Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Odsúhlasovanie techník

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Odsúhlasovanie techník Left_bar_bleue700/700Odsúhlasovanie techník Empty_bar_bleue  (700/700)

Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník EmptySat Oct 15, 2011 9:17 am

Chcem sa opýtať prečo iba jeden človek odsúhlasuje techniky. To by ste mali nejako vyriešiť. Môj názor a riešenie spočíva v tom, že by malo byť právo že stačí jeden hlas na odsúhlasenie techniky ak by sa to tomu druhému neľúbilo tak si to s odsúhlasiteľom vybaví a technika sa pozmení, alebo zostane. Ide hlavne o to aby jeden človek o tom nerozhodoval nech o tom rozhodujú aspoň dvaja a nech majú obaja hlavné slovo, aby to bolo voči hráčom férové. Pretože potom tu vznikajú teórie, že admin nikomu nepovolí techniku takú aby mohla jeho char zničiť.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Odsúhlasovanie techník Left_bar_bleue1300/1500Odsúhlasovanie techník Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník EmptySat Oct 15, 2011 11:39 am

ujistujem ťa pri postavach a technikách má Tenshi a ja to iste slovo ked suhlasi on a ja nie tak sa potom musime dohodnuť spolu na rozhodnuti tak isto aj pri technikách takže sme na to mi 2
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Odsúhlasovanie techník Left_bar_bleue700/700Odsúhlasovanie techník Empty_bar_bleue  (700/700)

Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník EmptySat Oct 15, 2011 11:47 am

jj ale všade píšeš že Tenshi má hlavné právo. A ja som myslela hlavne na to, že keď to bude mať hráč od jedného odsúhlasené tak to môže používať. A neskôr ked sa tej technike nájdu vady tak sa to zmení. A nie že hneď ešte ani 1 z vás 2 nevie čo tá technika poriadne robí a už ju idete zakazovať. troška od veci. Napr. ja trocha som sa hrabala v mojich technikách a zistila som, že teraz mám tak 2-3 techniky hodné juonin, čo je trocha o dvedci.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Odsúhlasovanie techník Left_bar_bleue1300/1500Odsúhlasovanie techník Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník EmptySat Oct 15, 2011 11:51 am

Na niektore veci má lebo on je admin a ja som mod. To je ale vaša chyba že techniku poíšete jednoslovne keby ste ju viac rozvinuli jej učinok a priebeh podrobenjšie tak myslím že by potom s toho neboli take zmatky.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Odsúhlasovanie techník Left_bar_bleue700/700Odsúhlasovanie techník Empty_bar_bleue  (700/700)

Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník EmptySat Oct 15, 2011 11:57 am

No človek ti tu techniku hádam nebude celú vypisovať, keď nechce odhaliť všetky jej tajomstvá. Ale aké právo má ju neodsúhlasiť keď nevie čo poriadne robí. Podla mňa existujú ľudia, ktorý dokážu odhadnúť svoje schopnosti. Viem teraz mi budeš tvrdiť aj opak, no nato sú tu už moderátory a admini aby to kontrolovali. človek si potom vážne nemôže užiť boj keď vy mu celú techniku zrušíte. Nepoviem keď sa obmedzí ale úplne zrušiť trocha proti hráčovi.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Odsúhlasovanie techník Left_bar_bleue1300/1500Odsúhlasovanie techník Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník EmptySat Oct 15, 2011 12:04 pm

No človek ti tu techniku hádam nebude celú vypisovať, keď nechce odhaliť všetky jej tajomstvá. Ale aké právo má ju neodsúhlasiť keď nevie čo poriadne robí.

Táto veta ma zarazila nemaju odhaliť veci čo robí ale v zapeti ako to možeme neodsuhlasiť ked o nej nič nevieme?

Ja som nikdy neni proti a ani Tenshi ne aby bola technika čisto zrušena samozrejme že si da s tym človek námahu to vymysleť a mi sa vždy chcem nejako dohodnuť aby technika v niečom bola poupravena no nie Nepovolena.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odsúhlasovanie techník Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odsúhlasovanie techník   Odsúhlasovanie techník Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Odsúhlasovanie techník
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Osnova vlastých techník

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: