Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 4:07 pm

Boj na život a na smrt.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 5:55 pm

Pomalu jsem procházel budovou, která měla hned několik hal. Poté jsem se zastavil a podíval na toho chlapa uprostřed a jen ho sledoval. Nehodlal jsem mu ukázat schopnosti hned tak na začátku ...
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 5:56 pm

Podíval jsem se na něj.A řekl Tak pojď prcku.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 5:59 pm

Neviděl jsem potřebu reakce na jeho hloupé kecy. Jen jsem zívnul a opřel se o sloup. " To mělo být co ? " Zeptal jsem a chytil svitek pod pláštěm.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:01 pm

Nesnaž se tu dělat hrdinu jen koutkem oka jsem se na něj podíval a řekl no tak začni nerad končím souboj rychle.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:07 pm

Už jsem se začínal nudit. " Dámy mají přednost ... " Řekl jsem úsměvně a neřešil jeho připomínky. Koukal jsem na něj a snažil se analyzovat jeho slabá místa. " Pokud máš strach, stačí to říct .. " Dodal jsem
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:09 pm

Jen jsem se zasmál když to teda chceš tak ti to dopřeji požil jsem Kyselinové brnění a rozběhl jsem se k němu a nakopl jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:14 pm

Jen jsem zavřel oči a stoupl si do vzpřímené polohy. Zkřížil jsem ruce tak, abych jeho kop vyblokoval a ten mě posunul jen o kousek dál. Těsně předtím, než mne kopl, jsem otebřel oči, ve kterých se zablýskl sharingan. Při kopu jsem mu chytil nohu. Poté jsem ho silou hodil proti zdi. * Kyselina ? * Pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:17 pm

(tvé ruce jsou hezky popálené)okamžitě jsem použil Kyselinovou kouli a zaútočil pomocí jí.
(-100 chakra a brnění -80 chakra zbývá 470 chakry.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:21 pm

Pálení jsem sice nějak přežil, pro boj to bylo nezbytné. Při jeho útocích to vypadalo jako kdyby to byl nezkušený prcek. Před koulí která na mně letěla jsem jen lehce uhnul a hodil za něj kunai s lankem. Takto jsem začal Kunaie rozhazovat po celé místnosti. Jenže lanka byla bílá, namísto jejich kovové barvy.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:23 pm

(ale má technika se nehází to sis mohl přečíst ve spoileru)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:25 pm

Tak jsem uskočil, to je celkem jedno.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:27 pm

Toto jesem čekal Na patě jsem se otočil a vrazil mu to do zad.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:32 pm

/ Uskočil ... to znamená asi čtyři metry dál, ale nechme to.
Lanka už byla po celé místnosti, ale zvuk otáčejícího se člověka nešlo přeslechnout. Skrčil jsem se tak, že jsem mohl klidně políbit zem celým tělem. Poté jsem se na zemi otočil k němu a kopl ho do nohou, což mu mělo způsobit pád do lanek. I kdyby nespadl ... Po chvíli začali lanka vybuchovat, díky lístkům, které na nich byly připevněné.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:35 pm

Výbuchy mi moc nevadily nebli moc silné Přiběhl jsem k Nakamemu a Chytil jsem ho pod účelem popálenin Kyselinou.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:37 pm

I kdyby mu nevadily výbuchy, bylo tu moc lanek na to, aby se mohl rychle pohybovat. Prouklouzal jsem se co nejdál od něj a hodil lanko s několika kunaii nad něj. Po chvíli jsem začal různě skákat a uvazovat lanka.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:40 pm

(aha já se pohybovat nemůžu ale ty jo aha a i taak trochu moc se vyhýbáš na genina nic proti ale ty nejsi genin jako naruto nebo sasuke)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:41 pm

Sharingan mi dodává na obratnosti, ale BTW, já neřekl že nemůžeš, ale že se tam špatně pohybuje xD
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:45 pm

(tím pádem i tobě a sharingan obratnost nepřidává jen v tom druhém stupni který umíš dokážeš napodobovat moje techniky ale pouze když máš takovou podstatu)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:47 pm

(Chtěl jsi bojovat nebo se hádat ? Protože já jsem tady jen protože jsi mě začal spamovat, se ti na to můžu taky hodně rychle vys**t)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:51 pm

Když jsem ho vyděl o co se pokouší tak jsem to vzdal a řekl tohle je tajemství a použil jsem Bītoru hogo lv3 -200 chakry zbývá 270 chakry.A začal jsem zběsile bušit do země kde byl nakame(nemáš už šanci uhnout tohle bylo už moc(Neumíš se teleportovat).
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 6:56 pm

/ Na zemi už delší dobu nejsem, jen plýtváš chakru
Vše bylo připraveno a já seskočil k jednomu z lanek. Za to jsem zatáhl a okolo Zotanyho se zvedlo několik lanek, která ho svázala. Poté jsem kunaiem přesekl další, které spustilo mechanismus, kterým jsem vystřelil desítky kunaiů. Chytil jsem jedno lanko připevněné k Zotanymu a vytvořil pečetě. Katon: Ryuuka no jutsu
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 7:00 pm

Toje zbytečné Nepronikneš jen jsem stál a provázky okolo mé ultimátní ochrany se roztrhaly a Nakameho jsem chytil do jedné z broukových nohou.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 7:06 pm

Ještě než mě mohl chytit, valil se k němu obrovský proud ohně, měnící okolní kámen na lávu. Po chvíli jsem vyvolal katanu, kterou jsem zkřížil s broukovo nohou.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota EmptySat Nov 12, 2011 7:09 pm

tvá katana se jen zlomila a a já zaútočil pomocí brouka ze všech stran.(a tvé ruce jsou už téměř rozežrané)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zotany Kishimota
» Bill Atakama vs. Zotany Kishimota
» Uchiha Nakame
» Nakame Uchiha
» Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: