Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Aatres

Goto down 
AutorZpráva
Neome
Jounin
Jounin
Neome

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Aatres Left_bar_bleue700/700Aatres Empty_bar_bleue  (700/700)

Aatres Empty
PříspěvekPředmět: Aatres   Aatres EmptyTue Oct 04, 2011 2:32 pm

Mytológia

Počiatok doughts

Bohovia na našej zemi nazývaní v jazyku daugts šeré panovali pod útlakom jedného, najvyššieho z nich. Aatres, každý pred ním udržiaval rešpekt ako na zemi tak aj na nebi, no každý jeho uvažovaním pohŕdal.
Jedna bohyňa menom Dartiami strašne zatúžila po potomkoch. Aartas jej tú to možnosť nedovolil, pretože bola bohyňou zeme a tá sa v žiadnom prípade nemohla stať matkou. Vravel, že sa celý svoj život musí starať jedine o zem a nič iné. No Dartiami si jeho slová vôbec nezobrala k srdcu. Celý čas premýšľala nad tím ako získať vlastných potomkov. Jedného dňa keď sa Aatres dozvedel, že Dartiami sa stále pokúša o získanie potomkov, vošiel do jej komnát. S jeho príchodom prišla aj spŕška nadávok a zakázaní, ktorými jej pohrozoval. Dartiami sa neveriacky rozplakala.
Zatiaľ čo Aatres odišiel, jej slzy pomaly stekali na podlahu. Po chvíli si všimla že jedna slza sa premenila na modrú skalu, ktorá žiarila. Okolitá podlaha začala praskať a pripevňovala sa k nej. O chvíľu pred ňou stál človek v kamennej podobe. Rýchlo pozbierala všetky slzy a uzavrela ich do nádoby, v ktorej nemali prístup premeniť sa. Svojho potomka nevedno či syna alebo dcéru si popriehladala, a vyobímala. Neveriacky hľadela ako sa také niečo mohlo stať.
Život plynul ďalej a nikto si nič nevšimol, keďže svoje dieťa dobre pred všetkými schovávala. Smelo sa pohybovať iba v priestoroch jej komnát, kde sa spolu s matkou učilo základným princípom života. Nevedela čo konzumuje, a tak mu nosila rôzne poživňe. No ono nič nejedlo. Až raz keď padlo na zem, rozbilo sa a zavŕtalo sa do podlahy zistilo že je veľmi chutná a výživná. Potom ako sa najedlo zistilo že môže jednotlivé časti svojho tela opäť poskladať do podoby človeka.
Jedného dňa keď sa mal konať bál Aartes sa rozhodol, že navštívi Dartiaminu komnatu. Pri vstupe uvidel, čo nečakal. Všetko naokolo bolo zničené. Dokonca aj steny a podlaha boli popraskané a chýbali v nich kusy. V strede uvidel Dartiami so stvorením, ktoré nikdy v živote nevidel. Obaja sa navzájom obímali. Keď si všimli, že niekto vstúpil roztrhli sa a pozerali sa na neho. Aatres pochopil čo sa deje. Rozbehol sa smerom k tomu stvoreniu. Dartiami sa postavila do stredu medzi ním a a jeho dieťaťom. Aatres ju odhodil a stvorenie chytil okolo krku. Ono sa mu však rozpadlo v rukách a jeho detos sa zaryl do zeme, prepadol sa na zem a tam zostal. Pri tom ako sa Aartesovi rozpadlo stvorenie v rukách neudržal rovnováhu a spadol rovno na neďaleký stolček sa vázou. Tá sa zakimácala a otvorená padla na zem. Z jej útrob sa vysypali malé, modré, žiariace kamienky, ktoré sa zaryli do zeme. Dartiami ešte veľa ďalších nocí preplakala, no žiadna ďalšia slza sa nepremenila na jej dieťa.
Návrat nahoru Goto down
 
Aatres
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: League of Lost :: Zem-
Přejdi na: