Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Les Smrti

Goto down 
+5
Takeru Takahashi
Zoban
Itachi Uchiha
Kitaru D. Sora
In-Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptyMon Sep 05, 2011 2:06 pm

First topic message reminder :

Zde většinou probíhají druhá kola Chuuninských zkoušek.
Místo tréninku to pro začínající není moc vhodné.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySat Oct 22, 2011 8:53 pm

Podívala jsem se na ninju. Hmmm.. "Hai!" kývla jsem. "Freyinko zůstaň tady!" ukázala jsem na psa, ale ona se normálně sebrala a odkráčela si kamsi do neznáma. "Nevděčnice nevděčná!!" durdila jsem, ale následovala je. (Přesun do jižní části lesa)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 8:40 am

Prišiel som pri les smrti a pozrel som sa na plot okolo neho. Potom som očami prešiel všetkých shinobi okolo. Asi idem posledný. Vzdychol som si.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 9:07 am

"Ah kde len ten chlapec može byť taku dlhu dobu Jáj nezodpovedný"pozrel som pred seba videl niekoho ako prišiel.
Konečne"Hoj ty budeš asi Kenta'shi tvoje oneskorenie je neospraviditelné no nehám to tak takže hned k veci ty tunak s Isasom sa vydáte ku západnej bráne prosím následujte ma"(presun)


Les Smrti - Stránka 2 Iruka

Michio Isas
Les Smrti - Stránka 2 Miles__Konoha_Genin_v3_by_Monkeytaillo
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 9:27 am

Hai, ospravedlňujem sa. Povedal som a potom som už bol ticho a šiel som za ním.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 4:45 pm

Videl som že 2 tými už sa vrátili spať no konečne niekdo zvládli to kdo by ot bol povedal.
"Ehm takže pozor počujete ma všetci rád by som vás oboznámil s 3 a zaverečnou skuškou no pred tým mi odovzdajte svitky dakujem".

Les Smrti - Stránka 2 Iruka
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 4:52 pm

Piršiel som sem a zbadla osm aj ostatne tými odovzdal som tomu jouninovi alebo čo bol svitok a čakal čo bdue nasledovať dalej,vedel som že pojde o boj ale na ten som nebol vobec pripravený.
Pozrel som sa Ferii a trocha usmial"zvládli sme to".
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:26 pm

"Hai.." kývla jsem a posadila se na jeden kámen, co ležel u plotu. Nebavilo mě to... neměla jsem asi moc šancí na úspěch... neměla jsme vlastně šanci na nic.. tak co tu krucinál dělám?!
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:38 pm

(Iruko)
"A výborne takže ked že ste tu skoro všetci tak hned vam povime o čo ide pojde o zaverečnu chunin skušku v ktorej budete bojovať proti sebe.No verte mi že tento rok to bolo vybrane naozaj zlé takže superi su nasledovný:
Takeru Takashi-Mizore Shirayuki
Kentashi-Michio Isas
Daisuke Maeda-Ferii
ZOBAN-Manami Suzu
"Je mi luto ako to bol tento rok zoradené ale to tak takže prosím presunte sa do arény v Konohe kde vás čaká sensei aktorý bude dozerať na vaš zápas to je odomna všetko dakujem".
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:48 pm

Otočila jsem se na Daisukeho. To mám bojovat.. s ním?! Nevěděla jsem, jestli mám být ráda, nebo ne... "Já... já..." nakonec jsme nic neřekla, jen jsem se otočila a vydala se pryč. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:50 pm

I se Zohanem jsme došli, jak jsem zjistila poslední, no svitek jsme
stejně předali. Pak jsem si vyslechla Iruku a jen se sama pro sebe
pousmála. Ano, nebyl tady důvod k smíchu, jenže tohle bylo pro mě
typické. Pff, Ami hodně štěstí. Zhluboka jsem se nadechla, pohledem vyhledala i Ferii a pak už se přesunula k Aréně.
Neumím skoro žádnou techniku, jak tohle sakra zvládnu? Nebuď přece pesimista Ami.
(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:53 pm

Prišiel som spolu s Isasom na stanovisko a odovzdal som Irukovi-sensei zvitok. Zase sme prišli posledný. Pomyslel som si a vzdychol som si. Po tom, čo Iruko povedal kto bude proti komu bojovať zistil som, že budem bojovať s mojím partnerom pri 2. skúške. Pozrel som na Isasa a zamračil som sa. Potom som odišiel do arény.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Les Smrti - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Les Smrti - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 5:54 pm

Vypočul som si verdikt Iruka no ostal som zaskočený ako som len najviac mohol.
"Iruko to nemyslite vážne ja nemožem bojovať s Ferii lebo lebo ...."
Ostal som mlčky a zaťal pasť prečo?prečo?práve ona.
bez dalšich myšlienok či rečí som sa vidal preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Les Smrti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les Smrti   Les Smrti - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les Smrti
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Shi no Tenshi - Anděl Smrti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: