Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Bill Atakama vs. Zotany Kishimota

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 8:56 am

First topic message reminder :

V jeskyni bylo chladno a celkem tma. Tmu narušovalo pouze světlo zvenku, jasné bílé denní světlo. Z krápníků kapala voda a vytvářela kaluže. Nebyla tam žádná známka života...

Spoiler:


Pomalu jsem vešel do jeskyně. Prohlédl jsem si ji a začal jsem čekat na soupeře.



Sousuke Tamaru DEAD!
Důvod: OP útok 11 kyselinových klonů a jejich následné rozpuštění bez toho, aniž by byla moje postava schopná cokoli udělat (a Sousuke by se jen tak nenechal takhle chytit), mě donutila hru skončit. Sousuke Tamaru není slabý shinobi, který by se nechal chytit partičkou klonů. Ale jelikož jsi mě naštval, že ti "všechno vždy vychází, ve všem jseš ultimátní", tak končím. Bye Bye! ^^


Naposledy upravil Sousuke Tamaru dne Wed Nov 23, 2011 2:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:33 pm

(V jeskyni bylo chladno a celkem tma. Tmu narušovalo pouze světlo zvenku, jasné bílé denní světlo. Z krápníků kapala voda a vytvářela kaluže. Nebyla tam žádná známka života... vodopád tam není tak editni dík)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:35 pm

(já nevím ale může tam bejt.)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:37 pm

(v popisu místa nikde není )
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:47 pm

//(vkládám se sem jakožto ta, která vymyslela toto místo) Vodopád v jeskyni není. Není ani na obrázku, ani v popisu. Jediná voda v jeskyni jsou ony kaluže vody vytvořené kapkami, které padají ze stalaktitů na zem. Zotany, neměň prosím prostředí, které jsem vymyslela... ^^
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:49 pm

(Už jsem to editnul)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:53 pm

pousmál jsem se když jsme viděl kam zabíhá... na myšičku? a tělo mě pálilo čím dál víc... deaktivoval jsme Kaze no Ama.... bez pečetí nic nezvládne nemusím mít strach... pomyslel jsem si a skočil za ním a sekl jsem... jelikož tam byla tma ajá nic neviděl tak jsem sekal vodorovně ať mám větší šanci na zásah....

(počátám s tím že taky nic nevidíš takže je téměř nemožné se tomuto útoku vyhnout
5.post)
PS: Hien je technika kteou používla Asuma... díky prokleté pečeti je o dost lepší a ostřejší pokud byjsi přežil více jak 2 údery jsi bůh..
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:58 pm

Slyšel jsem a cítim jsem jak proti mě letí chakra tak jsem se schoulil na zem(Když byla vodorovně tak + - v 1m tím pádem mě to hlavní netrefilo)Mé Oblečení se tak potrhalo že mi zbyli jen kalhoty vršek jsem měl pěkně posekaný a bežel jsem stále hlouběji a hlouběji do jeskyně)uběhl jsem asi 500m)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 3:09 pm

říkám to otevřeně,, na tenhle boj seru... utíkat a čekat na čas aby mě zabila technika bez slabin se mi fatk nechce... navíc nevíš kdy uznat porážku... te´d jenom lituju že jsem ztratil drahocený čas...

!!!BILL HODIL KATANU NABITOU HIENEM PŘÍMO SOUPEŘI DOZDAR.. KDYŽ UTÍKAL NEMOHL SI JÍ VŠIMNOU TAK HO PROBODLA A ON SE JENOM V KRVI VÁEL NA ZEMI... DOŠEL JSME K NĚMU ROZDUPAL MU HLAVU A PAK SE NA NĚJ VYMOČIL...!!! ODEŠEL JSEM DO NEJBLIŽŠÍ NEMOCNICE A TAM MĚ OŠTRŘILI!!!!


the end
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 3:11 pm

Dodatek... nevím že jsi senzibil aby jsi cítil chakru
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bill Atakama
» Zotany Kishimota
» Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota
» Zotany

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: