Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Haku vs Takeru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Haku vs Takeru Left_bar_bleue650/650Haku vs Takeru Empty_bar_bleue  (650/650)

Haku vs Takeru Empty
PříspěvekPředmět: Haku vs Takeru   Haku vs Takeru EmptyTue Oct 25, 2011 7:45 pm

Yondaime Mizukage
Letěl na škebli a jeho odraz se oběvil kousek od Takera... Mezitím uvilníl své druhé tělo které neuvěřitelnou ryhclostí začlo útočit na takera ze zadu
Návrat nahoru Goto down
Takeru Takahashi

Takeru Takahashi


Počet příspěvkù : 129
Narození : 30. 09. 11
Age : 28

Haku vs Takeru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haku vs Takeru   Haku vs Takeru EmptyTue Oct 25, 2011 8:00 pm

Přivolal jsem za pomocí Kuchiyose no Jutsu svého golema, který se postavil vedle mě a jen jsem se letmo pousmál, nějakým zvláštním způsobem proti mě poslal nějakého klona, jakmile se ke mě ten klon přiblížil byť i jen na dva metry, tak začalo celé jeho tělo krystalizovat.

//Předpokládám, že je to Joki Boy, vzhledem k tomu, že píšeš "neuvěřitelnou rychlostí" a ten je z oleje a vody = krystalizace.
Návrat nahoru Goto down
http://narutochronicles.forumczech.com/forum
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Haku vs Takeru Left_bar_bleue650/650Haku vs Takeru Empty_bar_bleue  (650/650)

Haku vs Takeru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haku vs Takeru   Haku vs Takeru EmptyTue Oct 25, 2011 8:03 pm

Mizkage na škebli jenom stojí a pozoruje co se děje...
zatím co jeho druhé tělo se stihlo zahřát na tolik aby explodovalo a vše v dostahu 15 metrů zničilo... poté začalo běhat v okruhu 10 metrů od dalšího odrazu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Haku vs Takeru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haku vs Takeru   Haku vs Takeru Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Haku vs Takeru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Haku Yuki
» Haku Yuki
» Takeru Takahashi
» Shiki Takeru
» Karana Daihon vs. Takeru Takashi vs. Akio Hoozuki vs. Itachi Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: