Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Síň Rituálů

Goto down 
+4
Hidan$
Ao
Hiruko
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 09, 2011 7:32 pm

Zde přebývá Nukenin jménem Hiruko, uprchlík ze Skryté Listové vesnice. Tato Síň je opředena temnotou a všude okolo ní leží tichý sníh. Uvnitř je jedna obří místnost s pěti různě barevnými okny na střeše. Uprostřed je jedno, největší. Dále je na každé straně této pětihranné místnosti jeden kříž, určený pro oběti Hirukových technik Chiméry, nesoucí název Kimera no Jutsu. Mezi lidmi ze Železné vesnice se už začíná něco šuškat, ale nikdo to zatím neventiluje.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 09, 2011 8:15 pm

,, Hiruko pomalým krokom vchádzal do svojho chrámu, pričom sa po celom okolí rozvinul chladný vzduch bez kúsku emócií " * Hiruko prišiel k jednému z krížov po pravej strane, chytil ho a povedal * Už čoskoro moja prvá Kekkei Genkai. Hiruko odstúpil a náhle zmizol no stále bol vo svojom chráme.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyMon Nov 14, 2011 7:49 pm

,, Hiruko predstúpil do stredu miestnosti pod najväčšie okno a roztiahol svoje ruky "
Už čoskoro sa stanem lepší ninja ako boli Tsunade, Jiraiya, Orochimaru.... tento svet pozná, že moje ultimátne techniky budú najlepšie a každý sa bude pred nimi klanať.
* Hiruko dal pravú ruku do znaku pečati a niečo zamrmlal. * Už na teba čakám, poď ku mne pešiak z Mlžnej a odovzaj mi to čo od teba chcem. ,, Hiruko aktivoval svoju techniky Puppet Curse, kt. bola na čele Ao. Príď teraz..... Okolo Hiruka začal veľmi prudko a silno fúkať vietor a všade na okolo sa šírila jeho temná chakra.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyTue Nov 15, 2011 8:55 pm

Došel jsem až sem. Normálně bych se k takovému místu ani nepřiblížil, ale teď jsem nerozhodoval já. Vešel jsem dovnitř, kde jsem zastavil až před Hirukem. Oči mi stále rudě zářili.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 6:47 pm

,, Hiruko vystrel obe ruky a hneď nato ich dal obe od tela. " Poď, už na teba čakám, čakám na to čo mi onedlho odovzdáš. Dnes bude pre nás oboch výnimočný. Poď pristúp ku mne...
* Zrazu začal fúkať silný vietor, ktorý mierne rozfukoval Hirukovi oblečenie *
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 6:54 pm

Moje nohy se dali do pohybu a zastavili se až úplně těsně před ním. Moje normální mysl, jako by byla zatlačená úplně až na kraj mého vědomí, kde se choulila v rohu. Teď jí nahrazovala jediná věc - touha dostat se co nejblíž k Hirukovi.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 7:00 pm

,, Keď Ao podišiel ku mne chytil som ho oboma rukami. " Moja sila ti ovorí bránu do nové života tam hore no ešte musíš tu na zemi vykonať jednu vec a to dať mi tvoju špeciálnu schopnosť. Som si istý, že za tento dobrý skutok sa dostaneš do neba. Poďme nato.
* Ao začala obalovať akási tmavá hmota a ja som držal ruky v pečati *
Chimera no Jutsu. daj mi svoju silu pešiak s Kirigakure.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 7:05 pm

Jelikož byla pečeť stále aktivní, ani jsem se nehnul. Jestli Hirukova slova doléhala k mému já, které bylo tam kdesi uvnitř utlačované, nezmohlo se ani na nepatrný pohyb ruky. Černá čakra mě obalila, aniž bych se tomu jakkoliv vzpouzel.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 7:26 pm

Tmavá vec sa rozliahla po celom tele Ao. Ja som stále držal ruky v pečati. ,, Teraz pohltím tvoj Byakugan a získam tak svoju prvú Kekkei Genkai. " Teraz musíš byť obeta, aby som ja bol dokonalý.
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 7:29 pm

Technika začala postupně účinkovat a síla byakuganu začala proudit k Hirukovi.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 7:48 pm

nechci nějak otravovat ale není na oku automatická ochrana která se aktivuje hned jak je byakugan v nebezpečí?
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 7:54 pm

/ No otravuješ dosť Chichotání jn je tam ochrana, ale v prípade keby chceš oko prepichnúť a pod. Ja ho pohltím tzv. vysajem ho z neho nijak oku neublížim. BTW tie železné dostičky by pred pohltením neboli prekážka Chichotání /
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 8:29 pm

/ to se omlouvám.... Chichotání no odstranení destiček znamená poničení oka Chichotání ikdyž nevím jestli to jde.. Chichotání /
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue450/450Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (450/450)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 8:56 pm

Stál jsem u vchodu do síně a pozoroval jsem, jak Hiruko-sama získává své první Kekkei Genkai. Chvílemi mě to už začínalo docela dost nudit. Jen tak sledovat, jak se v podstatě neděje nic. Ale na druhou stranu se mi líbilo, jak ten Shinobi přichází o Byakugan. Bavilo mě sledovat lidi, kteří ztráceli svou moc. Jenže bude trvat ještě dlouho, než o ten Byakuga vůbec přijde.
Tasil jsem Masamune a prohlédl jsem si svůj odraz v ní. Lehce jsem se pousmál a pak jsem se podíval, jak pokračuje "vycucnutí" Byakuganu.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyWed Nov 16, 2011 9:54 pm

Ao následne pocítil nepríjemné pálenie na zápästí pravej ruky, vyzeralo to tak, že sa niekto pokúšal zaktivovať pečať, ktorá bola na jeho tele. Tá však okamžite zmizla z jeho tela, počas procesu ktorý sa s ním práve dial, každopádne to bolo zvláštne, pečať bola neznáma, a človek, ktorý ju na Ao, dal, mal očividne svoje vlastné plány, ktoré mu Hiruko prekazil, o koho však šlo mohlo byť jasné teraz len Aovi, ktorý nato mohol vďaka svojím pozorovacím schopnostiam prísť. Pohltiť práve Kekkei-Genkai, a poštvať si tak v dnešných dobách najsilnejší klan Konohy, známy ako Hyuuga, nemuselo byť pre Hiruka, rovnako prívetivé ako to, že ohľadom zmiznutia Ao, sa vynoria ešte mnohé otázky...

/Kultúrna vložka, nudil som sa/
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyThu Nov 17, 2011 5:27 pm

,, Pohlcovanie Byakuganu bolo dokončené, pričom tmavá hmota zliezla z Aovho tela a úplne sa vytratila. " Ao nejavil známky života. Hiruko ho chytil a pripevnil ja jeden z krížov pod prvým oknom. * Konečne, konečne mám prvé Kekkei Genkai * Hiruko sa ironicky, zlovestne a nahlas zasmial. ,, Okolo Hirukoveho lavého oka sa začali ako keby zbiehať žilky, a jeho oko sa prudko zafarbilo na bielo. ... Byakugan ... Hiruko aktivoval svoj novo pohltený Byakugan a pozeral sa na svet 360 stupňov okolo seba.
// Ao... Srry, no xD.... chcel som len tvoju Kekkei Genkai, neber si to nijak osobne.. :) //
Návrat nahoru Goto down
Ao
Death
Death
Ao


Počet příspěvkù : 35
Narození : 31. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyThu Nov 17, 2011 5:34 pm

Visel jsem na mrtví na kříži a sloužil jako trochu ponurá, ale tématická ozdoba tohoto místa. Ať už to bylo štěstí, nebo neštěstí, proces umírání jsem díky pečeti, která utlačovala mojí mysl vůbec nevnímal. Došlo mi to až když bylo po všem. Jestli tedy vůbec.
(neboj neberu xD)
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyThu Nov 17, 2011 7:22 pm

,, Hiruko sa otočil do strany a videl ako tam stojí Sousuke " Sousuke toto bola prvá Kekkei Genkai nasleduje ďalšia a to Shakuton, ktorý podľa mojích informácií sa pohybuje niekde v Sunagakure no Sato. Chcem, aby si hneď teraz išiel a zistil o koho ide. Ukáž im tvoju silu a prines mi toho čo to Kekkei Genkai vlastní. * Sousuke.... nenechaj sa zabiť alebo dolapiť a hlavne na seba nepútaj pozornosť. * Chcem, aby to bola čistá práca.... teraz choď !
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue450/450Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (450/450)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyFri Nov 18, 2011 6:26 am

Když konečně skončilo získávání Byakuganu, odrazil jsem se zády od zdi a napřímil jsem se. Vyslechl jsem si informace a jen jsem na ně přikývl. Pak jsem pomalu vyšel z místnosti.
"Takže Shakuton? Tak to se nebudu smět nechat spálit, nebo ze mě nic nezbyde..." zasmál jsem se tiše a pak jsem vyrazil směrem do Suny.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue450/450Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (450/450)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyFri Nov 18, 2011 6:00 pm

Sletěl jsem na zem, přehodil jsem si Raiza přes rameno a seskočil jsem z opeřence, který byl pak po chvilce odvolán. Pak jsem vešel do síně a Raiza jsem položil na zem.
"Tady máš uživatele Shakutonu..." řekl jsem a pomalu jsem vyšel zase ven. Nechal jsem Hiruka, aby získal další Kekkei Genkai a já sám jsem si sedl vedle vchodu a trochu jsem se prospal. Ne, že by mě boj nějak vyčerpal. Ale ta cesta, ta už trochu ano. Hlídat totiž, jestli se náhodou Raizou neprobudí, mě moc nebavilo a donutilo mě to celou cestu nespat.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyFri Nov 18, 2011 7:42 pm

,, Hiruko vystrel hlavu hore a pozeral sa pred seba " To bolo dosť rýchle, dobrá práca. Užívateľ legendárneho Shakutonu konečne... je čas, aby som ho práve teraz pohltil a privlastnil si druhú Kekkei Genkai. Už som iba krôčik od toho mať 5 Kekkei Genkai. ,, Hiruko poskladal pečate " ! Chimera no Jutsu ! okolo toho človeka sa začala scelovať čierna hmota, ktorá ho ihneď obalila... Hiruko začal pohlcovať legendárnu Kekkei Genkai zvanú Shakuton.
Návrat nahoru Goto down
Hiruko
Death
Death
Hiruko


Počet příspěvkù : 24
Narození : 12. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue1600/1600Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (1600/1600)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptySat Nov 19, 2011 12:53 pm

,, Keď bola Kekkei Genkai Shakuton pohltená Hiruko odstúpil a tmavá hmota okamžite zmizla. " Hiruko dal toho človeka na ďalší kríž pod ďalšie okno. Hiruko odstúpil. * Sousake.... teraz si dáme nachvílu pauzu. Zatiaľ máš voľno presne o 5 dní sem príď. Nevzbudzuj nikde pozornosť a nikdy, nikde nespomínaj moje meno. Nikto nesmie vedieť, že my 2 sme v spojení.
,, Okolo Hiruka sa začali vytvárať orby a hiruko držal jednu ruku v pečati " Konečne je legendárna sila Shakutonu moja.... ,, z každej strany sa valil nepríjemný, studený a prudký vzduch po ktorom okamžite Shakuton zmizol. Hiruko svoje ruky dole a pomaly odkráčal preč, no stále bol v budove.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyTue Nov 29, 2011 4:28 pm

Keď prešli horami otvorilo sa pred nimi zasnežené údolie uprostred ktorého stála malá svätyňa ktorá viedla do Siení Rituálov. Zišli pomaly kúsok dolu avšak zostali dosť ďaleko od svätyne uprostred údolia aby ich nedokázal zachytiť senzibil ani nič iné čo by vycítilo ich chakru. Kagami si sadol na skalu a vytiahol fľašku s vodou. Napil sa a pozoroval z diaľky svätyňu.
"Tam je to čo hľadáme. Pôjdeme dolu o pár hodín teraz sa musíme zregenerovať z cesty" povedal mu a pokojne ďalej sedel.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue650/650Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (650/650)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyTue Nov 29, 2011 4:37 pm

Sedl jsem si naproti Kagaimu a taky jsem se napil. Zadíval jsem se na svatyni která byla na dohled.
A co to vlastně hledáme, co uvnitř najdeme?
Zeptal jsem se Kagamiho a znova jsem se napil. Zadíval jsem se na svatyni vypadala opuštěně a na první pohled ničím významná Připadalo mi, že obyčejná není mě jsem z ní zvláštní pocit, temnota z ní pomalu vyzařovala.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Síň Rituálů Left_bar_bleue800/800Síň Rituálů Empty_bar_bleue  (800/800)

Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů EmptyTue Nov 29, 2011 4:50 pm

"Čo sa tam skrýva uvidíme až keď tam vojdeme. Či tam nájdeme to čo hľadáme... to dúfam. Hľadáme nukenina ktorý je na mojom zozname ako prvý. Snaží sa pomocou zakázaných techník získať schopnosti mnohých elementov a potom už môže byť príliš silný. Je treba ho zastaviť skôr. Mal by si vedieť že jedným z mojich cieľov je eliminovať spojené elementy zo sveta ninjov" hovoril Kagami kým čakali v úkryte. Vytiahol z vrecka kabáta plechovú fľašku a dva dvojdecové zdobené poháriky. Otvoril vrchnák a nalial do polovice obidvoch pohárikov zlatohnedú priezračnú tekutinu. Jeden z nich podal Raidonovi a strčil si fľašku späť do vrecka.
"Je to najlepšia Whiskey aká sa dá zohnať v Kirigakure. Dobrý alkohol pomáha v sústredení" povedal.
"Na úspešný lov!" dodal a zdvihol pohárik hore na úroveň očí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Síň Rituálů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Síň Rituálů   Síň Rituálů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Síň Rituálů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: