Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hyuuga Kiyoshi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyMon Oct 10, 2011 8:16 pm

Jméno: Hyuuga Kiyoshi
Věk: 15
Hodnost: Chuunin
Pohlaví: Muž
Rodina: Vedlejší Hyuuga rodina
Cíl, sen:: Být skvělým ninjou jako byl můj otec.
Klan: Hyuuga
Kekkei Genkai: Byakugan

Popis Kekkei Genkai:
Uživatelé Byakuganu se vyznačují levandulovýma očima bez zornic. Když je Byakugan aktivovaný, má jeho uživatel kolem očí vystouplé žíly.Uživatel Byakuganu má téměř 360 stupňové zorné pole s výjimkou malého slepého místa za prvním hrudním obratlem, který je jeho jediná známá slabina. Uživatelé Byakuganu vidí cokoli v rozsahu 50 metrů kolem nich, což z nich dělá bojové experty na blízko. Byakugan také dává uživateli schopnost vidět skrz nějakou věc na extrémně dlouhé vzdálenosti.

Zaměření: Taijutsu
Schopnosti: Je dobrý v ovládání čakry a v taijutsu.
Vlastnosti: Tichý, milý, odvážný, občas machruje, ale je i přátelský.

Vzhled:
Má dlouhé tmavě hnědé až černé vlasy, trochu světlejší pokožka, levandulové oči. Oblečení- tričko, vesta, třičtvrťáky, rukavice, černé boty a na čele má čelenku listové. Na třičtvrťácích má pozdro na kunaie.

Techniky:
E:
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
D:
Juuken
Shunshin no Jutsu
B:
Hakkeshou Kaiten
Hakke Rokujuuyonshou
Kage Bunshin no Jutsu
Fuuton: Atsugai
A:
Hakke Kuushou
Hakke Hyakunijuuhachishou

Přiběh:
Vše začalo dne, kdy jsem se narodil. Celá vedlejší rodina byla šťastná, že se narodil další potomek. Moje matka mě pojmenovala Kiyoshi. Hlavní rodina neváhala dala mi prokleté znamení. O pár let později mě matka začala učit, abych byl připraven na akademii. V ten den přišla zpráva, že můj otec zemřel v boji s ninjou. Moje matka to nesla težce. Byl to skvělý ninja a proto jsem se rozhodl, že jednou budu jako on. Pár dní na to jsem měl jít poprvé na akademii. Vše začalo různými zápisy druhů jutsu, přes házení kunaiů na terč, až po cvičení různých jutsu. Vše mi šlo celkem normálně, až na házení kunaiů. Když přišel čas na Geninské zkoušky, zvládl jsem je dobře. A tak jsem se stal Geninem. Dostal jsem se do týmu s dalšími Geniny a Jouninem. Náš Jounin byla blonďatá žena s krásnými svaly a pozadím. Po setkání s našim velitelem jsme pár měsíců trénovali a plnili D-mise, případně C-mise. Můj týmový partner mi závidil Byakugan a proto se nade mě povyšoval jak jen mohl, ale já ho nechal tak. Pár týdnů před Chunninskou zkouškou mě členové Hyuuga klanu naučili různé techniky, abych ve zkouškách uspěl. V den první zkoušky jsme měli psát test. Já jsem věděl skoro všechno a proto to pro mě nebylo těžké. Druhou zkouškou byl Les Smrti. Málem jsem tam zemřel v genjutsu, ale díky partnerům jsem se z toho dostal. Po dokončení druhé zkoušky začala třetí. V třetí zkoušce jsme měli bojovat na život a na smrt. Jen z těží jsem to vyhrál a stal se Chunninem. Od té doby jsem pouze plnil mise, učil a vylepšoval techniky. Dnes už mám 15 let a můj přiběh pokračuje.



Naposledy upravil Hyuuga Kiyoshi dne Tue Oct 11, 2011 3:19 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyMon Oct 10, 2011 8:54 pm

Konoha je zavřená
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 7:42 am

Aha, škoda. A v ostatních je volno?
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue1300/1500Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 9:16 am

Aj v Sune je dosť shinobi.Ocenili by sme keby si si zvolila Kiri alebo Tsuki dakejme.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 9:33 am

Ok :/
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue1300/1500Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 9:46 am

Moment vlastne teraz som si povšimol že jedna shinobi čo bola v Konohe mala hodnosť chunin lenže ked odišla tak vlastne teraz v konohe chyba chunin a ty ním chceš byť takže aj by som povedal ANO Lebo teraz tam žiaden není.A daj si foto Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 9:49 am

Ok :)
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 10:48 am

Takže to mám povoleno nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 2:02 pm

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 3:59 pm

Chci se zeptat jestli už můžu hrát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 4:16 pm

Jop .. ale ne bojovat ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Hyuuga Kiyoshi Left_bar_bleue450/450Hyuuga Kiyoshi Empty_bar_bleue  (450/450)

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 4:20 pm

Super a bojovat kdy? Až dostanu čakru?
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi EmptyTue Oct 11, 2011 5:42 pm

Hráčovi Hyuuga Kiyoshi bola pridelená chakra 450.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Sponsored content





Hyuuga Kiyoshi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hyuuga Kiyoshi   Hyuuga Kiyoshi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hyuuga Kiyoshi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hyuuga Kiyoshi
» Hyuuga
» Hyuuga Neji
» Hyuuga Sayuri
» Shiro Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Konoha-
Přejdi na: