Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kurodama Shirome

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurodama Shirome Left_bar_bleue900/900Kurodama Shirome Empty_bar_bleue  (900/900)

Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome EmptySat Oct 22, 2011 4:25 pm

Jméno: Kurodama Shirome - 黒珠白目
Přezdívka: Ryoshi - 猟師
Věk: 21
Hodnost: Lovec Odměn / S-Rank
Pohlaví: Muž

Sen: Vymýtit války, Najít sílu vrátit se
Cíl: Zničit Akatsuki

Motto: Kolikrát jsi něco vzdal, tolikrát jsi zemřel
Slib: Já nikdy neberu svá slova zpět !
Nejčastěji používaná věta: Uklidni se ...

Místo narození: 雪隠れの里 - Yukigakure no Sato. Vesnice, která je nyní už zahalená ve věčných hávech sněhu a také vesnice, ve které našel Yuki.

Místo nynějšího pobytu: Dá se říct, že Kurodama se toulá z vesnice do vesnice se svoji přítelkyní Yuki. Jejich cíle jsou z Kurodamovi strany jednoduché, ale přesto nejsou nejlehčí pro uskutečnění

Rodina:
Matka Dotoko
- Dotoko je synonymum slova vlídnost. Jako matka byla pro její rodinu jednou z nejlepších. Své děti topila v lásce a sebe sama zanedbávala pro jejich blaho. Jenže zlom, kdy se z Yukigakure Kurodama hnul pryč, s ní zatřáslo. Žije někde v horách s Otcem Kyurem.

Otec Kyuro
- Síla, odvaha a odpovědnost. Nejvíce symbolizující slova, která vyzvedávala Kyuroův charakter tak vysoko. Účastnil se poslední ninja války, kterou naštěstí přežil a nyní vede válku sám se sebou. Valí vinu na sebe, prý Kurodama odešel z Yukigakure kvůli němu.

Sestra Mokada
- Kurodamova malá sestřička. Jejich vztah byl vždy jako rašící květiny na začátku jara. Nehnuli se od sebe na krok, ale všechno jednou končí. Kurodamovo srdce chtělo dobrodružství plné nebezpečí a balancování na pokraji smrti. Mokada kvůli tomu zanevřela celý svět a žije ve svém světě.

Vzhled: Kurodama má středně dlouhé vlasy s dvěma bílými pruhy. Dvě výrazné bílé oči dokážou probodávat pouhým pohledem. Pod okem má kovový doplněk. Černý kabát s dlouhým límcem, většinou zahaluje jeho tvář. Plášť sahá až k zemi a pod ním má krátké tričko, jak jinak, také černé. Nosí zajímavou náušnici, kterou nazývá "Diamant mého srdce". Tato náušnice má fialovou barvu.

Vlastnosti: Kurodama je hlavně tišší typ. Zamyšlený a přemýšlivý kluk, který analyzuje nepřítelovi pohyby a snaží se myslet aspoň o tři kroky dopředu. Vyhledává polostín, rád cítí teplo a zároveň chlad.

Oblíbené: Bouřky a černé noci, kdy vám cestu osvětlují jedině hvězdy a polární zář. Oblíbené jídlo je sushi a rýžové knedlíčky. Oblíbená barva je černá a modrá.

Neoblíbené: Parné slunce a nenávistné horko. Solené ryby a Ramen. Neoblíbenou barvou je Růžová a Šedá.

Kekkei Genkai: Zencho no Chakura - 前兆のチャクラ
Kekkei Genkai klanu Shirome, které nevyužívá chakru pro účely elementárního využití.
Modrá chakra - Základní chakra, kterou členové klanu prodlužují své zbraně.
- Ovládám, stejně jako každé malé dítě

Zelená chakra - Pomocí této chakry klanový příslušníci léčí (Stejně jako ostatní ninjové)
- Ovládám, i když ji využívá kaýddy Iriyo ninja, tato je speciální

Žlutá chakra - Pokročilejší chakra, která ovlivňuje všech pět smyslů. Poskytuje dokonalé krytí.
- Ovládám, Vytváří i různá genjutsu

Červená chakra - Chakra zlosti. Při použití dostane uživatel sílu a obratnost.
- Ovládám, Síla každý post klesne o třetinu

Bílá chakra - Zostřuje již existující zbraně
- Ovládám, závisí na chakře, která mi zbývá
Černá chakra - Nejvyšší stupeň chaker. Je kombinací těch předchozích
- Ovládám, kombinace všech, zvýší rychlost, působí jako štít



Příběh:
Vyrůstal jsem jako každý jiný z naší vesnice drsného ledu a extrémních podmínek. Častěji a častěji jsem slýchával chválu na nejváženější klan naší země, který ji jako jediný dokázal zkrotit. Cítil jsem tehdy pocit, který se nezapomíná. Byl jsem pyšný na naší zem, na Klan Yukigakure. Nemohl jsem si pomoct, ale cítil jsem tehdy potřebu vynést i náš klan na světlo. Byl jsem člen klanu Shirome. Vynikali jsme ve všech oborech kde byla využívána chakra. Genjutsu, Fuuinjutsu, Shosen no jutsu. Bylo toho mnoho, jenže mi jsme byli také zvláštní. Nerodili jsme se s jednou chakrou jako jiní, nýbrž jsme se rodili s chakrami několika. Postupně se každý učí ovládat chakru další, silnější. Myslím si že můj osud se zpečetil dne, kdy jsme měli klanovou poradu. Mluvilo se o mé sestře. Já jako nejmladší člen rady jsem byl na toto zasedání vyslán za naši větev. Téma mé sestry mne vzalo a v mém srdci se hromadil vztek. Jediný důvod, proč jsem na zasedání byl, bylo mé vysoké IQ a rozpoznávací znalosti. Jakmile se z něčích úst ozvala nadávka směřovaná na mou sestru, nesící slova, Ona není pravým členem klanu, nevydržel jsem to a vší silou dal pěstí do stolu, který se pár chvil nato rozlomil. Toho, kdo tu větu vyslovil jsem obdaroval výhružným pohledem. Nastala ona trapná chvíle ticha, kterou přerušila dívka, nesoucí vzkaz od samotného Pána naší země, Yukigakure. Sledoval jsem onu nově příchozí holku, ale něco mi na ní nesedělo. Nikdy jsem ji v naší vesnici neviděl, ale přesto hrdě vystavovala naší čelenku na svém krku. Probodával jsem ji pohledem a ona nejevila žádné známky nervozity. Přesto jsem se rozhodl ji pronásledovat. Její podivně vyhlížející oči, do kterých bylo téměř nemožné se přímo podívat. Podle jejích odboček a záhybů v cestě, kterou procházela, jsem vydedukoval její schopnost cítit chakru. Její planoucí rudé vlasy a široké a úzké brýle přitahovali mou pozornost. Byla až tak moc podezřelá že jsem vylezl z úkrytu stínu, jenže její slova mne zarazily. Klidně si upravila vlasy a ještě mě pobízela, abych přišel blíž. Celou dobu o mě věděla. Prohodil jsem jen pár slov, které znamenaly něco ve smyslu, že někoho s těmito stopovacími schopnostmi jsem ještě neviděl. Ona odpovídala pouze holými větami, které nenaznačovali ničemu, proč je zde. Ale moc mluvila o "Sasukem" a "Orochimarovi". V té době jsem ještě nikoho takového neznal, ale začal jsem se o ně zajímat. Vstoupil jsem do tajných jednotek zabijáckých ninjů skryté Sněžné. Otcovi se tento krok zdál důležitý v mém životě, a také byl. Jenom Matka byla jiného názoru. Byla nařčená z toho že vyhledávám lidi cizí, než abych se zajímal o svou rodinu. Čekala mě těžká volba. Nakonec jsem se rozhodl, a tohle rozhodnutí změnilo celý můj život. Vím, vše přináší zlé i dobré, ale jaké jsou mezi tím poměry. Co převažuje. Nevěděl jsem to, ale přesto se vydal na místo, odkud se ozývaly hlasy vykřikující jejich jména. Byl jsem pryč děvět dní a děvet nocí, z nichž polovinu jsem probojoval. Touha poznat ony Nukeniny mě hnala dál. Touha okusit jejich sílu a otestovat tu mojí. Jenže nakonec jsme odcházeli zklamaní. Neviděli jsme ani Orochimara, ani Sasukeho. Po návratu domů se toho hodně změnilo. Pán země zemřel, spekulovalo se o vraždě. Jenže pak jsem se rozhlédl, v době kdy jsem musel matku odvést z vesnice kvůli válce, a uviděl ji. Darovali jsme si vzájemně ty nejkrásnější úsměvy a já se po evakuaci vrátil. Několik let nato jejich vztah jen vzkvětal. Z prvních úsměvů vzniklo i něco víc. Kdykoliv byli společně vedle jiných holek, cítil žárlivost ze strany Yuki. Nevadilo mu to, naopak, rád věděl že o něj stojí. Když se ale situace v Yuki zhoršila natolik, že ho zavrhla i jeho vlastní rodina, rozhodl se jednoznačně. Pomůže světu a Yuki z venku tím, že ji zbaví všeho zla, které na jeho cestě s Yuki potká. Tento den a tato hodina nám osvětluje novou budoucnost. Povede je cesta správná nebo ta temnější. Proč se vlastně rozhodli pomáhat. Ale nejvíce teď stejně Kurodama zajímá Yuki, kterou miluje a která mu připomíná jejich vesnici. Nyní společně s Yuki přemýšlí, i když v jejich případě radši on, co bude dál ...
___________________

Dlouhý rok ... rok, který byl ze všech, které Ryoshi prožil, jeden z nejhorších. Yuki si šla svou cestou a už ji nespatřil. Doufá že se zase střetnou, ale slýchává různé zvěsti o její smrti, vítězstvích. Jednoduše už ani neví čemu věřit a čemu ne. Prošel Raikageho tréninkem, ve kterém ho naučil ovládat černou chakru tak, aby dokázal vytvořit techniku na způsob Raiton no Yoroi. Jediní dva lidé, které si oblíbil v Kumo, byl Nobaru a sám Raikage. Technika, kterou vytvořil, tento den a tuto noc, bude čelit Nejrychlejšímu ninjovi světa, samotnému Raikagemu v kombinaci s Raiton no Yoroi !

Techniky:
Chakura no Katana - チャクラの刀 - C - Vytvoři katanu z chakry
Shosen - 所詮 - A - Začne léčit zranění
Gou Kami Shosen - 大神所詮 - S - Dokáže vrátit cit do končetiny za cenu znehybnění své po dobu jednoho roku. Extrémně rychle léčí lehká zranění a střední rychlostí ty vážnější.
Chakura no Gakure - チャクラの隠れ - B - Skryje se pomocí žluté chakry
Kiiroi Moboroshi - 黄色い幻 - B - Vytvoří Genjutsu, ve kterém okolní svět zežloutne a uživatel se jeví rozmazaný v několika místech.
Aka no Chikara - 赤の力 - A - Zvýší uživateli sílu.
Shirogiri - 白霧 - C - Vytvoří okolo nepřítele ostrou mlhu.
Shirogiri - 白きり- B - Zostří svou katanu tak, že je schopná přeseknout krystaly.
Jigoku no Tengoku - 地獄の天国 - A - Uvrhne nepřítele do genjutsu mezi nebem a peklem. Způsobí naprsoté znehybnění trvající pět postů. /Lidem s KG-genjutsu jen 3

Kuroi Chakura no Yoroi 黒いチャクラの鎧 - S - Vytvoří okolo mne hustou černou chakru, působící jako Raiton no Yoroi, ale několikanásobně silnější
______________________________________

Zbraň: Yukido

Tento meč je symbolem samotné Yukigakure, ze které pochází. Jeho vlastnosti jsou jednoduché, jelikož pochází z vesnice, typické ledem a sněhem. Dokáže z mělé části ovládat Hyoton v ní zapečetěný, proto není dobré nechat se jím zasáhnout. Tento meč získávají zástupci vesnice, pro ochranu Pána země.
Schopnosti Meče:
Kosetsu no Konpo - 降雪の梱包 - Katanu obalí vrstva ostrého ledu
Kosetsu no Kuni - 降雪の国 - Katana zaražená do země začne vytvářet ostré ledovce, vyrážející ze země. Většinou na slunci okamžitě tají, ale pro jejich velikost vydrží delší dobu.

Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurodama Shirome Left_bar_bleue1300/1500Kurodama Shirome Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome EmptySat Oct 22, 2011 9:35 pm

ANO
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome EmptySun Oct 23, 2011 7:00 am

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kurodama Shirome Left_bar_bleue700/700Kurodama Shirome Empty_bar_bleue  (700/700)

Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome EmptySun Oct 23, 2011 10:20 am

Ano
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome EmptySun Oct 23, 2011 7:14 pm

Hráčovi Kurodama Shirome bola pridelená chakra 900.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome EmptyThu Nov 17, 2011 5:09 pm

Hráč Kurodama Shirome bol zabitý hráčom Nagato.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content





Kurodama Shirome Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kurodama Shirome   Kurodama Shirome Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kurodama Shirome
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Archív-
Přejdi na: