Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kairyo

Goto down 
+3
Tobi
Yakushi Kabuto
In-Admin
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 5:31 pm

First topic message reminder :

Toto je jedna z největších koster na světě. Všude okolo ní je hustý a vysoký les, který zakrývá celou oblast. Vchod do podzemního komplexu je tvořen lebkou neznámého zvířete. Toto je úkryt Tobiho, který zde ukrývá obrovskou armádu. Také zde většinou přebývá Kabuto, ať už kvůli technikám, nebo kvůli výzkumům, které přesunul do komplexu. Atmosféra okolo kostry je velmi tajemná a temná. Každý kdo se k ní přiblíží ucítí silný závan chakry a ohromný pocit strachu, který se ho pokusí ovládnout a zmást tak, aby nebyl protivník schopen ani boje, ani obrany. Samozřejmě to jsou jen povídačky, které se možná na pravdě zakládají a možná ne.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:20 pm

" V tom případě ... Mám pro tebe práci ... " Dodal jsem a vyvolal před něj "Deset prstů Babči Chiyo" společně s jejich tvůrcem. " Dones mi tělo Akiyame, Gobiho Jinchuurikiho. Když se do toho začne plést Osmiocasý, pomohu ti s Chiyo " Dodal jsem a Chiyo se jen rozhlédla a já nad ní nabral plnou nadvládu. Ona si vzala své loutky a já skrz ni promluvil. " Půjdeme ? Arame musí být hlavně živá ..."
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:24 pm

"a Kde ho najdu" řeknu a čekám na odpověď
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:25 pm

" Ostrov Jinchuuriki někde v Kumo. Už tam bojoval Kakuzu, vím přesnou pozici, i když se ten ostrov pohybuje. Není tak rychlý. " Dodal jsem, zatímco Chiyo už byla pryč.
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:32 pm

I hned co to Kabuto dořekl tak jsem vyrazil za Chiyo kterou jsem vždy obdivoval a nakonec jsem ji dohnal ikdyž jsem si trochu smutně oddechl protože jsem chtěl její loutky ale nakonec to něják zvládnu "hej Chiyo" zakřičel jsem naní
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:40 pm

Chiyo
" Nanda ? " Odvětila na cestě na onen ostrov. (Ve 21:00 jsme tam) " Co potřebuješ ? " Dodala s jejím ustaraným obličejem. Loutky vlekla za sebou pomocí chakrových vláken.
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptyFri Dec 02, 2011 7:43 pm

"No jen že já nevím kde je ten ostrov tak budu za tebou" oznámím jí při pokračování v cestě
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kairyo - Stránka 3 Left_bar_bleue1875/2300Kairyo - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 9:31 am

Přivolal jsem naprosto všechny mrtvé zpět k životu a začal do nich vkládat jisté pečetě. Byli zde i ti, které ovládal Tobi, zatímco jsem všechny poté okamžitě vrátil na jejich místa do rakví a nechal venku jen Kimimara, posílajíc ho za Chiyo, jelikož pokud Hachibi, alias Bee, nepřijme, mohly by z toho být problémy, i když je Chiyo nesmrtelná.
- Kimimaro přesun -
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kairyo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kairyo   Kairyo - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kairyo
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Kairyo-
Přejdi na: