Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dojo

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Dojo   Dojo EmptyThu Nov 17, 2011 12:19 pm

DOJO
Tréningové priestory
Dojo alebo aj tréningová hala, je miesto kde sa deň čo deň shinobi zdokonaľujú a trénujú svoje Ninjutsu, Taijutsu a Genjutsu a rôzne dalšie prvky svojich schopností. Na týchto miestach môžete nájsť často aj lektora, ktorý vám s tréningom ochotne pomôže ak neviete čo máte trénovať, taktiež sa tu dá učiť formou súbojov, medzi dvoma uchádzačmi, nad ktorými robí dozor práve Chuunin učiteľ.

Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 5:37 pm

Vešel jsem dovnitř a čekal na osobu, která mi měla pomoct stát se silnějším. Sedl jsem si do tureckého sedu a načerpával chakru. První jsem věděl že bude test inteligence a zkušeností. Poté bude následovat boj. Za mnou jsem ucítil chakru nějakého člověka, kterého jsem znal. Jen jsem se usmál. " Jdete pozdě " Řekl jsem klidně. " Tak si pospěšme ... " Dodal jsem a čekal na otázky které mi položí.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 5:50 pm

(Dozorca chuuninskych skušiek)

"Hm vytaj, prepáč že idem tak neskoro niečo ma zdražalo ale trpezlivosť ruže prináša".Zahlásil som chlapcovi a byvral som si papiere ktoré som mal v ruke chvílu som sa na ne pozeral a potom som mu ich vložil do ruk."Dobre tu máš test ktorý mi vyplníš a ja zhodnotím či má cenu pokračovať dalej alebo nie test sa skladá s 5 otázok na ktore máš 10 minut ako náhle uplinie čas položíš pero a odovzdáš test ako náhle čo i len bodku napíšeš ked ti skončí čas okamžite sa skušky končia pre teba!!"Zvolal som hrubým a nahnevanejším hlasom.Nehlaom som ho chvílu aby sa pozeral na otázky a len som zahlásil."Dobre 10 minut od teraz!!!!"A sledoval som každý jeho pohyb či nepodvádza alebo podobne.

Otázky:
1)Vymenujte aspon 10 KG ktoré sa nachadzaju v Narutovi:
2)Povecte čo najviac o mudrcovi 6 ciest:
3)Aka bola príčina tréningu Naruta s Killer Bee a ako dopadol:
4)Vymenujte kdo všetko šiel po Sanbim a kdo ho nakoniec pokoril:
5)Akou je podla vás najdoležitejšou funkciu Kokage?:
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:18 pm

( Byl jsem AFK ^^ )

Jen jsem si vzal papíry a začal pomalu psát všechno co jsem věděl.

1) Shakuton, Bakuton, Meiton, Youton, Futton, Enton, Koton, Ranton, Jinton, SHARINGAN

2) Jinak také Rikudo Senin, zakladatel ninjutsu a světa Shinobi. Údajně vlastnil Rinnegan a měl být Jinchuurikim Juubiho, fúze devíti Bijuu. Měl také dva syny. Jeden zdědil oči a je znám pod jménem klanu Uchiha, a druhý zdědil chakru a tělo, a ten je znám jako Senju. Šířil vyznání "Ninpo"

3) Útoky Akatsuki, proroctví "Velkého Stařešiny" -> "Osud" (xD) Dopadl ovládnutím Kyuubiho chakry, ale Naruto neovládl Bijuudamu.

4) Kisame, Deidara, Mizukage, Narinu, Yamatakasho, Kunichi Fuguki - Porazil ho Kisame Daikodanem.

5) Chránit vesnici, rozdávat mise, udržovat řád. (Beru to jako Hokage, Kokageho neznám xD. Pokud to má být Kokage, nedělá nic.


Dopsal jsem a odevzdal papír.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:27 pm

"Už máš? No bolo na čase už som sa začínal nudiť"Chladne som zobral jeho papier a oprel sa.Začal som si pre seba hmkať a na pokon som si len vydychol."Takže Uchiha Nakame gratulujem zvládol si prví svoj test, tvoj druhý bude spočívať v boji prosím prejdi teraz von a tam bude na teba čakať tvoj super a další sensei ktorý overí tvoje schopnosti a rozhodne či si hodný na to stať sa chuuninom alebo ne"Odkráčal som dole a papiere som schoval do šuflíka,oprel som sa o sotličku a čakal som ký m ten chlapec odtialto zmizne aby som sa mohol prespať.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:32 pm

Zvedl jsem se a šel směrem do další části Doja. Cítil jsem závan, ve kterém jsem zavřel oči a aktivoval Sharingan. Vešel jsem do místnosti ve které byl obrys postavy. " Ty jsi můj napřítel ? " Zeptal jsem se s úsměvem. V ruce mi zazářila katana. Sledoval jsem jeho oči stejně jako on sledoval ty mé. Dojo bylo ze dřeva, nad tím jsem se jen pousmál. " Připravte hasiče ... " Usmál jsem se a natáhl katanu proti tomu ve stínu. " Vylez " I přes to, ž ejsme v uzavřených prostorách tu byl slušný průvan, který si jen tiše hrál s mými vlasy a já upřeně sledoval toho človíčka v koutu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:41 pm

(další chuuninský dozorca)
"Zdravím ťa ty si teda super našeho Zera no dobre pripravte sa na boj ked uznam za vhodné že zápas skončil vtedy sa skončí nechcem dalej videť boj"Stratil som sa opať v tieni a čakal som až príde druhy protivník.

(Zero)
Vyšiel som konečne s tiena a zahladel sa na toho chlapca čo stál predomnou."Hm takže ty budeš Uchiha čo?Počul som dosť toho o vašom sharingane a uprimne mám voči nemu rešpekt no ani ja nepatrím medzi tých slabích"Zasmial som sa a bez dalšich rečí som po nom hodil kunaie a pri tom som letel do vzduchu a vyťahoval shurikeny.

Dojo Yoshi_genin
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:45 pm

" Tse " Odsekl jsem a uhnul kunaiům. Když hleděl do mých očí, něco se určitě stalo. Běžel jsem proti němu vysokou rychlostí s katanou v ruce a hodlal jsem ho přeseknout napůl. Za mou patou se zvedl prach a já jen letěl vzduchem k Zerovi. " Vzdej se a možná přežiješ ... " Řekl jsem těsně pře ním a čekal na nějaké reakce. * Už jsem blíž a blíž .. * Pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:52 pm

(Zero)
"Letel ku mne vysokou rýchlostou hm to ti i tak nepomože Uchiha.Ako bol pri men chytil som jeho katanu medzi dlane a urobil salto za ním pri čom som ho kopol do chrbta a letel na druhu stranu."Počul som že sharingan je naozaj dobrí no vidno že ty si ho ešte neovládol na vysoku uroven no nevadí možno časom"Musim si dávať pozor na ten jeho sharigan pretože ma može zvrhnuť do genjutsu a tak isto predpokladať moje pohyby i ked pochybujem že na niečo také by mohol mať ale uvidíme časom.
Dojo Yoshi_genin
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 6:58 pm

Sice mne odkopl, ale ve skutečnosti jsem to ani nebyl já. Když chytil katanu, musel se aspoň říznout, což mi mohlo pomoct. Doválel jsem se, ale poté mi hořela ruka. " Chyba ... Zero-kun .. " Řekl jsem s úsměvem a než se mohl zorientovat, stál jsem za ním používajíc Katon: Goukakayo no jutsu. " Pořád máš ještě šanci " Řekl jsem s úšklebkem na jeho adresu. Byl jsem jen pár metrů od něj a Genjutsu mu zpomalilo reakce. Dokonce mě mohl rychle najít jen pomocí tepla, ale ani to mu nepomohlo. Tímhle můžu odkrýt jeho techniky.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:05 pm

(Zero)
Kso tak precaj genjutsu na chvílu spomalil moje pohyby a ja som tam len tak bezvládne stál a na mna sa rutila nejaká gula s ohna,vyzeralo to že už je jasné že ma ohen zasiahne a sposoby bolesti i ked.Teraz som sa uškrnul ja a neuveritelnou rýchlostou som sa zobrazil za Uchihom"konoha senpu!!"Zakričal som a zasiahol som Uchihu pri čom som sa zasmial."Vieš Uchiha povime ti to rovno moj štýl boja nieje ani ninjutsu ani genjutsu som čisto zložený len s taijutsu takže tento boj bude pre teba naročný to mi možeš veriť a ja nehodlam padnuť tvojou rukou"Zaujal som bojový postoj.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:14 pm

Naposlední chvíli jsem vyblokoval jeho výkop skříženými rukami. " Kso .. Takže je jako Rock Lee ... Ale proti tomuhle je mu to k ničemu ... " Řekl jsem a rozhazoval po místnosti výbušné lístky a provázky tak, aby se téměř nedalo hnout. Po chvíli jsem pomocí Katon: Hibashiri začal zapalovat tento oddíl Doja. " Taijutsu ? " Zaptel jsem se sám sebe " Nemá šanci se pohybovat rychle kvůli lístkům a taky ... " Zamyslel jsem se když Hibashiri zapálil velkou část Doja. " Proti tomuhle " Dodal jsem a složil podivnou pečeť.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:21 pm

(Zero)
Sledoval som hmm vybušne lísty vidno neni hlupy ale to že skladá pečate bola jeho chyba.Vybral som si závažia s noh a hodil ich na zem.Tak Uchiha a teraz začneme,doslovne som sa prebleskol za ním a začal ho vykopávať do vzduchu až som sa nakoniec ocitol za ním drapil som ho do svojich ruk"Omoto renge"Začali sme sa sa velkou rýchlosťou točiť hlavamy smerom dole.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:31 pm

" Přesně jak jsem chtěl ... " Zašeptal jsem a vytvořil maličkou bariéru okolo sebe tak, aby do ní zasahovali nanejvýš jeho ruce. Těsně před dopadem jsem ji stvrdil a pokud nebyl hloupý, dal ruce pryč. Já chráněn bariérou jsem jen nechal vybuchnout všechny lístky najednou a v bariéře sledoval okolí. Ale poté i bariéra praskla a já se postavil na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:38 pm

(Zero)
Vybušne lístky ma zasiahli dostačujuco aby som vedel že na dalšie vymyšlanie techník nemám dostatok sily a tak mi ostavalo jediné.Vedel som že ma to može stáť aj život ale pre to aby som sa stal chuuninom som musel obetovať aj nemožné.Napokon okolo mna sa začala tvoriť velmi silná energia a ja som začal otvárať nebeske brány kde som sa dostal až po 4 už len pri tejto moja energia bola velmi silná.Zem okolo mna sa začala zdvíhať a moje oči boli čisto biele."Tak a teraz začne praví boj Uchiha"
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:42 pm

" Tak jo " Řekl jsem a znovu jsem byl o něco jiný. Prostý pohled do očí stačil. Já jsem se začal pohybovat jinak, útočit jinak. Začal jsem po něm různě házet různě velké shurikeny společně s výbušnými lístky. Hibashiri začal hořet ještě ve větším rozsahu, což mi nahrávalo. " Skončeme to ! " Zařval jsem směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 7:48 pm

(Zero)
"Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"Naberal som ešte viac zemskej sily až som dosial svojho limitu a tým som sa nebeskou rýchlosťou rozbehol proti Uchihovi ani sa nenazdal a už som stál za ním.Začal som striedavo pouťívať jednu kopačku za druhou až napokon vyletel vysoko do vzduchu pričom aj ja a a pastou som ho zarazil do zeme pri čom nastal oborvsky výbuch.Odskočil som od neho A zrušil som otvorene brány,rpi čom moje telo padlo na zem a nehybne som ležal.Ked to Uchiha neprežil zviťazil som no ako náhle sa ešte postavý tak to je moj koniec pretože na nič viac sa nezmožem.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue400/400Dojo Empty_bar_bleue  (400/400)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 8:06 pm

To tělo v kráteru se rozhořelo silným plamenem a ve zdi si po zrušení genjutsu viděl díru. Jediné na co jsi teď mohl myslet bylo "Do prdel*". Jelikož já stál venku s tou divnou pečetí co jsi viděl předtím. Katon:Hibashiri:Daibaku. To byl název techniky, který srovnal Dojo se zemí. Sledoval jsem to místo a prach, který se po chvíli začal usazovat. " Žije ? " Zeptal jsem se sám sebe. " Shiro Magen, genjutsu které mi stále zachraňuje život .. touhle dobou bych byl asi mrtvý ... "
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Sasuke
Nukenin
Nukenin
Uchiha Sasuke


Počet příspěvkù : 116
Narození : 07. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Dojo Left_bar_bleue1100/1100Dojo Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptySun Nov 20, 2011 8:11 pm

(Dozorca chuunin skušiel)
Vyšiel som s tmy v ktorej som stál a podišiel k Zerovi klakol si k nemu.Videl som že žije ale jeho telo bolo na tom zle.Prišli zachranári a vzali ho na nosítka a odniesli."Hm takže Uchiha Nakame dokončil si chuuninske skušky gratulujem od dnes sa stavaš chuuninom"Povedal som mu a chvílu som hladel na okolie ktoré vyzeralo ako po bome ah to bude zase upratovania tunak no nič uvidíme posledny krát som pozrel na toho Uchihu a zmizol som preč.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo EmptyMon Nov 21, 2011 2:07 pm

CHUUNINSKÉ SKÚŠKY SÚ Z POHĽADU KONOHY a TEDA SAMOTNÉHO HOKAGE,
NEPLATNÉ.


Dôvod:


Chuuninské skúšky nie sú akciou je pre jednu postavu, táto postava sa mala nachádzať v čase "skúšok" niekde celkom inde. Hokage o skúške nevedel a tak ju ani ^nemohol schváliť. ^^
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dojo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dojo   Dojo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dojo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dojo Montae

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: