Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+24
Raidon
Mana
Kagami
Bill Atakama
Sentoi
Raizou
Killunia
Abandoned chair
Temarii
Keith Clay
Kakuzu
Hidan$
Yukki Maeda
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Midotsuchi
Toshi Terumi
Kishin Midori
Akio Hoozuki
Haku
In-Admin
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 4:11 pm

First topic message reminder :

Brány, které svírá mohutný val. Jediný vchod do Sunagakure no Sato, pokud tedy nechcete překonat o něco vyšší vrchovinu obklopující vesnici. Na tomto valu jsou navíc vystavěné hradby, které povětšinou brání v přístupu. Každou hodinu se zde střídají stráže tvořené Jouniny, povětšinou těmi ze silnějších řad. Pokud se postavíte před bránu, uvidíte před sebou Sunu jako na dlani. Sice není rozlohou příliš velká, ale vanutí větru, které si pohrává s pískem jako s hračkou, zaručeně většinu lidí okouzlí.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 5:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 1:52 pm

Na chvilku jsem se zastavila v bráně vesnice, než jsem se rozhodla, že raději zůstanu ve vesnici, když byl Kazekage na radě všech těch Kagů.
Zamířila jsem tedy zpět. Na misi, na kterou mě vyslal, se můžu vypravit i o něco později, ne?
Otočila jsem se tedy zpět a zamířila jsem zpět do vesnice.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyTue Nov 08, 2011 6:48 pm

Ztěží jsem lapal po dechu Prohrál jsem pomyslel jsem si když jsem viděl že Zotany tam na mě už čeká. Výsledek se dal více méně Zotanymu jsem řekl že už jdu a začal jsem se loudat po vesnici mysl mi opět přešla k memu bývalému mistrovi Zítra to bude 2 roky co umřel a já nebudu mít ani čas ho navštívit.
Necítil jsem se díky tomu zrovna nejlíp tak jsem si sedl na nejbližši lavičku a nechal se unášet myšlenkami
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyTue Nov 08, 2011 7:41 pm

Cestou k bráně do Suny jsem minula Raiza, který nevypadal zrovna vesele.
Co se mu stalo? Zvědavost mě nutila, abych o tom zjistila něco víc, ale nakonec jsem svou zvědavost přeprala a pokračovala jsem v cestě.
Když jsem dorazila k bráně, stál tam Zotany sám.
"Gomen, že jdu pozdě, senseii..." řekla jsem flegmaticky.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyTue Nov 08, 2011 7:47 pm

Najednou jsem uslyšel kroky což mě vytrhlo z mého přemýšlení.Kolem mě prošla Killunia její bílé vlasy za ní vlály a mířila blíž a blíž k bráně chvíly jsem jí sledoval a viděl jí jak mluví se Zotanym při zaslechnutí slova ¨Sensei¨ však ve mě zase vyvolalo ony pocity a tak jsem si zase sedl a uvažoval co by mi na mou současnou situaci řekl Terine.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 1:34 pm

Ahoj Killi proč pak jsi včera nepřišla?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 2:10 pm

"Nechtělo se mi..." odpověděla jsem stroze a krátce jsem si prohlédla své nehty. "Ale dneska se mi celkem chce..." Celkem ráda bych si dala třeba souboj s Raizem. Pak jsem si ale na něco vzpomněla. Zotany se v hale zmínil o tom, že bychom mohli všichni ukázat svá Kekkei Genkai. A to se mi vůbec nechtělo. Hned někomu ukazovat svou sílu, to jsem nikdy nedělala a nikdy jsem to neměla ráda.
"Jak teda bude teď probíhat trénink?"
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 2:13 pm

No půjdeme zase za brány vesnic a tam si můžete dát společný souboj a Killi nestiď se já vím že si příbuzná Kazekageho tak se nestiď se svím Kg nemůžeš ho mít srandovnější než já.Trochu jsem se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 2:21 pm

Sledoval jsem je jak se mezi sebou baví zvedl jsem se z lavičky a stále ne moc v náladě jsem přišel mezi ně a stručně jsem se zeptal Tak co máte v plánu ?
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 6:43 pm

Nevím můžete si dát ten přátelský souboj co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 6:49 pm

Jeho nápad se mi ze začátku nezamlouval ale po delším uvažovaní jsem si řekl že to není zase tak špatný nápad Alespoň příjdu na jiné myšlenky . Ale jen jestli bude chtít Killunia nechci ji do toho nutit.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 6:52 pm

Když tak si dáme já proti tobbě neboj půjdu bez mé ultimátní ochrany.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 7:00 pm

Stejně jako já bez svého kekkei genkai pomyslel jsem si . No tak malý přátelský zápas by nezškodil Chtěl jsem radši bojovat proti Killunie , Zotany mi totiž již odhalil jeho schopnosti takže o něm alespoň něco vím ale o Killunie vím jenom to jak se jmenuje Tak se přesuneme zase na Vyprahlé pláně ne ?


Naposledy upravil Raizou dne Wed Nov 09, 2011 7:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 7:00 pm

JJ pojd(přesun)



/Jen už musím zítra/
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 7:17 pm

Chvíli jsem je poslouchala. Když se dohodli na souboji, jen jsem přikývla. Souboj by se mi líbil. A určitě u něj nemusím používat Youton.
Vydala jsem se tedy za Zotanym do Vyprahlých plání.
(přesun)


//pro Zotanyho: NIKDO neví, že jsem Kazekageho příbuzná. Donedávna jsem to nevěděla ani já, natož aby to věděl někdo jiný.
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 09, 2011 7:21 pm

Sledoval jsem je odcházet a pousmál jsem se Tak to tak vypadá Terine že už jsem si konečně našel přátele pomyslel jsem si a vyrazil na Vyprahlé pláně (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyFri Nov 11, 2011 6:44 pm

Dorazil jsem ke bráně Killunia v rukách porozhlídl jsem se kolem abych našel zprávnou cestu Killunia začala vypadat bledě a tak sem radši přidal.
Hlavně aby teď neomdlela (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 11:27 am

Zanedlouho se objevím u brány Suny a pozoruji jak a co. Nic co by naznačovalo něco neobvyklého. ´´Hmm...´´ zamyšleně projdu bránou a vyběhnu rovnou do ulic Suny.
*Jestlipak uvidím bratříčka?* (presun)
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 4:04 pm

U brány nebylo v tuhle dobu moc rušno pár lidí,obchodníků a Jouninové kteří jí hlídají.Doposud jsem nevěděl kde by bylo nejlepší místo na trénink tak jsem prostě prošel branou a nechal jsem se vést cestou a čekal jsem kam dorazím.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Nov 16, 2011 1:23 pm

Procházel jsem do své milované vesnice a kochal se okolím. ,,Domov je domov.'' A namířil jsem si to do svého kanclu.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyThu Nov 17, 2011 11:36 am

Přiběhl jsem k bráně a řekl si kde je sakra ta rodina.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyThu Nov 17, 2011 2:27 pm

Otec
Přišel k tobě a slušně tě pozdravil, pak ti oznámil že ho a jeho rodinu máš doprovodit. Mávnul na tebe a svou rodinu, a vyrazil do Konohy.
Matka
Pozdravila tě, vyslechla si všechno a vydala se za svím manželem.
Synek
Pořád poskakoval kolem dokola a objevoval krásy přírody. Držel se asi 15 metrů před vámi a pořád běhal sem a tam. Osahával si každý kousek přírody.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyFri Nov 18, 2011 6:40 pm

Potloukala jsem se kolem brány
*Asi půjdu k Hokagemu.*
přemýšlela
*Ne, půjdu se jen projít*
přemýšlela dál.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyFri Nov 18, 2011 7:35 pm

Přišla jsem k bráně. Vydala jsem se do Kiri.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySat Nov 19, 2011 10:46 am

Vyrazil jsem s rodinou vypadali slušně ale zajímalo by mě proč sakra chtěj do konohy?(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySat Nov 19, 2011 3:40 pm

Přišla jsem k bráně. Kývka jsem na pozdrav strážným a pokračovala jsem hlouběji do vesnice.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Sponsored content





Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: