Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Tobiho Dimenzia

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tobiho Dimenzia Left_bar_bleue2000/2000Tobiho Dimenzia Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia EmptySun Oct 30, 2011 12:31 pm

Táto dimenzia je stvorená samotným Tobim a jediný, kto ňou je schopný manipulovať, je práve on sám. Dostane sa sem iba ten, koho v nej Tobi bude chcieť mať a to isté platí i o možnosti sa z nej dostať. Prakticky žiadna nie je, i o tom tu rozhoduje jej stvoriteľ, tak isto ako aj o ostatnom.
Tobiho Dimenzia 103vi9d Okrem iného ju využíva i na väznenie svojich obetí, uskladňovanie dôležitého materiálu, alebo dokonca cestovanie z jedného miesta na druhé, ktoré je vďaka nej omnoho efektívnejšie a rýchlejšie.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tobiho Dimenzia Left_bar_bleue1875/2300Tobiho Dimenzia Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia EmptyTue Nov 01, 2011 7:23 pm

Objevil jsem se na podvném místě. " Takže jsi to ty .. Tobi .. " řekl jsem a pohlédl na místo kde se něco zhmotňovalo. " Mám pro tebe návrh ... " jakmile to dořekl očekával odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tobiho Dimenzia Left_bar_bleue2000/2000Tobiho Dimenzia Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia EmptyTue Nov 01, 2011 7:31 pm

"Tak návrh," prehovoril som potichu.
"Nuž teda počúvam," vyčkával som na jeho slová.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tobiho Dimenzia Left_bar_bleue1875/2300Tobiho Dimenzia Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia EmptyThu Nov 03, 2011 3:26 pm

" Rád bych spojil síly ... Přecejen plánuješ válku a já ti můžu zaručit vyšší šanci vítězství " Usmál se a vyvolal rakev, kterou jen otevřel a ukázal ji Tobimu. " Nemůžeš odmítnout. Jediné co chci je Uchiha Sasuke ... Pokud přijmeš ... Najdeš mne v mém úkrytu ... " Řekl a Tobi neměl na vybranou. Musel mne pustit.
/Přesun
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tobiho Dimenzia Left_bar_bleue2000/2000Tobiho Dimenzia Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia EmptyThu Nov 03, 2011 5:59 pm

Taaakže. xD

1) Nikto zatiaľ nemôže mať ani len tucha, že plánujem spustiť vojnu. Vonkoncom ju i v anime / mange s najvyššou pravdepodobnosťou Tobi nespustil preto, pretože by chcel vojnu. xD Šlo len o oslabenie aliancie a uskutočnenie prvotného cieľa, chytenie bijuu. xD Zároveň vzhľadom na spojenie dedín ani nemal na výber, akurát ju navrhol skôr než oni. xD

2) V tejto dimenzii je prevedenie akéhokoľvek druhu privolania absolútna volovina, nehovoriac o tom, že rakvy, ktoré máme možnosť sledovať pri Edo Tensei, vychádzajú pri vyvolaní zo zeme a vzhľadom k tomu, že táto dimenzia ani žiadnu zem nemá, je použitie tej techniky tu NEMOŽNÉ.

3) Bol som tu jak včera, tak aj predtým, to ty si niekam zmizol. Tým chcem povedať, že zatiaľ čo ja som ťa čakal, ty si nebol ochotný vydržať ani len 3-4 hodinky a je mi fuk, kde sa čo deje. Faktom naďalej ostáva, že až kým JA OSOBNE nenapíšem, že som ťa z tej dimenzie pustil, NIE JE NAJMENŠIA ŠANCA SA ODTIAĽ DOSTAŤ, čo som pomerne dosť zdôraznil aj v úvodnom príspevku tejto témy.

Preto by som Yakushi Kabuta veľmi rád poprosil, aby svoj pôst na inom mieste "stiahol" a vrátil sa pekne krásne sem. ^^

EDIT: Na doplnenie, Tobi zatiaľ Sasukeho u seba nemá a viacmenej sa prakticky ešte ani nepoznajú, preto je absolútna hovadina pýtať ho odo mňa. xD
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Tobiho Dimenzia Left_bar_bleue1875/2300Tobiho Dimenzia Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia EmptyThu Nov 03, 2011 6:39 pm

"Po dohodě s hráčem jménem "Tobi" a vzájemné ostré výměně názorů (xD) jsme došli k jednoduchému rozuzlení. Rozhovor v dimenzi už proběhl a jako som napísal předtím, Tobi mě následně pustil. Průběh naší spoločné konverzace bude odhalený až časem."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tobiho Dimenzia Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tobiho Dimenzia   Tobiho Dimenzia Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tobiho Dimenzia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pekelná dimenzia
» Všeobecná/Prechodná Dimenzia

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Dimenzie-
Přejdi na: