Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Řešení ohledně Bijuu

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kishin Midori
Chuunin
Chuunin
Kishin Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 30. 09. 11
Age : 32

Shinobi
Chakra Chakra:
Řešení ohledně Bijuu Left_bar_bleue450/450Řešení ohledně Bijuu Empty_bar_bleue  (450/450)

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:20 pm

Tohle bych teda rozhodně ráda probrala s Vámi všemi!

Jedná se o Bijuu, přesněji Nibi V anime pochází z Kumogakure, ano, proto bych jí neměla mít v Kiri, ale..
Nejhorší na tom je, že tohle řekl ADMIN - Tenshi, který má sám Gobiho v Konoze, který patří do Iwy. Takže tímto ze sebe dělá akorát ubohého nasupportěného tupce (Velice se omlouvám, ale jinak to už vážně říct nejde..).. Nehodlám tu poslouchat, jak dostanu ban a kick a ban a bla bla bla... Mám právo něco říct, stejně jako každý tady a nehodlám se omezovat kvůli prckovi, co si myslí, že mi může vládnout! Dobře, jsou hranice, ale v tomhle případě jí prostě překročím!!!
Žádám Vás o názor.. Tenshiho názor mě asi zajímat nebude, protože mi dá ban, je mi to naprosto jasné.
(Nic jiného taky neumí ;) Místo aby to přijmul, tak zakreje stopy banem..)
Takže chci aby jste se k tomu vyjádřili! Myslím, že snad každý máme právo na trošku slávy na tomhle fóru a ne že tu bude všechno ožírat nasupportěnej admin! Mně vyhovuje EvitaR - Nezasahuje do hry, takže je to úplně v pohodě! Jsem ráda, protože kdyby dělal, to co dělá Tenshi, asi bych okamžitě odešla!

To je asi tak vše a jelikož dostanu každou chvíli ban za urážky a bla bla tak se mějte..
Návrat nahoru Goto down
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:40 pm

Tak môj názor je taký, že ak by si urobila kvalitne char + by si nejak dobre vysvetlila ( Prejsť z Kumo do Kiri moc dobre vysvetlené nie je ) ako si sa dostala ako Jinchuuriki do Kiri tak by stým nemal byť problém. Kumogakure môže o Nibiho prísť ostane im Hachibi no Kiri nemá vlastne nič, lebo Rokubi bude Nukenin a Sanbi je na slobode. Takže som za to, aby si mohla mať Nibi v Kirigakure no Sato.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Kishin Midori
Chuunin
Chuunin
Kishin Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 30. 09. 11
Age : 32

Shinobi
Chakra Chakra:
Řešení ohledně Bijuu Left_bar_bleue450/450Řešení ohledně Bijuu Empty_bar_bleue  (450/450)

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:46 pm

Díky.. Tak jsem se to pokusila ještě poupravit ten příběh..
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:49 pm

Divíš se ? My ti tu s Itachim vysvětlujeme nesrovnalosti charu, NAVÍC jsi po dvou dnech odešla z Konohy protože tě to tam nebavilo, tak se nediv, že nechceme aby jsi byla Jinchuuriki. A příště si schovej urážky na tátu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kishin Midori
Chuunin
Chuunin
Kishin Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 30. 09. 11
Age : 32

Shinobi
Chakra Chakra:
Řešení ohledně Bijuu Left_bar_bleue450/450Řešení ohledně Bijuu Empty_bar_bleue  (450/450)

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:52 pm

Za 1. Neměla jsem v Konoze s kým být...
Za 2. Tátu nemám ;)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:53 pm

1. A tým byl co
2. To je mi někde, jde to poznat z tvého chování
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kishin Midori
Chuunin
Chuunin
Kishin Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 30. 09. 11
Age : 32

Shinobi
Chakra Chakra:
Řešení ohledně Bijuu Left_bar_bleue450/450Řešení ohledně Bijuu Empty_bar_bleue  (450/450)

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 7:56 pm

Podívej se na ten char a dej mi už pokoj, do mé rodiny se nepleť a do mě už vůbec ne...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyMon Oct 10, 2011 8:20 pm

Mohl bych říct to samé, to co jsi řekla na chatu mi nepřijde jako mluvení o někom jiném než mne
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyTue Oct 11, 2011 5:36 am

Jo, súhlas s EvitaR-om ... Spáč nakoľko som videl omnoho väčšie blbosti, než to kde má ktorý Bijuu bývať Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Řešení ohledně Bijuu Left_bar_bleue350/350Řešení ohledně Bijuu Empty_bar_bleue  (350/350)

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyTue Oct 11, 2011 7:52 pm

Můj názor. Tenshi, opravdu, máš vlastní Kekkei genkai a ještě bijuu? Navíc, kámoš se chtěl lognout jako Gobi, měl i hezký příběh, jak k němu přišel a najednou vidím - Tenshi si má Gobiho. Kámoš to vzdal, přepisovat to nechce. Jinak, myslím si, že ten, kdo má bijuu by měl mít kvalitní příběh, bo to nemá smysl potom... Jo a Tenshi, co moje čtvť?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyWed Oct 12, 2011 2:45 pm

Kde vidíš že mám KG I Gobiho ? ... Myslíš že si nevystačíš s normální nemocnicí ? Stejně to co jsi mi psala sama využívat nebudeš .. U Hyuugů bychto udělal ti jsou myslím tři, ale Inuzuka jen jeden, takže si myslím že teď mají větší prioritu Kagové a hrobky jiných shinobi.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Řešení ohledně Bijuu Left_bar_bleue350/350Řešení ohledně Bijuu Empty_bar_bleue  (350/350)

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyWed Oct 12, 2011 3:49 pm

Gobiho jsi měl ještě předevčírem a to nezastřeš.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu EmptyWed Oct 12, 2011 5:12 pm

Já nic nezastírám ... Já jsem musel změnit postavu, tak to tu nevytahuj, netýká se to tématu Jasně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sponsored content





Řešení ohledně Bijuu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řešení ohledně Bijuu   Řešení ohledně Bijuu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řešení ohledně Bijuu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bijuu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: