Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelária Mizukage

Goto down 
+13
Juugo
KunichiFuguki
Naomi Momochi
Kataro
Kemichi Namare
Raidon
Kagami
Shizuka Yoru
Daichi Terumi
Mana
Yukiyuya
Ken'ichi
Noki Hōzuki
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 3:46 pm

First topic message reminder :

[b][i][left]


Naposledy upravil Noki Hōzuki dne Sun Nov 27, 2011 4:09 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 10:28 am

Noki Hozuki

Noki spolu s Kagamim pomaly vkráčala do pracovne, pričom klon, ktorý tam doteraz sedel sa len roztiekol. Následovne sa Noki posadila do kresla, pričom dúfala, že Mana príde, ako sľúbila, pretože teraz bol ten čas.
"Teraz budeme čakať na tvojho Oinina..." Pošeptala, a začala sa pozerať von z okna, či náhodou Manu niekde nevidí.
Návrat nahoru Goto down
Mana
ANBU
ANBU
Mana


Počet příspěvkù : 16
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 10:35 am

Pomalým krokem jsem došla až k budově Mizukage. Vešla jsem dovnitř a pustila se do schodů. Po nějaké chvíli jsem došla ke kanceláři a zaklepala. Na zádech jsem měla svůj meč, nyní už černý a na obličeji jsem měla jako vždy úsměv. Čekala jsem na vyzvání, nebo nějakou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 10:48 am

Udýchaně jsem doběhla k budově, kde sídlila Mizukage. Zastavila jsem se venku a vydýchala jsem se. Zase jsem v ústech ucítila kovovou pachuť. Sáhla jsem si do kapsy a vytáhla jsem z ní krabičku. Prášek jsem si dala do úst a nechala ji rozpustit. Zhluboka jsem se nadechla. Vešla jsem do budovy.
Před kanceláří jsem viděla shinobiho. Zůstala jsem tedy stát kousek dál. Sice ta záležitost spěchala, ale nechtěla jsem být neslušná.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 10:49 am

Noki Hozuki

"Ako na čas." Pošeptala, veľmi milo. Len sa pozrela striedavo na Kagamiho, a potom na Manu. Bolo jasné, že už môžu odísť, no Noki ich zastavila.
"Ešte... Kagami, tunak máš zoznamy a popis všetkých Oininských nedokončených misií, myslím že sa ti to hodí, aj keď by si mal najskôr Manu uviesť do života Oininov v Kirigakure no Sato.." hovorila to veľmi pyšne, no potom si len povzdychla, a pošeptala.
"Môžete odísť."


[ Píšte do sídla Oininov]
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 11:29 am

Yukiyuya Yami

Svým poklidným krokem jsem přešla polovinu vesnice a stanula opět před budovou Mizukage,přeci jen jsem jí chtěla nahlásit toho nezvaného hosta z Takigakure,sice nevypadal nebezpečně,ale zdání může vždy klamat,navíc jsem přes své zrcadlo slyšela každé jeho slovo,které řekl,takže jsem měla celkem dobrý přehled o tom kde se nachází a s kým právě mluví,před dveřmi jsem však uviděla kunoichi,zřejmě měla naspěch,protože vypadala dost udýchaně. Co ty tu chceš mladá dámo? Optala jsem se svým typicky nepřátelským hlasem a pozorně si prohlédla dalšího člověka,který mi nikoho nepřípomínal,takže jsem opět začala pochybovat o tom,že právě ona patří k lidem z Kirigakure no Sato. Pojď sem mnou,jdu něco nahlásit Noki-baka... Mávla jsem rukou na tu holku a přitom znovu kopla do dveří kanceláře,ale tentokrát jsem je nevykopla úplně jako minule,takže zůstaly ještě v celku,uvnitř byli další lidé,což mojí náladu dost pohoršilo. Kirigakure se nějak rozmnožila... Šeptla jsem si znechuceně a opřela se o zeď,kde počkala až se všichni vyzpovídají ze svých problémů Noki,která toho měla dnes zase více než dost na práci...
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 11:37 am

Noki Hōzuki

Keď si všimla Yukiyuyu, tak len povzdychla, pretože práce mala mnoho, ako vždy, a k tomu jej ešte robil problém aj Ao, pretože to pomaly už bol týždeň od toho, čo zmizol. Trebalo by poslať nejakých Shinobi, ktorí by to prešetrili. Pomedzi to si všimla aj ďalšiu ženu, ktorá kráčala spolu s Yukiyuyou, to ju trocha zarazilo, pretože o nej nič nevedela, a očividne nebola z Kirigakure no Sato. Noki sa teda rozhodla zachovať milo, a pozrela sa na Kunoichi.
"Teba nepoznám, kto si?" Opýtala sa, pričom sa na ňu pozerala dosť uprene, vyzeralo to tak, že si chce ešte skúsiť spomenúť že kto to je, no to sa jej očividne nedarilo. Chcela začať rozhovor aj s Yukiyuyou, no nemala istotu že tá kunoichi, ktorá prišla nie je zved, a preto len mlčala a čakala na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 11:58 am

"Promiňte Mizukage-sama. Jsem Shizuka Yoru, kunoichi ze Suny. Kazekage-sama mne posílá, abych Vás o něco požádala." Uklonila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:02 pm

Noki Hōzuki

"Takže predsa len nie si z Kiri, to sa mi uľavilo, pretože som si myslela že si prvý človek ktorého vôbec nepoznám." No potom sa zamyslela, keďže ju posiela Kazekage, tak je jasné že sa v pohode dostala cez brány. No skôr ju zaskočilo, že čo chce Kazekage, pretože vzťahy medzi Kirigakure no Sato a Sunagakure no Sato nikdy neboli extra výnimočné, no snáď by Noki mohla vyhovieť, pretože po tom by jej Suna bola dosť dlžná, čo sa vyplatí v budúcnosti.
"Takže, čo si Kazekage-sama želá odomňa?" Pošeptala s úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:17 pm

"Unesli nám shinobiho. Kazekage mě poslal... Máte v Kiri zkušené pátrací shinobi, tak bychom chtěli požádat o pomoc." Řekla jsem narovinu. Neměla jsem čas chodit kolem horké kaše.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:36 pm

Noki Hōzuki

Noki sa nachvíľu zamyslela. Bol to fakt, že Kiri mala najlepších špehovacích ninjov, ale predsa len by ju zaujímalo, čo za dôležitého člena to bolo, keďže vyslali pomoc dokonca až do Kirigakure no Sato. Noki v tom mala jasno, že Sune pomôže, no najskôr musela vedieť o koho ide.
"Predpokladám, že to bol niekto veľmi vplyvný, keďže Suna žiadá pomoc od Kiri. Čo to bol zač? Potrebovala by som miesto, kde ho videli naposledy, fotku, schopnosti, vlastne celý jeho životopis. Samozrejme, že Vám pomôžem, pretože podobný incident sa stal aj Kiri pred nedávnom."
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:44 pm

"Promiňte, Mizukage-sama, ale takové informace nemám. To si budete muse zjistit od Kazekageho." Trochu mě zamrazilo. Podobný incident se stal před nedávnem i tu v Kiri?
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:53 pm

Noki Hozuki

"No, v podstate hej. Ao, náš vodca Oininov z ničoho nič zmizol, čo je veľmi divné, ... no s tými vodcami Oininov máme väčné problémy." V tom sa postavila, pričom uvažovala čo by mala urobiť, no zatiaľ sa len pousmiala, a mávla rukou.
"Dobre, v najbližších dňoch vyšlem asi dvoch Oininov do Suny, tí navštívia Kazekageho, a budú pokračovať v pátraní. Ďakujem za upozornenie, verím že spoločnými silami sa nám ho podarí nájsť. Pokiaľ chcete, môžete sa ešte v Kirigakure no Sato zdržať, máme tu najlepšie grilované ryby." Hovorila to celkom milo. Následne jej naznačila, že môže opustiť miestnosť, aby mohla dať Yukiyuye slovo.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 1:09 pm

Kagami po ceste do kancelárie vybavil opravenie strechy a Takeshi mu tam poslal chlapov aby strechu opravili. On potom sám vyrazil do kancelárie Mizukage. Usmial sa na nu a vošiel do pracovne. Pozrel dôležito na Noki a oprel sa o stenu kúsok od jej stola. Po tom čo mu Mizukage povedala sa uklonil a odišiel do sídla Oininov spolu s Manou....

[Presun]


Naposledy upravil Kagami dne Sat Nov 19, 2011 1:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 1:11 pm

"Ano. Děkuji Mizukage-sama." Poklonila jsem se a vyšla jsem z kanceláře.
Před budovou jsem se rozmýšlela, co bych měla dělat. Zda-li zůstat nebo se vrátit. Rozhodla jsem se vrátit a promluvit si s Kazekagem.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 1:50 pm

Konečně jsem dorazil k budově Mizukage. Došel jsem před Kancelář kde sem zaklepal na dveře a vstoupil dovnitř. Zarazil jsem se protože za stolem seděl někdo jiný než když jsem odcházel.
No aspoň něco se tu změnilo.
Pomyslel sem si. Rozhodl jse se představit protože mi bylo jasné, že mě nová Mizukage nezná.
Dobrý den Mizukage-sama. Jmenuji se Raidon Tomeo. Chtěl bych zažádat o opětovné zařazení do vesnice. Bývalá mizukage mě uvolnila na pět let z osobních důvodu.
Pověděl jsem všechno co mě nadalo naráz, aby se předešlo zbytečným otázkám.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 1:55 pm

Noki Hozuki

Noki si len očami premerala toho jounina, vyzeral silný, a preto sa len pousmiala.
"Vždy ma poteší, keď sa niekto rozhodne do Kiri vrátiť.." No v tom začala rozmýšľať, pretože netušila čo s ním. Asi nebol vhodný ako sensei, a jediné, čo mu mohla ponúknuť bol Oininsky výcvik.
"No, dobre. Len mi tu o sebe nehaj svoju zložku, a môžeš ísť do Sídla Oininov. V súčasnosti naša dedina potrebuje hlavne Oininov." Hovorila to celkom dosť zamyslená, pretože nebola presvedčená o tom, či by ti mala risknúť, ale predsa len si Kagami s ním urobí svoje.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 2:01 pm

Chvilku jsem zaraženě koukal co to po mě chce.
Mám se stát Oininem? Celekm rychlej postup jen co je pravda.
Dobře Mizukage-sama…. Jo složku tu mám tady dostal jsem jí při odchodu právě kdyby nastalo něco jako tohle.
Podal jsem Mizukage složku. Poté jsem se jednoduchým kývnutím hlavy rozloučil a odešel do sídla Oininu.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 2:56 pm

Yukiyuya Yami

Když jsem uviděla dalšího člověka,hlasitě jsem si povzdychla a začala si nervorzně podupávat,protože moje nervy už nesnesly další čekání,ale jakmile ten shinobi přišel,tak zase odešel,takže jsem mu nakonec neudělala menší úpravy na obličeji. Tse tady je nával! Jestli mám hlídat všechny tyhle caparty,tak to si rovnou můžu otevřít školku...Ale jsem tu kvůli nečemu jinému,toto- Vytáhla jsem ze zadní kapsy kapesní zrcátko,které dala Mizukage na stůl a přitom se zvláštně usmála. Jeden muž z Takigakure no Sato přišel do vesnice a já ho zastihla těsně u brány,takže jsem ho rovnou vyslechla a zjistila jeho záměry,tedy spíše on mi tvrdil,že se sem jde jen vyspat,ale podle všeho byl buď potulný shinobi jako já nebo nukenin,což by bylo vážnější,takže jsem si na něj dala malou pojistku v podobě sledovacího zrcadla. Má ho u sebe,normálním okem málo postřehnutelný kus skla,toto zrcadlo na tvém stole má už v sobě aktivovanou jednu mojí techniku,která dokáže přenášet zvuk od toho ninjy až k tobě,dále to také dokáže nahrát a je to v podstatě je to takový malý přenosný archiv,normálně to má ještě jednu schopnost,ale jelikož je to druhé zrcadlo umístěno v plášti toho otrapy,tak z toho nic nebude... Zašklebila jsem se a trochu se protáhla,protože jsem vlastně teď posledních pár minut stála opřená o tvrdou zeď. Informace o šermíři a jeho meči už jsem si prošla,ale nemám připravenou žádnou strategii,takže budu muset improvizovat,ale spíš jsem se tě chtěla zeptat jestli nechceš s něčím pomoct,podle těch puberťáků tady se mi zdá,že ti ta práce přetéká přes hlavu Noki-baka! Uchechtla jsem se a celou dobu se dívala na Mizukage,která se mi každou další minutou čím dál víc zamlouvala...


Naposledy upravil Yukiyuya dne Sat Nov 19, 2011 3:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 3:03 pm

Noki Hozuki

Noki sa len zamyslela. Človek z Takigakure no Sato by pre nich pravdepodobne nemal byť problém, skôr sa obávala toho, ako sa darí Kenichimu a jeho žiakovy. Pozrela sa na Yukiyuyu, a pošeptala.
"No, stále máš deň, Chojuro bude naozaj problém, to priznávam, ale verím tomu, že ty to zvládneš, resp. žiadny shinnobi, z Kiri zameraný na útok to nezvládne, pretože pri Chojurovi je dôležitá hlavne obrana. Je to síce kruté, že ho musíš napadnúť, ale je to kvôli Kirigakure no Sato." No potom sa rozhodla jej dať ešte jednu úlohu.
"Keďže tieto tvoje zrkadlá, sú dosť užitočné, potrebovala by som od teba, aby som mala prehľad na všetkým, tak by si toto zrkadlo podstrčila aj Kenichimu, nachádza sa pri vodopádoch Ameyuki, a hlavne buď prosím nenápadna." Zrkadlo, ktoré mala na stole len uložila na bok, pretože ju teraz ten Takigakure potulný Shinobi moc nezaujímal.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 3:26 pm

Yukiyuya Yami

Vesnice zachází dost daleko jen kvůli své ochraně,takhle za chvíli někdo napadne i mě,protože budu pro vesnici nebezpečná...A pokud na to dojde Noki-baka,tak si mě nepřej! Široce jsem se usmála a pomalu se rozešla ke dveřím,když jsem však uslyšela zmínku o nenápadnosti,tak mi u hlavy sjela anime kapka a já se divně zašklebila. Nenápadná? To asi nepůjde,pokud do něj mám narvat kus zrcadla...Snad to nějak ukecám,ale stále počítej s tím,že ani moje zrcadla nefungují navždy a ty se můžeš poté k člověku dostat jen tak,že uslyšíš nebo uvidíš okolí,které je kolem něj,protože jen uživatel,čili já dokáže vycítit přibližnou polohu zrcadel a tak najít cíl. Otočila jsem se zády k Noki a přitom pomalu vyšla ze dveří,odkud šla rovnou k těm bláznivým vodopádům,kde měl údajně být Ken'ichi...
~ přesun vodopády Ameyuki ~
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySun Nov 20, 2011 6:05 pm

Presunul sa do hlavnej budovy pomocou podzemného tunela. Vyšiel na najvyššie poschodie a vošiel po krátkom zaklopaní do kancelárie Mizukage. Sarkasticky sa usmial na Noki.
"Zase ide o demoláciu môjho domu alebo ma chceš zatiahnuť do ďalšej sračky" povedal s úškrnom a oprel sa o stenu pri dverách.
Návrat nahoru Goto down
Noki Hōzuki

Noki Hōzuki


Počet příspěvkù : 70
Narození : 13. 11. 11
Age : 28

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySun Nov 20, 2011 8:18 pm

Noki Hozuki

Noki sa len pozrela na Kagamiho, premerala si ho, no potom odvrkla.
"Mám pre vás troch Oininov prvú úlohu, pôjdete do Kiri za Kazekagem. Boli sme totíž od Suny požiadaní, aby sme vyšetrili únos jedného z významenšjích členov, a keďže Oininovia z Kiri sú známi po celom svete, bude to tvoja prvá misia. Mám podozrenie, že ide o rovnaký prípad, ako o unesenie Aoa. Preto som to hlavne prijala." Hovorila dosť rýchlo a zretelne, a následne mu naznačila, aby išiel preč.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptySun Nov 20, 2011 8:38 pm

Kagami na ňu vyvalil oči a potom nimi prevrátil.
"Takže druhá možnosť... Prinajlepšom ich oboch zabijú a ja sa nebudem musieť vrátiť do dediny" podotkol sarkasticky a vyšiel z miestnosti. V dolných častiach hlavnej budovy anšiel vchod do tajného tunelu a vrátil sa na veliteľstvo.

[Presun k Oininom]
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 6:02 pm

Yukiyuya Yami

Po menším rozhovoru s Ken'ichim u vodopádů jsem se opět vrátila kam jinam něž k Noki-baka,nějak jsem neměla co dělat,ale na lov toho šermíře jsem se stále ještě necítila,takže jsem šla k jediné osobě,která mě tu zatím znala asi nejlépe. Budovu Mizukage jsem si opět jen poklidně prošla a už svým obvyklým způsobem vyšla do kanceláře,čili s hlasitým křupnutím dveří,které pod mým kopem vyletěly někam neznámo do rohu místnosti a s chladným úsměvem na tváři jsem se podívala na Noki. Sate Baka-chan,tak zrcadlo doručeno,i když jsem se musela hodně přemáhat,abych ho tomu Jouninovi nenarvala mezi oči... Zašklebila jsem se a opřela se o zeď vedle stolu Mizukage,kde jsem hleděla na pár papírů,které stále ještě měla na stole a poté si pozorně prohlédla celou místnost. Vlastně jako tvůj zástupce bych si sem taky mohla pořídit nějakou židli ne? Abych pořád nestála opřená o zeď,co říkáš Noki? Celkem mile jsem se usmála a na chvilku zavřela oči,protože jsem přemýšlela o tom,co budu teď dělat a zda je ve vesnici stále klid jako před pár hodinami...
Návrat nahoru Goto down
Kemichi Namare
Genin
Genin
Kemichi Namare


Počet příspěvkù : 70
Narození : 18. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelária Mizukage - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 5:46 am

Prichádzal som ku kanclu Mizukage.Dnu bolo počuť niekoľko hlasov, tipoval som 2-3 ľudí.
Pristúpil som k dverám a zaklopal.Chytil som kľučku.Bola ľadová.Dobrí deň.Zahlásil som akonáhle som vošiel dnu.Boli tam dve ženy.Jedna sedela na stoličke tak tá bola určite Mizukage.Druhú som nevedel odhadnúť, no teraz mi to bolo úplne jedno.Chcem vás požiadať, aby ste ma pridelili do týmu.Stál som pri dverách a čakal čo mi asi odpovie.
Keď som tu tak postával, ma napadlo ako sa to tu veľmi zmenilo než som tu bol predtým.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Mizukage   Kancelária Mizukage - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Mizukage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: