Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+24
Raidon
Mana
Kagami
Bill Atakama
Sentoi
Raizou
Killunia
Abandoned chair
Temarii
Keith Clay
Kakuzu
Hidan$
Yukki Maeda
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Midotsuchi
Toshi Terumi
Kishin Midori
Akio Hoozuki
Haku
In-Admin
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptySun Oct 09, 2011 4:11 pm

First topic message reminder :

Brány, které svírá mohutný val. Jediný vchod do Sunagakure no Sato, pokud tedy nechcete překonat o něco vyšší vrchovinu obklopující vesnici. Na tomto valu jsou navíc vystavěné hradby, které povětšinou brání v přístupu. Každou hodinu se zde střídají stráže tvořené Jouniny, povětšinou těmi ze silnějších řad. Pokud se postavíte před bránu, uvidíte před sebou Sunu jako na dlani. Sice není rozlohou příliš velká, ale vanutí větru, které si pohrává s pískem jako s hračkou, zaručeně většinu lidí okouzlí.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 5:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptySun Nov 20, 2011 8:39 pm

přišel jsem k branám ještě pořát naštvaný z toho co jsme viděl v iwě.... proč? nikdy jsem nikomu nic neudělal tak proč? nadával jsme si pro sebe... najednou jsme zvedl hlavu a uviděl pár jouninů jak stojí na hradbácha a sledují mě jak mluvím sám pro sebe tak a teď si myslí že jsem nesvéprávný.. ušklíbl jsem se a šel dovnitř...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Nov 21, 2011 12:55 pm

Bežali púšťou stále ďalej až sa nakoniec v diaľke objavili brány Sunagakure týčiacej sa uprostred púšte. Pokračovali bez zastávky ďalej....
Návrat nahoru Goto down
Mana
ANBU
ANBU
Mana


Počet příspěvkù : 16
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Nov 21, 2011 2:42 pm

Běžela za velitelem a udržovala s ním tempo. Byla tak zabraná do toho, co se dověděla tak, že skoro ani nevnímala to úmorné vedro kolem. Na obličeji však měla stále ten samý úsměv a čas od času se trochu zasmála. Působilo to přinejmenším podivně. V tuhle chvíli téměř vůbe nevnímala okolí. Řídila se pouze tím, jak se hýbe velitel a podle toho upravovala svoje pohyby. Kdyby se jen tak rozhodl, že se plným během vrhne ze skály, pravděpodobně by ho následovala.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Nov 21, 2011 3:09 pm

Běžel jsem pár kroků za velitelem a už jsem mohl zahlídnout bránu suny. To vedro jsem se snažil nevnímat a udržoval jsem nasazené tempo.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Nov 21, 2011 4:12 pm

Dorazili až ku bráne do Suny. Ignoroval strážcov pred bránou a vošiel cez úzky priesmyk v kamennej hradbe dnu. Ocitli sa na plošine z ktorej videli celú sunu. Zišli po schodoch ktoré boli na bokoch dole do dediny a vydali sa po zaprášených uliciach až ku hlavnej budove...

(Ak nemá nikto nič proti ideme dnu)

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Nov 21, 2011 6:30 pm

(Dorazil jsem z konohy)Uff to jsem ale unavenej z té cesty.Půjdu asi za kazekagem.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyTue Nov 22, 2011 7:32 pm

Kagami sa vrátil ku bráne z kancelárie a vzdal pokus o kontaktovanie Kazekageho. Možno sa vrátia neskôr ale najbližšia stopa viedla do Konohy takže nemajú na výber a musia sa tam vydať. Nemal vo zvyku vzdávať pátranie ale to bolo keď pracoval sám. A dúfal, že keď sa to skončí zase bude pracovať sám. Rozhodol sa teda nasledovne. Raidonovi a Mane poslal správu že má veľmi dôležitú prácu a majú sa okamžite vrátiť do Kirigakure aby podali Mizukage hlásenie s jeho listom ktorý poslal Raidonovi. Potom vyšiel pomaly z brány smerom na západ...

[Presun do KONOHY]
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyTue Nov 22, 2011 7:41 pm

Dostal jsem zprávu od Kagamiho, že se mám vrátit do Kiri a předat Mizukage nějakou zprávu. Vůbec jsem nevěděl co se děje a proč tak náhlá změna plánu. Doufal jsem, že se dozvým aspoň něco od Mizukage. Když jsem došel k bráně Mana už tam čekala. Vypadalo to že ví asi tak stejně jako já.
No rozkazy jsou jasné, deme zpátky k Mizukage.
Pověděl jsem jednoduše a rozeběhl jsem se s Manou v patách zpátky do Kiri.
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 3:03 pm

Rozhodla jsem se, že zajdu na náměstí.
A tak jsem pomalým krokem šla.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 3:59 pm

Aburame Shino
Shino konečně došel svím svižným krokem,měl ruce v kapsách a měl úmysl přejít přes bránu jako turista,samozdřejmě neměl čelenku...Takže kde by sem to mohl umístit ....Shino se rozhlédl po vesnici a už přemýšlel kam co dá.
přesu /Hl.náměstí 5 min/
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:08 pm

Anbu NPC (Root v utajení)

Všimol som si podozrivého človeka, vyzeral divne.. mal toho na sebe moc na to aké tu bolo neskutočné teplo.. navyše som bol senzibil takže som cítil že nebude len takým obyčajným človekom.. vydal som odkaz na velitelstvo a začal som ho pozorne sledovať. Nemal som v pláne niečo mu spraviť, ak by sám nezačal robiť blbosti
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 11:10 am

došel jsem pomylým krokem až k bráně... celou dobu jsme se díval před sebe doufajíc že uvidím něco zajímavého ale ne.... Když jsem stál u brány tak jsem přemýšlel kam bych ohl jít. Nikde není nic zajímavého, je to otrava chodit mezi vesnicemi a dívat se jak se ostatní radují... přemýšlel jsem když jsem před bránou asi se zajdu podívat zase do iwy a zjistím něco o vesnici mého otce... na tváři se mi oběv neutrální výraz chytl jsem katanu do pravé ruky a vyšel jsem směrem do iwy
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptySun Nov 27, 2011 6:54 pm

Pomaly som prechádzal bránou priamo do Sunagakure no sato, mal som na sebe klasické Anbu oblečenie aj z maskou a podobne. Oba veľké zvitky na zvolávanie som mal prehodené cez plecia no nepociťoval som v podstate žiadnu záťaž. Pozorným pohľadom som si premeral hliadku ktorá práve bola pri bráne. Jeden.. hm.. vyzerá to tak že rozkazy splnili.. prebehlo mi hlavou a ja som sa len za bránou stratil v najbližšom zákutí.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 5:11 pm

Přišla jsem k bráně. Znovu jsem si pročetla misi. Tak, teď mi stačí jen ho najít. Pomyslela jsem si. Začala jsem ho tedy hledat.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 5:15 pm

Teno

Seděl jsem na lavičce a čekal na ninju který mě měl doprovázet do osady při tom jsem byl celej rozklepanej čekal jsem že každou chvíli někdo přijde a zezadu mě bodne dýku do zad.
Nebylo mi z toho dobře a doufal jsem že každou chvíli přijde Ninja a doprovodí mě do osady kde už bych měl být v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 5:18 pm

Konečně jsem ho zahlédla jak sedí na jedné z laviček. Vypadal, jako by se měl každou chvíli zhroutit. Spis s misí jsem si vložila do batohu a šla jsem k němu. Stanula jsem před ním. "Dobrý den, pane Tano. Jmenuji se Shizuka a mám Vás doprovodit do vaší osady." mile jsem se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 5:23 pm

Teno

Dívka ?podivil jsem se No jen doufám že má na to aby mě ochránila.
Zdravím Shizuko jak už víte já jsem Teno. nedal jsem na sobě svoje pochybnosti zdát a pokusil se o úsměv ale nepovedlo se mi to měl jsem strach z přepadení.
Tak vyrazíme ? řekl jsem a rozhlédl jsem se kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 5:26 pm

"Ano, pane. Nemusíte se bát. Nic se vám nestane, to slibuji." znovu jsem se usmála. Konečně jsem měla misi, u které jsem mohla vypadnout z vesnice. Pomalu jsem se rozešla k bráně a prošla jsem skrze ní a pokračovala jsem dál.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyWed Nov 30, 2011 5:33 pm

Teno

Dobře dobře. podíval jsem se na tu mladou Kunoichi řekla to s takvou sebedůvěrou že jsem se na chvílu uklidnil.
Nasledoval jsem jí v tichosti a pořád se otáčel jestli nás někdo nesleduje.
Snad to dopadne dobře a dostanu se do osady nezraněn.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyThu Dec 01, 2011 5:37 am

Vrátila jsem se k bráně. Prošla jsem jí a zamířila rovnou ke Kazekagemu.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptySat Dec 03, 2011 5:53 pm

O chvíľu som už prechádzal bránou. Strážnym som iba ukázal zväzok s misiou čo vlastne bola priepustka von.. Znova som si tú tabuľku.. či čo to bolo.. dal popod pazuchu a z vrecka som vytiahol niečo ako poloroztopenú čokoládovú tyčinku.. tú som len začal nezaujato jesť.. to zas bude misia.. človek by si myslel že ich mám aj zabiť.. ah.. prebehlo mi hlavou no to už som sa strácal v diaľke.. smer Juh.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptySat Dec 03, 2011 6:47 pm

O nejaký čas som prebehol bránou .. mieril som priamo ku budove Kazekageho.. nemienil som strácať ničím čas a vlastne.. som sa dosť túlal vo vlastných myšlienkach.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/700Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Dec 05, 2011 7:18 pm

200 metrov pred bránou do Suny som sa zjavila našťastie ma nikto nevidel tak som pomaly kráčala k bráne do Suny a pomyslela si Tu je tak horúco veď to slnko hreje príliš veľa toto nie je zdravé pre mňa takto sa tú smažiť v púšti pomaly kráčala a bola už asi od brány 50 metrov vzdialená a snažila sa vymyslieť ako preniknúť do Suny . Po tom si dala s plášťa aj Kapucnu na hlavu aby mala tieň a keď že plášť bol s tenkej látky tak jej to nijak nevadilo keď prišla k bráne a povedala strázcovi Saki , som cestovateľka už som bola všade no v sune nie môžete ma pustiť do dediny? usmiala sa na strážcu a čakala na odpoveď strážcu brány
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue1000/1000Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Dec 05, 2011 7:40 pm

Strážce Brány

Viděl jak se k němu blíží nějaká dívka v černém oblečení nevěnoval jí pozornost jen když přišla blíž a zeptala se jestli může vztoupit do vesnice kývl hlavou a naznačil jí ať pokračuje.
Neměl důvod ji do vesnice nepustit neprojevovala žádné nekalé úmysly lidí jako je ona potkával denně několik.
A přece kdyby chtěla vesnici napadnout neprošla by hlavní bránou a nežádala by o povolení ke vstoupení do vesnice. pomyslel si strážný
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 4 Left_bar_bleue700/700Brány vesnice - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (700/700)

Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 EmptyMon Dec 05, 2011 8:36 pm

Vrelé díky povedala Saki a pomyslela si Infiltrácia bola spravená . Aj keď idem iba zbierať informácie som rada že to neprebehlo bez ťažkostí tak že kam asi pôjdem? asi sa zájdem pozrieť na námestie nie? pomalým krokom mierila na Námestie pre istotu si dávala pozor a cestou rozmýšľala ako vyšpehuje informácie o dedine a či si niečo kúpi na pamiatku alebo nejaké oblečenie alebo nejaké jedlo .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: