Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Yukki Maeda

Goto down 
AutorZpráva
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda

Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki Maeda Left_bar_bleue600/600Yukki Maeda Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Yukki Maeda   Yukki Maeda EmptySun Oct 23, 2011 3:07 pm

Jméno:Yukki Maeda
Přezdívka:Yuki Hime(Sněžná princezna)
Vesnice:Sunagakure no Sato
Věk:23
Hodnost:Jounin
Pohlaví:Žena
Klan:Maeda
Podstata:Raiton
Krevní skupina:AB
Výška:176 cm
Charakter:Yuuki je už od mala tichá,umírněná ale hlavně má velmi vysokou inteligenci.naučila se ovládat své Dojutsu velmi brzo,což zapříčinilo to,že se jí rodiče velmi věnovali,avšak bylo to pro ní i prokletím.V poslední době se její povaha obrátila,v lepší,začíná být veselá usměvavá,ráda vtipkuje a provokuje mužské pohlaví,aby si nahradila ztracené dětsví.
Kekkei Genkai:Keikore(2.stupeň)
Vzhled:Její vlasy jsou výrazně fialové,často propletené v korunce,kterou nosí už mala,jelikož to byl dárek od jejího bratra.Je sice bezcenná,avšak pro ní má nevypočitatelnou dceru,jelikož je to na něj poslední památka,co vůbec má.Její oči kdysi byli azurově modré,ale od té doby do má dojutsu,jsou zářivě zelené.Její obličej je velmi dětský,na to že jí je 22 let,na to chytá většinu kluků,avšak když se jí podívají zblízka do očí,zjistí že je podivná.Má světlou pleť a v puse většinou lízátko,které strašně miluje.Nosí,doslova růžové šatičky,a kraťoučkou sukni,což jí moc nevyhovuje v pohybu.
Rodina:Už od mala žila Yuuki se svou rodinou v daleké zemi,oddělené od zbytku světa,kde neznali válku a ani žádné Shinobi.Měla tři bratry,které měla velmi ráda,avšak nejraději měla nejmladšího,Daisukeho.Učila ho základním technikám Dojutsu a historie Shinobi světa.Od té doby co Daisuke odešel byla zamlklejší a jednoho dne se sama od sebe sbalila a utekla pryč,vyhledat ho.
Sen:Najít svého bratra a splnit jeho sny.Také chce ovládnout poslední stupeň jejího Kekkei Genkai,i když chová jistou zášť vůči němu.
Vlastnosti:Její vlastnosti a charakter jsou velmi zvláštní.Ráda provokuje mužské pohlaví a pak se prostě ztratí,v tomto našla zálibu v posledních dvou letech a přináší jí to nesmírnou radost.Když jí chytne ale špatná nálada,ať už vzpomínání na její rodinu či bratr,tak dokáže celé noci ba i týdny probrečet a s nikým se nebavit.V poslední době se snaží svůj smutek odvrátit a co nejvíce se smát,což se jí i často daří.Také má ráda sladkosti,ale nejvíce miluje lízátka jablečné,nebo švestkové příchutě ve tvaru srdíček,které má prakticky stále v ústech.Má prazvláštní závislost,což je cucání jakéhokoliv předmětu,od lízátek až po párátka.
Oblíbené:Mezi její nejoblíbenější věci,jak už jsem udávala výše,patří cucání předmětů.Nejraději kupuje slaďoučká lízátka.také miluje chladné počasí,nebo jarní déšť,ve kterém se velmi ráda prochází.Za chladných nocí nejraději sleduje velký bílý měsíc,který v ní vyvolává nepopsatelné pocity.
Neoblíbené:Nesnáší když jí někdo sáhne jakkoliv na její lízátko,poté se neumí ovládat a ten dotyčný jí musí za každou cenu koupit nové xD.Nemá ráda velmi parné dny a Sushi.Také nesnáší arašídy,na které je alergická.jedna z věcí,které moc nemusí jsou lidi,kteří se jí pořád na něco ptá,nebo se o ní pořád stará.
Fobie:Její fobie je velmi zajímavá.Má strach z horrorů,či děsivých věcí,udělala by cokoliv,aby se na to nemusela dívat či na to myslet,dá se to přirovnat k fobii,jelikož z toho nedokáže třeba týden spát a nehnout se z jednoho místa.

Styl boje:Yuuki se zaměřuje hlavně na Ninjutsu,avšak ovládá I pokročilé prvky Taijutsu.Hlavně tedy bojuje svým dojutsu,avšak ovládá I na velké úrovni Anatomii,díkž čemu dokáže člověka uspat jedním úderem,či dokáže prokouknout Genjutsu,nižší úrovně a rychle se z něj dostat.
Výbava:Yuuki má plno Shurikenů a Kunaiů,od svých rodičů,spíše je odcizila než dostala.Také má asi dva metry ocelového lana a hodně výbušných lístků,kouřových bomb,světlic,chakrových pilulek či pilulek doplňující krev.

Schopnost Kekkei Genkai:

Název techniky:Keikore
Zařazení:(doujutsu)
Popis techniky:ide o techniku doujutsu) Kekei Genkai.Tieto oči sa začnu v uživatelovi preberať tak že začne videť šero až nakoiec stratia jeho oči svetlo a vráti sa až neskoršie no tým sa mu zmenia oči(či už mal modré,hnedé hocijaké).Na zelené (obr. na konci)Tieto oči vývinom získaju 3 stupne technik.No tieto oči ukrivaju v sebe ešte 4 stupen zatial len v jednom človeku prebudený.
Účinek techniky:Po získaní tychto očí uživatel zatial nemá žiadnu techniku okrem bez urovnej ked sa do niekoho očí pozerá dokáže zistiť jeho(meno,všetky zlé události čo zažil,a zistí či sa jedna o človeka s dobrým srdcom alebo zlým pri dlhšom pozeraní človek sa začne cítiť uskostlivo osamotene nepotrebne)
Zaujmavosti:Ked získate tieto oči tak už sa vám neda prehadzovať na váš normalný zrak ako pri sharingane budete ich už mať takéto až do smrti.
Obrázok:

Spoiler:
 



1stupen:
Název techniky:Kokoro e yokokuhen Iluzia-Náhlad do srdca
Úroveň:A
Popis techniky:Yuuki sa zmenia oči a pri nahldiadnutí do nich je okamžite super v genjutsu.
Účinek techniky:.Po pozrení do oči je okamžite lapený v genjutsu.Zo superov mysle sa prenese to čo sa najviac bojí a stane sa to realitou.Dej je taký skutočný že super to tažko zastavý.Toto genjutsu po skončení zaistí znehibnenie tela a strach.Pri dlhšom používani može sa zblázniť(až na tolko že zabudne na rodinu priatelov a podobne).
Nevýhoda/slabina:
Obrázok:
Spoiler:
 

2stupen:
Název techniky: Kurai fukami kara no koe-Hlas s temných hlbín
Úroveň: S
Popis techniky:Jedná sa o 2 stupen Keikore kde pred Yuuki po aktovovaní techniky sa pri nej zobrazia 2 bytosti zo zelenej Auri(temná osoba ktorá váby protivníkov a druhá ktorá pomocu hlasu ničí všetko na okolo)
Účinek techniky:Pri vyvolaní tychto bytostí jedná začne vydávať zvuk ako keby sirén ktorý niči skoro všetko na okolo(stromy,budovy,pri velkej blízkosti aj bubienky)2 bytosť začne výdávať zvláštny zvuk ktorý je počuť na okolo počuje ho každý kdo je na blízku.Tento temný hlas vyvolá v človeku nutkanie podrobiť sa Yuuki ako svojej pani(samozrejme nie navždy trvanie 5komentov a nesmie prinutiť človeka aby sa ZABIL!.)
Nevýhoda/slabina:Tuto techniku smie použiť iba raz za den.Okrem toho že bere 170chakra + 40
Obrázok:
Spoiler:
 

Utok:hlas temnej osoby ktorá váby ludí.
Spoiler:
 

Utok:druhej temnej osoby ktorá má hlas ničenia(nebude maž takýto hlas len niečo podobné)
Spoiler:
 

Temné osoby:jejích približný vzhlad.
Spoiler:
 

3Stupen:
Název techniky: Furui gishiki-starý rituál
Úroveň:S
Popis techniky:Po tejto technike sa super ocitne v bariere ktorá ho automaticky sputa(vlastne ako keby dajme tomu chapadlá len su zelenej auri)Pred protivníkom sa vytovrí hlava(démona)ktorý vychrlí jazyk a začne ním malovať na hrud protivníka tetovanie klanu Maeda.
Účinek techniky:Po dosažení tohto jutsu sa protivník ocitne v bariere ktorá ho bez možnosti priputa ku jednej zo stený.Pred ním sa vytvorí neidentifikovatelná hlava ktorá vyplazý dlhý jazyk(tak isto zelenej auri).Priblíži sa ku telu osoby a začne na nej malovať tetovanie klanu.Po dokončení jazyk aj hlava zmyznu a toto tetovanie sa vrhnie do tela supera.Po tom ako je tetovanie v nom .V jeho tele sa ako keby zastavý krvný obeh a začne mu telo reagovať technika je tak silná a zákerna že jeho telo začne ako keby praskať a s ruk,noh,hrudníka začne krvácať.Telo protivníka bude nenybné a plne bolesti nedokáže už v podstate nič pretože aj pri zdvyhnutí len ruky by mu sposobilu bolesť neskutočnu.Pri znovu prebratí teda regenerácie sa super vráti do normalného stavu.No pri opakovanom stretnutí s človekom ktorý to na neho použil sa opať bolesť vráti.Sice už nie ako kedysi ale pobolievať bude furt telo.
Nevýhoda/slabina:uživatel oslepne na 12 hodín
Obrázok:
Spoiler:
 

Techniky:
-E-
Kawarimi no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu


-D-
Shunshin no jutsu
Gazo no gaikan o sokonau
Kage Shuriken no Jutsu
Sōshuriken no Jutsu

-C-
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu


-B-
Raiton:Hebi no ago
Magen: Jubaku Satsu


-A-
Kokoro e yokokuhen Iluzia
Shuriken Kage Bunshin no Jutsu
Shousen no jutsu

-S-
Kurai fukami kara no koe


Příběh:
Yuuki se narodila do rozvrácené rodiny,která žili desítky až stovky kilometrů od světa bojů,válek a nenávisti.Její matka po těžkém porodu utrpěla vážná zranění,díkyž kterým už nemohla skokani chodit,za což jí otec často proklínal.Pět let po těžkém porodu její matka znovu otěhotněla,teď už se říkalo že při tomto porodu umře,nebo už nebude schopná cokoliv dělat.Den před porodem za ní Yuuki zašla a začala jí uklidňovat,bylo jí teprve pět,avšak byla velmi inteligentní a plně chápala otcův postoj vůči ní.Usla v ten den v matčině náručí a když se ráno probudila byla už pryč,stejně jako zbytek její rodiny.Rozeběhla se za nimi až do místní nemocnice,kde jí našla na dětském pokoji a jako zázrakem plně zdravou.Skočila jí do náručí a byla nesmírně šťastná z toho všeho.Hned nato šla nad narozené dítě,které neslo jméno Daisuke a začala ho chovat,přičemž mu slíbila že ho nikdy neopustí.Jak vyrůstala,tak se stávali s Daisukem čím dál více bližší přátelé,Yuuki by za něj položila i život kdyby mohla.I její otec už jí vše odpustil,jelikož její matka znovu začala plně chodit,bez cizý pomoci,avšak s berlemi.Začínala učit Daisukeho základním technikám,jako je kawarimi nebo Henge,jelikož tu nebyla žádná Ninja Akademie,kde by se to mohli naučit.Když v jednu noc pro ni přišel její otec,bylo jí v tu dobu 13 let,nerozvážně kráčela s ním až do jejich sklepa,kde byli všichni krom Daisukeho.V tu chvíly si všimla že její dva starší bratři mají jiné oči než měli den před tím a proto se začínala vyptávat,avšak nikdo na ní neragoval.Až přibližně po dvou minutách se její otec rozpovídal a pověděl jí o prokletí jejich klanu,o dojutsu,které je provází celý život.V tu chvíly,z nenadání nepochopitelně objevila své Kekkei Genkai,asi ze smutku nebo z vylekání,což bylo velmi zvláštní,jelikož se většinou objeví až kolem 17 roku života a jí bylo teprve 13 a byla na úrovni Genina.V tu chvíly se jí rodiče začali více věnovat a otec ji naučil první technice spojené s Kekkei Genkai klanu Maeda.Byla velmi šťastná,avšak zmatená,jelikož jí nakázali že má před Daisukem mlčet.Stále Daisukeho učila novým technikám,házení Shurikenů,či Historii Shinobi světa více a více,dokud si Daisuke nezačal všímat že mají všichni z jeho rodiny jiné oči než on a moc nevycházejí z domova.V tu chvíly se začal Yuuki stále dokola vyptávat,proč to tak je a jak se to stalo,až to jednou Yuuki neunesla a se vším se mu svěřila,jak o prokletém Dojutsu,tak o tom proč nechodí ven.Hned potom když se to dozvěděl jejich otec začal Yuuki bít,avšak Daisuke se před něj postavil.Poté i s Yuuki utekli do stodoly kde přespali,dokud je tam ráno nenašla matka,která je začala uklidňovat a vysvětlovat proč mu to neměla říkat.Hned nato přišel otec a začal se omlouvat,že mu ujeli nervy.Asi dva týdny poté nechal z ničeho nic Daisuke na stole papírek,na kterém stálo že chce ovládnout své Kekkei Genkai,až se tak stane že se vrátí domů.Yuuki začala brečet,vydrželo jí to tři dny v kuse,dokud k nim domů nepřišli Ninjové,pravděpodobně z Iwagakure a nezačala vykrádat vše co se dalo.Její starší bratři šli proti nim,ale ninjové je před jejími a rodičovskými oči zabili.V tu chvíly se Yuuki objevil druhý stupeň Kekkei Genka a pozabíjela je ze vzteku.Od té doby byla zarputilá,jen a jen trénovala a snažila se ovládat Kekkei Genkai,skorto ani nejedla,nepila a nespala,což se projevuje na její postavě,je drobounká na svůj věk a vypadá asi o 5 let mladší.Přibližně půl měsíce na to Yuuki slíbila rodičům,že najde svého bratra Daisukeho a vrátí se buď s ním domů,nebo se nevrátí vůbec.Bez čekání na odpověď utekla a po cestách,které trvaly asi dva roky se naučila další techniku,spojenou s druhým stupněm Dojutsu.V přírodě trénovala,naučila se být odkázaná na sebe a vytrénovala se až na úroveň Jonina.Konečně po dalších nekonečně dlouhých měsících vypátrala svého bratra,přesně ve vesnici zvané Sunagakure.V tuto chvíly se stala Jouninem a má zamířeno přímo za ním.
Zajímavosti-Stále má něco v puse,ať je to lízátko,nebo párátko,miluje Dango knedlíčky a v poslední době se naučila překonat smutek a zlost nad jejím klanem,je veselejší a rád provokuje opačné pohlaví.


Naposledy upravil Yukki Maeda dne Mon Oct 31, 2011 10:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki Maeda Left_bar_bleue700/700Yukki Maeda Empty_bar_bleue  (700/700)

Yukki Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki Maeda   Yukki Maeda EmptySun Oct 23, 2011 4:10 pm

Ano
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha

Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki Maeda Left_bar_bleue1300/1500Yukki Maeda Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Yukki Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki Maeda   Yukki Maeda EmptySun Oct 23, 2011 4:13 pm

ANO
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai



Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Yukki Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki Maeda   Yukki Maeda EmptyWed Oct 26, 2011 7:00 pm

Hráčovi Yukki Maeda bola pridelená chakra 600.

_________________
Yukki Maeda Evitar10
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com/forum
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda

Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki Maeda Left_bar_bleue600/600Yukki Maeda Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki Maeda   Yukki Maeda EmptyThu Oct 27, 2011 11:51 am

vážně se za mě vdáte ? xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content




Yukki Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki Maeda   Yukki Maeda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yukki Maeda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Suna-
Přejdi na: