Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelária Mizukage

Goto down 
+13
Juugo
KunichiFuguki
Naomi Momochi
Kataro
Kemichi Namare
Raidon
Kagami
Shizuka Yoru
Daichi Terumi
Mana
Yukiyuya
Ken'ichi
Noki Hōzuki
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptyThu Nov 17, 2011 3:46 pm

First topic message reminder :

[b][i][left]


Naposledy upravil Noki Hōzuki dne Sun Nov 27, 2011 4:09 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 1:10 pm

Jasné.Schytil som Deina a vyrazili sme k rieke Sumida. (sry neviem ako to mám vyskloňovať)Som zvedaví, aký to bude tréning.Bežal som po schodoch a vybehol z budovy.

Dein: Kemichi ma chytil tak rýchlo, že som skoro spadol no vyškriabal som sa hore.Ten dotyk od dievčaťa bol príjemný.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 2:45 pm

Po chvíli jsem se rozhodl jít pryč
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 5:53 pm

Nikto tu nebol a ja som bol aj celkom rád.Kam pôjdeme teraz?Pozrel som sa na chlapca a čakal na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 6:29 pm

přišel jsem s Prckem do před kageho kancelář a setřásl jsme ho ze zad... pak jsem se usmál... cestou zpátky mě neseš ty a pak jsme zaklepal.... snad je někdo vevnitř.. pomyslel jsem si a podíval se na prcka.. vytáhl jsme papír který měl podepsat mizukage a čekal jsem jestli se někdo ozve....
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue370/370Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 6:33 pm

Čekáme na odpověd Mizukage. Mezi tím se zamyslím kdo je vlastně ten Juugo. Říkal, že ho zajmul Orochimaru, ale pokud ho zajal orochimaru tak bud je velmi silný nebo ho využíval na nějaké experimenty. Snad je Juugo v pořádku. V tom náhle uslyším rámus jak se někdo blíží ke kanceláři mizukageho kde teď jsme. Někdo je za dveřma pomyslím si. Někdo zaklepe a já řeknu "Kdo je tam?"
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 6:33 pm

Neřeš to Ze všech sil jsem začal mlátit do dveří a řval jak tur otevřete!!
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 6:48 pm

Mizukage
Letmo jsem se podíval na papír, který jsem po přečtení okamžitě podepsal, přičemž už jsem ho okamžitě vyhazoval pryč. Podíval jsem se na Juuga, který byl známý nukenin. Ukázal jsem na něj prstem a vyslovil to slovo. " Zajměte ho " Přičemž jsem dal vědět všem z Kirigakure, že je zde vetřelec.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 6:48 pm

Při šel jsem k budově a vyšel jsem nahoru ke kanceláři všimnul jsem si nikoho před dveřmi
"dobrý den" řekl jsem a zaťukal jsem
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:02 pm

Bille tak teda jdem domů pojď ke mě dáme si saké a pivo nebo něco víc.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:02 pm

vzal jsem papír a schoval si ho... Pak jsem slyšel rozkaz od Mizukageho... Mám nemám utočit přemýšlel jsem a šel směrem ven... pak jsme se podíval na prcka a zeptal se jaká je tvá podstata? kdyby jsme náhodou měli bojovat tak a´t vím jak s tebou budu vycházet pousmál jsme se a a vytasil katanu...
Hien a okolo katany se udělla velká chakrová čepel... Otočil jsme se měrem na Juuga a řekl... vzdej se... a ušklíbl jsem se protože se mi bojovat fakt nechtělo
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:04 pm

No mám fuuton a tetsu.A půjdeš teda na tu párty s Tsuchikagem půjdeme k nám domu v lednici toho mám hafo. Tetsu! a juuga začalo obalovat železo až byl úplně spoutaný Pojď bille já ho asi neunesu Pousmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:06 pm

Slyšel jsem mizukageho a pak jsem tam skočil a vytasil jsem svůj dlouhý meč a koukal jsem se na Juga
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:12 pm

Nahlas jsem řekl jakej blbec ho dovedl až sem Nechápu vždyť to je nukenin od orochimara víte co tady mohl napáchat škod očkem jsem se koukl na Juuga jak se snaží dostat ze spoutání a řekl jsem mu Je to zbytečné a teď nám povíš co tu hodláš dělat jestly ne klidně to spoutání ještě zmenším MLUV!!!
-120 chara zbývá 530
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:15 pm

podíval jsem se na prcka... jdeme.. a zrušil jsme hien.. katanu jsem schoval a pak se pdíval na kageho... udělejte si s ním co chcete.. my máme ještě práci... a odešel jsem směrem ven... podíval jsem se na prcka a řekl mu... no nevypadalo jako fuuton a začal jsme se smát...
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:22 pm

Taky že ovládám dva Spoutaného Juuga jsem položil na ze m a řekl mi už teda musíme naschle Mizukage.
Ps:Musím končit zejtra přijdu
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue370/370Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:35 pm

Náhle se spustí nějaká akce a já se nestačím divit tomu co vidím. Byl vydán rozkaz zajmout Juuga. Jsem v šoku a zároveň rozzuřenej jednáním. On přišel z vlastní vůle, nic neudělal a nevypadá vůbec na žádného zloducha. "Co to má sakra bejt?" Zařvu přes celou místnost s naštvaným výrazem. A čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 7:58 pm

" Nebudu v Kiri trpět Nukenina od Orochimara, pryč s ním " Dodal jsem a začal papírovat dál.
/ Naposledy co postuji za NPC, od toho jsou Modi. A Juugo porušil Pravidlo Anime postav, jelikož měl začínat v Sev. Vězení.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue370/370Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 8:03 pm

Podívám se na Mizukageho a povídám. "Ale určitě měl svoje důvody když šel k Orochimarovi. Promiň Juugo snad se to nějak vyřeší" Naštvaně dám ruce v pěst. Říkám si v hlavě Jak se tohle mohlo stát. Tak najednou. Ted a zrovna tady. To snad si nikdy nezaslouží druhou šanci? Snad mu neudělají něco krutého. Může to být nukenin, ale za tímhle vším bude určitě něco víc.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 8:17 pm

Počuval som každé jeho slovo ale nič som si s toho nebral kedže do tohto naozaj nemal čo strkať nos."Dôvody?Isť k Orochimarovi neznačí nič dobré a sám to vieš,zvolil si sám cestu na ktorú chcel ísť, a teraz ked sme ho dostali sa ho len tak nevzdáme.Ked tomu nerozumiše tak odíd, je tak isto nebezpečný ako pre teba tak pre celú Kirikagure"."Takže a teraz dovolíš mám prácu takže by som ocenil keby si ma nevyrušoval".Bez nejakých jeho dalších otázok som sa otočil k oknu a sledoval našu krásnu krajinu.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue370/370Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (370/370)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 8:23 pm

Sklamaně z Mizukageho odpovědi odcházím a mrzí mě že nedaj člověku druhou šanci. Orochimaru je věc jasná ale někdo kdo k němu přijde tak musí mít důvod. Otevřu dveře a zavřu za sebou. Naštvaně jdu z budovy. Procházím vesnicí a mířím přímo k vodopádům kde jsem byl předtím. Musím se naučit jak ochránit své přátelé kdyby se stala nějaká věc někomu z mých blízkých jako Juugovi. Odcházím.
(Presun)
Návrat nahoru Goto down
Juugo
Nukenin
Nukenin
Juugo


Počet příspěvkù : 45
Narození : 04. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptyMon Nov 28, 2011 5:34 am

Spustil som prvú časť pečate a ľahko som roztrhol reťaz.Rozbehol som sa ako najrýchlejšie som vedel von z budovy.Vedel som, že to nepôjde.Vyrazil som dvere a utekal preč pričom som stále myslel na toho chlapca.


Naposledy upravil Juugo dne Mon Nov 28, 2011 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptyMon Nov 28, 2011 1:57 pm

(nemůžeš utéct jsi zabalen v kovu takze si to hezky editni)
Návrat nahoru Goto down
KunichiFuguki
Chuunin
Chuunin
KunichiFuguki


Počet příspěvkù : 104
Narození : 27. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue450/450Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptyMon Nov 28, 2011 6:45 pm

Když bylo po všem tak jsem se rozhodl že pujdu pryč vyšel jsem z kanceláře a odešel jsem pryč
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 EmptyMon Nov 28, 2011 7:38 pm

podíval jsem se na prcka a začal se smát... jdeme máme ještě práci a šel jsme směrem ven... te´d je nám kiri dlužná... Budeme toho moc tyvužít pomyslel jsem si a rukou jsem si zajel do vlasů... Když jsme byl u dvěří hlídal jsme si záda aby na ně prcek znova neskočil.. Ikdyž byl malý vážil snad tunu....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Mizukage
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: