Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.

Copyright © Naruto: Sekai no Nindo

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share | 

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Sun Nov 06, 2011 7:22 pm

First topic message reminder :

Od pradávna bývali rozpori medzi klanom Arame a Maeda.No na svete s týchto klanov ostali len 2 ludia ktorý si teraz mali zrovnať silu klanu a rozhodnuť tak ktorý je silnejší a ktorý si zasluži potupnosť vlastne smrť.Spolu sa zhodli na určitom mieste kde duel prebehne,kde ich nikdo nebdue rušiť a budu mať pokoj od civilizácie.Aj na ot že sa jednalo o duel na život a na smrť sa zhodli na vskutku prekrásnom ale opustenom mieste.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Arame Akiyama
Jounin
Jounin

Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
1100/1100  (1100/1100)

PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Thu Nov 10, 2011 7:40 pm

Moje tělo náhle zasáhl silný elektrický proud, který mě odhodil o kus dál. Gobiho čakra zmizela, ale naštěstí mě ještě před tím ochránila před zraněními. Některé starší rány se ale trochu otevřely. Nevěnovala jsem tomu pozornost a rychle použila zbytky mé síly na Katon: Gōryūka no Jutsu. Nebylo sice tak silné, jak by normálně být mělo, ale doufala jsem, že nějaký účinek mít bude.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Sun Nov 20, 2011 12:46 pm

Hm blesky ju odhodili dalej a plášť bijju zmyzol čo bolo pre man dobrim znamením lenže je to precaj jinchuriki takže take jednoduché to určite nebude.Pozorne som sa na nu zahladel a bolo jasné že ešte nemá v umysle prehrať i ked ja som začal pociťovať unavu pretože tie techniky neboli nič lahké takže trebalo byť opatrný a šetriť chakrou keby sa rozhodla na uplnu formu bijju.Nejak som nepostrehol a vyslala na mna ohen ktorému som sa nestihol vyhnuť.Moju ruku zasiahly plamene a bolo to dosť nerpijemné.Okamžite som s priručnej lekárničky vytiahol vodu a polial si horiacu ruku.Ked ohen uhasil mal som na ruke popaleniny 2 stupna čo znamenalo že koža sa mi rozleptávala.Vybral som si mastičku a potrel nou rany bolelo to dosť miestami som aj zasičal ale dalo sa to celkom vydržať.Vytiahol som obvaz a obmotal si ruku a pri konci zaviazal.Postavil som sa na nohy a zadíval sa na toho démona predomnou."Prekvapila si ma vidno že niečo vieš ale pravy suboj ešte len začína"Dal som ruku do špecialnej pečate a prikrčil sa k zemi.Jednu ruku som položil na zem a druhu na srdce niečo som si začal mrmlať pod nos.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin

Shinobi
Chakra Chakra:
1100/1100  (1100/1100)

PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Sun Nov 20, 2011 1:08 pm

*Zase pečetě...nemůžu ho nechat, aby je dokončil*, blesklo mi hlavou a za běhu jsem na něj začala házet zbraně.
*To už asi nestihnu...* napadlo mě, ale dál jsem pokračovala v útoku připravena obrátit se v nejhorším případě na Gobiho.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Sun Nov 20, 2011 2:19 pm

Ocitol som sa ako keby v tranze moje telo zasiahlo niekolko kunaiov no moje telo nijak nereagovalo.O chvílu som sa postavil ako keby nič a vytiahol si kunaie s ramien"Neskoro jinchuriki koniec prichádza"Zasmial som sa diabolsky.Jednu ruku som dal do špecialného znamenia a v tom zo zeme začali vyliezať osoby až kým nevyliezli na povrch.Ked sa tak stalo a otovrili oči mali take isté oči ako ja pretože to boli privolanyý ludia s mojho klanu."Tak jinchuuriki a teraz predved svoju silu proti týmto osobám stojacím oproti tebe"Stále som udržiaval ručný kontakt so svojími privolanými osobami.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin

Shinobi
Chakra Chakra:
1100/1100  (1100/1100)

PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Sat Dec 17, 2011 9:26 am

Znovu jsem přešla fo Gobi-módu. Z ohnivého ocasu jsem začala po všech třech střílet ohnivé koule podpořené fuutonem. Při tom jsem stále pozorovala okolí, abych rychle zaregistrovala případný útok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    

Návrat nahoru Goto down

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: