Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Hodnosti

Goto down 
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hodnosti Empty
PříspěvekPředmět: Hodnosti   Hodnosti EmptyTue Aug 30, 2011 2:54 pm

_______________________________________________________________________________________________

Základní Hodnosti
_______________________________________________________________________________________________

Genin
Genin smí podstupovat C a D mise, výjimečně B, či ve stavu pohotovosti dokonce i A a S. Geninem je každý absolvent Akademie, s možností se učit D, C, B a A techniky, i když za poměrně extrémní dobu tréninku, který se dá samozřejmě různými metodami krátit.

Chūnin
Chūnin je člověk, který ve Zkouškách porazil svého nepřítele a prokázal i menší dávku inteligence a schopnost vést tým. D, C a B mise jsou jejich každodenní povinnosti, zatímco při stavech nouze nejsou jako Geninové vysílání na vyšší mise, ale spíše jako učitelé pomáhají s evakuací lidí z vesnic. Stejně jako Geninové, i Chuunin se smí učit pouze D, C, B a A techniky, i když zde už je zkracování učební doby těžší.

Tokubetsu Jōnin
Shinobi či Kunoichi někde mezi Chūninem a Jōninem. Lze se vydrápat na tuto úroveň speciálními zkouškami, jenž ho naučí specializaci, tedy se specializuje hlavně na jeden obor, ve kterém je mistr, ale v jeho protikladu zaniká. Proto je to nižší úroveň, než kterou disponuje Jōnin. Už zde smíte ovládat S rank jutsu, narozdíl od předchozích. Pro Jōniny, byť nižšího typu, jsou C a D rank mise velmi vzácná věc, a častěji se pouštějí do těch nebezpečnějších, kde mají vyšší šanci na úspěch.

Jōnin
Jedná se o osobu téměř totožnou s Tokubetsu Jōninem, zatímco oproti němu má ale několik výhod, ale i nevýhod. Jōninem se stane každý, kdo ukončil Zkoušky a byl Chūnin. Výhoda oproti Tokubetsu Jōninovi je univerzálnost, ale na druhou stranu, i univerzálnost může někde překážet. Jōnin absolvuje stejné mise jako jeho specializovanější protějšek, ale ne v takovém rozsahu, jako jeho protějšek o stupeň výše. Techniky už se může učit všechny, ale zde je téměř nemožné dobu tréninku krátit.

Elitní Jōnin
Elitním Jōninem se stává jenom pár vyvolených Jōninů, jenž jsou vybráni samotným Hokagem a Radou. Tito Jōninové pracují především sami, dokonce i na S misích, kde je nutnost udržovat všelijaké předpisy, utajenost, popisovanou práci. U tohoto druhu Jōnina je nemožné zkrátit dobu učení technik, což je zřejmě jeho jediná nevýhoda, společně se svou univerzálností, o něco rozšířenou než u běžných Jōninů.

Kage
Nejvyšší možná hodnost, kterou lze získat. Kagem se stane pověřený Jōnin, nehledě na stupeň jeho rozvoje. Pokud se najde vícero zájemců o tento post, začnou boje, ve kterých se určí, kdo z nich je silnější. Kage samozřejmě chodí na mise velmi zřídka, a když už někam jde, je to hlavně Mise typu S, či ochrana země či Shinobi Světa. U tohoto ranku nelze snižovat učební čas technik.


_______________________________________________________________________________________________

Speciální Hodnosti
_______________________________________________________________________________________________

Zástupce Kageho
Zástupce Kageho by měl být minimálně Chūnin, nejlépe Jōnin. Zástupce pomáhá udržovat vesnici stabilní během Kageho nepřítomnosti a rozdávat mise. Pokud je ve vesnici Zástupce přítomen, je to velká výhoda, jelikož Kage má více času pro závažnější věci, čímž se řeší mnoho složitých věcí a předchází se komplikacím a složitým postupům. Zástupce Kageho nechodí na mise nikdy mimo vesnici, zatímco uvnitř ní jich má stále dost. Zástupcem se lze stát jednoduchým požádáním a souhlasem Kageho.

ANBU
ANBU jednotky pracují přímo pro Kageho, kdy se nositelem Masky ANBU stanete, když splníte náročný vstupní úkol, jenž otestuje vaše schopnosti. Zde plníte převážně A a S mise, sloužící ku prospěchu vesnice.

Oinin
Oininem se lze stát naprosto stejným způsobem jako ANBU, jen s jedním rozdílem, který se týká obsahu práce. Tím jsou mise. Zatímco ANBU plní mise orankované písmeny A a S, Oinin loví nukeniny a jeho mise jsou Ranku S.

Nukenin
Je to spíše oslovení než Hodnost, jelikož Nukeninové mají různé ranky, od Genina po schopnosti Kageho. Nukenin neprovádí žádné mise, ale z jejich světa se za misi pokládá Infiltrace, zabití, ukradení dokumentů a jiné podobné Zločiny. Nukeninové se mohou seskupovat do Týmů či organizací, kdy společně pracují na jednom cíli.
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
 
Hodnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Pravidla a Návody :: Návody-
Přejdi na: