Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Muteki Gomon

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Muteki Gomon Left_bar_bleue750/750Muteki Gomon Empty_bar_bleue  (750/750)

Muteki Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Muteki Gomon   Muteki Gomon EmptyFri Nov 11, 2011 9:49 pm

Jméno: Muteki Gomon
Věk: 23
Hodnost: S-rank (velitel Anbu)
Pohlaví: Muž
Rodina: Matka: Jedna z hlavního roku Gomon který odjakživa žije v Kiri spolu s jejím otcem (vůdce klanu) ale Oba jsou mrtví
Cíl, Sen: mír pro vesnici
Klan: Gomon
Kekkei Genkai: Cestování mezi dimenzemi a boj s nimi
Popis Kekkei Genkai: každý uživatel téhle techinky má svou vlastní dimenzi která vypadá úplně odlišně.
Zaměření: Bojuje pomocí své Kekkei Genkai kterou ovládá excelentně
Schopnosti: Bojuje pouze pomocí Kekkei genkai
Vlastnosti: Bez emocí
Vzhled: Má bílé vlasy, věčně vražený úsměv ikdyž se kolem něj nic neděje, přes hlavů nosí bílou kapusi a kolem pravého oka má jizvu. Jeho oči jsou originální tím že má černé bělmo a žlutou duhovku
Spoiler:
Techniky:
Spoiler:

Příběh: Mutekiho Klan byl obávaný v Kiri už jen díky jeho kekkei genkai. Dík tomu že byl obávaný a taky si ho lidé nevážili tak se klan Gomon chtěl vrátit zpět na výsluní a to tak že udělá v Kiri převrat a ovládne ji... To se však nepodařilo protože jim v tom zabránil klan Goukuran který zbaběle napadl klan gomon v noci den před převratem a vechny až na 2 členy klanu pozabíjel.
Ti dva byli otcem a matkou Mutekiho a byli na výzvědné misi proti Orochimarovi který je však zajal a měl je ve vězení, v tu dobu však Mutekiho matka nevěděla, že je těhotná a a že za 8 měsíců porod Mutekiho. Tak se i stalo Muteki se narodil a orochimaru chtěl mít svého špeha v Kiri tak na mě dal svou pečeť která mě nevědomě ovládala a také mě cvičil s Dimenzemi. Později mě pustil za otcem který mě naučil to co orochimaru neznal s tím že orochimara zabiju. Ale když jsme se o to pokusil tak mě orochimaru ovládl díky té pečeti a já tak zabil svou rodinu... V ten den se mi změnili oči a ztratil jsem uplně emocekdyž mi bylo 17 Orochimaru mě dostal na chuuninské zkoušky do Kiri kde jsme je s nadhledem zvládl ale můj klan se zatím tajil už jen proto že by mě měli všeci za vyvrhela a opovrhali mnou a to orochimaru nechtěl. Později jsme zvládl i Jouninské zkoušky a jako nejlepí si mě kage pozval do kanceláře a svěřil mi velení Anbu. Později jsem se dozvěděl o orochimarově smrti a myslel si že pečeť je pryč tak jsem šel do klanové budovy abych se podíval po nějakých svitcích a naučil se zase něčemu novému a zjistil proč náš klan tak nesnášeli.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Muteki Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muteki Gomon   Muteki Gomon EmptySat Nov 12, 2011 1:53 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Muteki Gomon Left_bar_bleue700/700Muteki Gomon Empty_bar_bleue  (700/700)

Muteki Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muteki Gomon   Muteki Gomon EmptySun Nov 13, 2011 9:09 am

Ano
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Muteki Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muteki Gomon   Muteki Gomon EmptySun Nov 13, 2011 1:00 pm

Hráčovi Muteki Gomon bola pridelená chakra 750.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content





Muteki Gomon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Muteki Gomon   Muteki Gomon Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Muteki Gomon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gomon
» Dimenze Gomon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Archív-
Přejdi na: