Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptySun Nov 06, 2011 7:22 pm

Od pradávna bývali rozpori medzi klanom Arame a Maeda.No na svete s týchto klanov ostali len 2 ludia ktorý si teraz mali zrovnať silu klanu a rozhodnuť tak ktorý je silnejší a ktorý si zasluži potupnosť vlastne smrť.Spolu sa zhodli na určitom mieste kde duel prebehne,kde ich nikdo nebdue rušiť a budu mať pokoj od civilizácie.Aj na ot že sa jednalo o duel na život a na smrť sa zhodli na vskutku prekrásnom ale opustenom mieste.
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Pink_trees_by_AnimeAB
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 6:48 pm

Dorazila jsem na místo boje. Byla jsem překvapená tím, jak nádherné to tu bylo. Vůbec se nehodilo k tomu, co se zde má dít. Podívala jsem se na svého soupeře, který tu byl už přede mnou.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 7:26 pm

Vychutnával som si vonu ktorá rozdávala Sakura sedel som na jednej s vetvy a dotýkal sa jej jemnych lístkov.Bolo to velmi krásne miesto nepopísatelné vobec sa to nehodilo na boj, a ked tak len na nejaky tréning ale čo hold. život je život nam prináša samé prekvapenia.Vona vzduchu priniesla iní pach a vedel som že moj super už dorazil.Z posledných správ o nej som sa dozvedel ževraj sa stala jinchuurikim čo by mi mohlo priniesť dosť velke problémi,ale bol som odhodlaný sa jej postaviť aj keby mala v sebe kyubiho,dokonca aj juubiho bolo mi to jedno ked sa malo rozhodnuť že moj klan má držať pravahu tak vyhrám nech má hocijaky trik v rukáve.Povčimol som si že došla dosť blízko ku sakure a nemalo to časť odkladať ešte by si pomyslela že sa tu schovávam.Postavil som sa na vetvu na ktorej som sedel a zoskočil dole.Zodvihol som hlavu a bolo to dievča hmm takže táto prežila jediná hm zaujmavé no určite to nebude nič lahké.Trocha som pootočil hlavou a silno sa nadýchol."Zdravím ťa moje meno je Maeda Daisuke Maeda a predpokladám že ty si Akiyama Arame je mi cťou ťa poznať"kunoichi som sa sa trocha uklonil na náznak seberovného supera.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 7:38 pm

"Předpokládáš správně, jsem Akiyama Arame a ráda tě poznávám," napodobila jsem jeho úklonu, načež jsem se trochu poodstoupila, abych nebyla hned na ráně. Nerada bych útočila první, tak jsem ho radši jen pozorovala a čekala, co bude dělat.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 8:05 pm

Hm nevyzerá že sem prišla zo zlim umyslom a ani nevyzerá ako ty psychopati čo tunak pobehuju na okolo ale slušné dievča,ale na druhu stranu bodaj by ne ked reprezentuje svoj klan.Zdvyhol som hlavu dole i ked to bol ako keby podovd ale nemienil som vynechať detaili lebo na ne by som mohol doplatiť a precaj toto nebol tréning.Usmial som sa na nu uprimne a zadíval som sa do je jočí chvílu som tie jej pozoroval a potom zavrel svoej.Ešte chvílu som ich mal zavrete a potom som ich zase otvoril.Hmmm takže Gobi no jinchuriki zaujamvé no vyzerá to že to bude naozaj ťažký boj a reči ktoré o nej kolovali su pravdou.Ale ked som na nu pozeral vobec nevyzerala ako nejaký jinchuriki vlastne som ani nemal chuť bojovať pretože vyzerala tak nevine lenže zase na druhu stranu to ho može využiť a potupiť ma a zabiť.Odfukol som si"asi by sme mali začať i ked"Ostal som mlčky a na chvílu sa zamyslel.No dobre tak niečo z volna vytiahol som shurikeny s vačku a zaujal bojovu pozu.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 8:09 pm

*Jak to..* prolétlo mi hlavou, ale nedokončila jsem svou myšlenku. Začal se připravovat na boj, tak jsem ho napodobila. Udělala jsem jeden stínový klon a obě moje já zaujala bojovou pozici.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 8:27 pm

Všimol som si že urobila jeden a zaujala bojovu pozu.Hm takže je precaj odhodlaná bojovať no nevadí urobime to zaujmavejšie.Bunshin?To nevie že to je len iluzia?No nevadí aspon sa pobavíme zasmial som sa a ešte chvílu som si ju prezeral.Ked použije silu Gobiho moje šance na výťazvto su neni velké i ked.Gobi je na 5 elmentvo takže by bola sebevražda proti nej utočiť elementom takže jediné na čo sa možem opať spolahnuť je moje Kekei Genkai ah jo to zase bude den toto.Nevedel som prečo ale mal som nutkanie jej neublížiť ale zase jeden z nás musel zvýťaziť a musem som ja kvoli klanu a hlavne kvoli Yukki ktorej som slubil ťe náš klan dostanem na vrh.Shurikeny som velkou rýchlosťou hodil proti jej klonu a medzi tým som si s poza chrbta vybral fuuma shuriken.Nejak som sa nezaoberal ako dopadol hot tých shurikenov radšej som si hned velký shuriken roztvoril a čakal čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 8:33 pm

Klon uhnul a obě dvě těla se rozběhly, každé na jinou stranu. "Katon: Karyuu-Endan!" zaznělo ze dvou úst a z obou stran jsem začala chrlit oheň.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyMon Nov 07, 2011 8:58 pm

Sledoval som ju svojim očami shurikeny minuli svoj ciel a leteli dalej.Ah tot mi naozaj nieje za potreby no ale budiš.Všimol som si že sa robehla smerom ku mne hm takže ma chce obklučiť no dobre.Fuuma shuriken som hodil po jej klonu(fuuma shuriken kage fusha).A na jej techniku ohniváu som sa musel rýchlo vyhnuť lebo by to nedopadlo dobre.Použil som shunshin no jutsu ale ohen bol v rychlom prevedení takže mi chytila bluza.Opať som sa ocitol na Sakure.Až tam som si všimol že mi hori bluza."Ale to snad ne !!Zakričal som a rýchlo zo seba vyzliekol bluzu a hodil ju na zem aby sa nič nechytilo a hlavne tento prekrásny strom a aby som nezhorel.Super takže zase budem bojovať bez trička ako vždy to je to je tak potupné.Sadol som si opať na vetvu a pozeral na nu"Hm vidno že ti to s ohnivými technikami ide super ale dufam že si nechcela zničiť tento prenádherný strom"Zasmial som sa a sledoval ju čakal som na je j dalši utok medzi tým som si volne kopal nohami vo vzduchu a užíval si každu sekundu tejto krajiny a kludu.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyTue Nov 08, 2011 1:57 pm

"To by byla opravdu škoda," poznamenala jsem. Pozorovala jsem strom, na kterém přistál a přemýšlela, co dál. To, že se vyhnul nebylo až takové překvapení vzhledem k tomu, jakou má pověst. Nechtěla jsem zničit tu sakuru, takže jsem nic nedělala a čekala až z ní sleze.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyTue Nov 08, 2011 7:26 pm

Ešte chvílu som si kopkal nohami a obzeral sa na tmavu krajinu,bol to naozaj pekny výhlad nikde nikoho len ona ja a tato pekná krajina.Zoskočil som zo Sakuri a išiel od nej čo najdalej aby sa je jnáhodu nič nestalo.Trocha som svoje telo opať rozhýbal a pozrel sa na tu shinobi."Hm takže ty si Gobi no jinchuriki zaujmavé že niekdo ako ty ovláda takéhoto bijuu ale je to umením to uznávam tvoja sila musí byť nepredstavitelná"Vytiahol som si kunaie a zaujal bojovu pozu."Kedže si jinchuriku tvoja schopnosť rýchlosti by mala byť dostačujuca na ot aby sa vyhla".Usmial som sa na nu a rozbehol som sa proti nej.Vyskočil som do vzduchu a zavrel som oči,postupne som si začal vyťahovať kunaie rad za radom a hádzať ich po tento shinobi.no nie jedným smerom ale tak že sa kunaie rozprchly na vela strán takže na unik musela mať velku rychosť alebo to odraziť nejakou technikou.

Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyTue Nov 08, 2011 7:43 pm

A sakra, z tohohle jen tak nevybruslím...Rychle jsem vzala do každé ruky jeden kunai a snažila se ty zbraně vykrývat, ale nebylo to zrovna lehké a hodně to vyčerpávalo.
"Katon: Gōryūka no Jutsu!"
Musela jsem to risknout. Vyslala jsem na něj ohnivého draka, abych ho donutila přestat útočit, ale nestihla jsem se vyhnout všem zbraním, které už na mě letěly. Některé z nich mě dost zranily, ale naštěstí se vyhnuly důležitým orgánům. Snažila jsem se alespoň trochu je vyléčit, než zase zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyTue Nov 08, 2011 7:58 pm

Sustredenosť hodou bola vysoká no moje pokračovanie v hadzaní prerušila opať nejaka ohnivá technika.Ale ne zase ten ohen pomyslel som si a letel som dole naspať na zem.N dračia hlava mi trocha spálila ruku a bolo to dosť neprijemné,s taštičky som si vytiahol vodu a polial si to aby to aspon trocha stlmilo bolesť.Uff to je lepšie.Všimol som si že ju pár kunaiov zasiahlo ale využila čas ktorý mala k dispozicií a začala sa liečiť.Ah ako som si myslel lahké to naozaj teda nebude ale nehodlám sa ani vzdať tak dobre.Budeme museť pristupiť na ťahšiu hru asi.Urobil som špecialnu pečať a vytvorilo sa 20 klonov.7klonov sa rozbehlo proti nej s kunaiom v ruke,dalších 8 hodilo fuuma shuriken po nej a ostatné klasické shurikeny.Bol to na nu nával zbraní.Medzi tým som si začal tvoriť iné pečate.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyTue Nov 08, 2011 8:20 pm

Rychle jsem se vyhýbala a vytáhla další zbraně, které jsem házela po klonech. Zranění ještě nebyla úplně vyléčená, ale nekrvácela, což prozatím stačilo. Všimla jsem si, že dělá pečetě. V žádném případě jsem ho nechtěla nechat, aby je dokončil.
"Kage bunshin no jutsu!" šeptla jsem a pokud možno tajně se vyměnila s klonem, zatímco jsem běžela k jeho pravému tělu.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 7:39 pm

Klony dalej hádzali po nej zbrane,bolo ich nespočetne vela,dalo sa to nazvať že vlna zbraní.Lenže čo nenastalo a nemohol som tomu uveriť.Všetko doslova všetky moje utoky vykrila a ja len s otvorenimy ustami som na to hladel.Pomali s bojiska ustupovali moje klony teda dávala im zabrať a nakoniec ich urobila aj ona.Začali sa klony medzi sebou prehádzovať,popravde som bol s toho zmetený a očami som striedavo sledoval klony.Kvoli tomu že som chcel použiť techniku naročnu na vela pečatí nestihol som ju dokončiť.Takže mi neostavalo nič iné.Ukludnil som sa a ruky som si položil k telu.Zavrel som oči a o chvílu ich otvoril čím zmenili svoj tvar.použil som techniku 1 supen doujutsu Kokoro e yokokuhen"
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 7:42 pm

Všimla jsem si, že jeho vzhled se změnil, což mě hodně překvapilo. Nicméně nevěděla jsem co to znamená a nechtěla ho nechat, aby mi to ukázal, takže nezbývalo nic jiného, než začít na něj útočit pomocí kunaiů a shurikenů.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 8:04 pm

(Ehm len poznámka tým že si spomenula že si sa mi pozrela do očí to znamená že si sa chytila do mojho genjutsu)
.Z uživatelovko tela sa prenese všetko zlé čo v nom bdie do mysle supera.A premení sa to čoho sa najviac bojí.Dej je taký skutočný že super to tažko zastavý.Toto genjutsu po rýchlom zastavení tvorí znehybnenie tela a strach.Pri dlhšom používani može sa zblázniť(až na tolko že zabudne na rodinu priatelov a podobne).
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 8:13 pm

(aha, sry, nějak to opravim)
Už když jsem vytahovala první zbraně, začala se mi trochu motat hlava. Obraz Daisukeho se začal měnit v pouhou siluetu a i ta silueta nakonec zmizela. Nádherná krajina se začala měnit. Viděla jsem hořící domy a lidi, kteří před něčím utíkají. Začala jsem si všímat dalších detailů, jako třeba budovy raikageho nebo náměstí v Kumo. Ze středu vesnice se začalo přibližovat něco obrovského. zděsila jsem se, když jsem to něco poznala-byl to Gobi. Můj bijuu se osvobodil a začal ničit moji vesnici.
"Nééé!" křičela jsem, ale vůbec to nepomáhalo.
Sesunula jsem se na zem, držela se na hlavu a bezmocně se dívala na to dílo zkázy.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 8:24 pm

Vzhladla do mojich očí a tým sa ocitla v mojom genjutsu,na tvári sa mi vyronil usmev že sa mi to podarilo a chytil som ju do neho.Dej začal prebiehať a ja som sa len z vrchu pozeral s čoho má táto kunoichi najvačší strach.V genjutsu som zazrel jej bijuuho hm zaujmavé takže sa najviac bojí toho čo je v nej.No dobre sledoval som dalej ako sa to vyvýjalo.S ničoho nič sa ocitla na zemi.Ešte nejaku chvílu som ju sledoval ako sa tam na zemi priam zruca.Nevedel som prečo ale toto genjutsu som zrušil,precaj vo mne zostalo ešte trocha ludskosti a nechcel som ju v nom zabiť.Zrušil som techniku a opať sme sa vrátili tam kde sme začali pri krásnej krajine.Neviťahoval som žiadnu zbran ani nič podobné čakal som aky malo toto genjutsu na nu vliv či som ho nehal použiť príliš dlho alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 8:31 pm

Ještě nějakou chvíli jsem seděla na zemi a rozdýchávala to. Kumo začala mizet a kolem mě byla zase svěží tráva a vzduch prosycený vůni sakury. Pomalu jsem vzhlédla ale jenom tak, abych se podívala na jeho nohy.
"Takže genjutsu...opravdu povedené..." hlesla jsem a s menšími potížemi vstala.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 8:40 pm

Sledoval som ju a po chvíle sa začala stavať sice s problémami ale išlo je jej to čo som sa dosť čudoval."Hm zaujmavé touto rukou už padlo vela ludí ale ty"Nedopovedal som to hmm naozaj zaujmavé prečo som ju nedokázal zabiť ah to zase bude.Nevedel som čo mam teraz robiť chvílu som sa aj ja po genjutsu musel rozdýchavať kedže to nebol žiadny bonbonik.Zaujal som bojovu pozu a viac nič nehovoril čakajuc čo mi táto kunoichi predvedie,bol som zvedavž kedy použije silu svojho bijuu ktorého má v sebe.Sice zatial sa nič nestalo ale keby použila plášť bijuu alebo dokonca celu podobu tak by som sa ocitol v dosť nebezpečnej situcacií.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyWed Nov 09, 2011 8:45 pm

I když jsem stála, pořád jsem se dívala na jeho nohy. Nevěděla jsem, co to genjutsu, spouští, ale pečetě to určitě nebyly, protože ty nedokončil. Začal se ve mě hromadit vztek, který jsem prožívala při pádu své vesnice. Kolem mě se začala formovat čakra obrovské síly. Tentokrát mi to nevadilo. V okolí nebyl nikdo jiný než on a jeho rozhodně nemůžu šetřit, protože jestli budu, bude to moje smrt.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyThu Nov 10, 2011 12:12 pm

Postavila sa no stále mi sledovala nohy asi prišla na to že moje KG je doujutsu teda bolo to samozrejmé.Mlčky som tam stál a pozeral som sa na tuto kunoichi čo v sebe uchovávala velku silu.Po chvíle sa začala okolo nej hromadiť chakra velmi silná chakra,nemusle som ani dlho premýšlať a hned mi bolo jasné o aku chakru sa jedná,bola to chakra gobiho.Urobil som krok do zadu a trocha váhal, no nemohol som ustupiť už nie teraz ani som nemal dovod ked mam padnuť tak padnem.Opať som vrátil nohu na miesto kde bola."Ako vidím už si to začal brať naozaj vážne ale tvoja nenávisť a hnev ťa prinesu do hlbín temoty ako mna"Viac som nič nehovoril a len som sa trocha usmial.Tak dobre vidím že aj ja to budem museť začať brať vážne.Zavrel som oči a urobil som špecialnu pečať pre prípad keby niečo a čakal som na jej utok alebo niečo podobné.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1100/1100Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyThu Nov 10, 2011 4:57 pm

Čakry bylo stále víc, až se zformovala do podoby jednoho ocasu, kolem kterého vířil ohnivý element. Moje špičáky se protáhly, nehty prodloužily a celý můj vzhled se začal stále víc podobat vlkovi. Ruce jsem položila na zem a po čtyřech se rozběhla k nepříteli s mávajícím ocasem, který zapaloval vše okolo.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Left_bar_bleue1035/1035Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  EmptyThu Nov 10, 2011 7:06 pm

Pozoroval som ju nadalej a jej telo sa začalo formovať bolo počuť take divné bublanie.Aha takež už precaj jej hnev and nou prevládol musím musím to nejak zastaviť lebo to bude len a len horšie.Sledoval som ako sa jej spravil jeden chvost.Ah jo takže začala prvím aspon že to sledoval som ako sa jej meni celé telo vyzerala ako diabo lv ludskom tele.To to mi ale naozaj nieje za potreby.Videl som ako sa ku mne rozbehla,keby ma zasiahla určite by to nebolo nič prijemného.Moja pečať bola hotová a toho som využil kebyže sa pred tým nepripravím tak by som sa jej ťažko vyhol.Ako bežala ku men bola to velka rýchlosť,položil som ruky na zem a z nich sa začali bleskovou rývhlosťou ťahať elektircka čiara.Pri nej sa táto čiara zodvihla na bleskove hroty či ju to zasiahlo alebo zastavilo som si už nevšimol kedťe hroty prekrivali jej časť.Použil som tehcniku Kaimetsu-tekina supaiku.
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Chidori-Raimei-2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda    Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Daisuke Maeda vs. Hidan
» Yukiyuya Yami vs. Daisuke Maeda * vs. Yukki Maeda
» Daisuke Maeda
» Daisuke Maeda
» Daisuke Maeda vs. KunichiFuguk

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: