mojej.Nerozumiem tomu čo sa s nou deje ved to nedáva zmysel.Ešte nejaku chvílu hladím do jej očí a nakoniec sustím zeb zbytočnych otázok čo a ako."Moje Meno Daisuke Maeda som jeden žijuci s našého klanu našou špecializáciu je doujutsu čo je naše Kekei Genkai Keikore charakterizuje sa zelenými očami a určitými stupňami techniky a je toho omnoho viac".Vyrastal som daleko odtialto no jedného dna som sa rozhodol svoju rodnu zem opustiť a vydal som sa preč a nohy ma zaviedli sem."Prežýval som tunak roky až ma nakoniec našla moja sestra ktorá ma má naozaj rada jej meno je Yukki Maeda!!"Prehovorím s vážným tonom hlasu a čakám čo od nej tento krát vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 8:34 pm

´´Ty..ty jsi můj bratr?´´zeptám se a otevřu oči s nadějí, že si vzpomenu. Zahledím se do jeho očí. Pousměji se. ´´Můj bratříček?´´Zvednu ruku a pohladím ho. ´´Já mám bratříčka? Jsi krásný víš to?´´ řeknu mu. Pomalu se zvednu a vyndám další lízátko. Asi to byl můj zlozvyk...řeknu si. Z brašničky mi vypadne také deníček. S údivem ho vezmu do rukou a zadívám se do něho. ´´To...to je moje?´´ tázavě se podívám na všechny kolem. No trošku jsem taky tušila, že dokážu i ne moc dobré věci. Vzdychla jsem si. Až tento deník otevřu, dozvím se co se mi stalo? Nebo co jsem byla? Svírala jsem ho v rukou a toužila poznat co se v deníku skrývá. Ale co když tam nic není a nevzpomenu si? Co pak?
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 3 Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 8:47 pm

Po tom čom som jej všetko povedal i tak nevedela kdo som.Nemal som tušenia o čo ide a o čo sa jedná bola to kao ničná mora uprostred otvorenych očí.Nevedel som prečo ale lepšie bude ak bude v myšleinke že som neni jej brat."Nie mýliš sa ja som neni tvoj brat a ty si neni moja sestra sme len známy".Prehovorím k nej sice s bolesťou na srdci ale chcel som musel som,čo keby týmto mohol začať jej nový život a ona by sa nemusela vracať do toho starého kolobeku?Možno možno by sa odputala od klietky ktorú má naš klan.Všimol som si ako je jvypadol denník s vrecka.Nevadí i ked si ho prečíta a bude tam o mne nebdue vlastne vedeť že som to ja.Pozriem ku nej "pod odprevadím ťa domov vie mdke bývaš".Dám sa pomali do kroku no na chvílu zastavím."Tvoj brat zomrel".Dám dole hlavu a pomalím krokom kráčam vpred.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 8:56 pm

(presun)
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 9:29 pm

Stála jsem tam a sledovala, jak odešel Bill a poté i Yukki se svým bratrem. Teď jsem tam zůstala sama. A připadala jsem si jako idiot. Nedokázala jsem nic udělat. Byla jsem prostě idiot, který nic nedokáže. Otočila jsem se tedy a velmi pomalým krokem jsem se vydala domů. Hlavou mi běhaly různé myšlenky. Co bude s mou senseikou, když si teď nic nepamatuje? Co budu dělat?
Netuším.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sendo
Genin
Genin
Sendo


Počet příspěvkù : 4
Narození : 22. 12. 11
Age : 28
Location : Karviná

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 3 Left_bar_bleue10000/10000Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 EmptyFri Dec 23, 2011 3:24 pm

Hideki Matshushita

Moje dni na Ninja akademií už skončily a ze mě byl Genin. V tuhle chvíli jsem neměl nic moc na práci a proto jsem stál na hřišti akademie a koukal se zezadu na budovu, ve které jsem prožil dlouhou dobu svého života a na kterou mám spoustu vzpomínek a to jak dobrý tak i špatných. Na jednu stranu jsem byl rád, že jsem se konečně posunul dál ve svém životě, ale při tom všem vzpomínaní mi to už teď začalo chybět. Ten život kde jsem neměl nijak moc problému a jedinou mou starosti byl Riku společně s Aoi. "Áááá proč jsem si na tohle zase vzpomněl? Aoi-chan..." Povzdechl jsem si a bylo evidentní, že jsem k ní pořad něco cítil a to i přesto, že teď si šťastně žila s Rikuem. Po pocitech lítosti mě popadl hněv, který po pár sekundách vyprchal. "Nenechám si zkazit tuhle pěknou chvilku takovýmihle hloupostmi. Musím se přes to povznést... povznést? Říká se to vůbec takhle? No, to je jedno." Ještě nějakou tu minutku jsem se díval na budovu a okolí, a poté se otočil zády. "Je čas jít dál." Po téhle větě jsem se rozběhl náhodným směrem pryč z akademie s menším úsměvem na mé tváří. Teda alespoň jsem to měl v plánu, než mi na zem spadlo Pocky. "Are?..." Slyšel jsem, jak něco spadlo a podíval se dolu před sebe a poté za sebe. "Ááá..." Přiběhl jsem ke sladkosti, která mi spadla na zem, ale naštěstí byla v obalu, takže se nic nestálo. Sebral jsem ji ze země a poté pokračoval dál. "Tohle úplně zkazilo můj odchod."
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hřiště za Akademií
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dvorek za akademií
» Dvorek za Akademií
» Dvorek za Akademií

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: