Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Dought

Goto down 
AutorZpráva
Neome
Jounin
Jounin
Neome

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dought Left_bar_bleue700/700Dought Empty_bar_bleue  (700/700)

Dought Empty
PříspěvekPředmět: Dought   Dought EmptyMon Oct 03, 2011 7:46 pm

Dought
(číta sa Daugt)

Tento bájny tvor sa vyskytuje v rôznych písomných prameňoch. No jeho pravá podoba bola opisovaná vždy len približne. Samotný ľudia ich nazývali Golemovia, kamenný muži, či hýbajúce sa skaly. No v roku 1924 na území dnešného Sanktumu sa podarilo bádateľskej skupine ľudí zistiť ich pravú podobu. Ich telo sa moc nerozlišovalo od toho ľudského až nato, že bolo celé z kameňa alebo inej nerastnej suroviny. Našli ich na zemi ako pohádzané kusy kameňov, no keď sa snažili ich odstrániť aby mohli pokračovať v bádaní dought zvaní Sepor (spomínaní aj v iných častiach popisu) nečakane skrížil ich cestu.

Po niekoľkých rokoch ľudia začali robiť bádateľské výskumi s týmito tvormi. Zistili, že základ ich tela je detos, tkz. srdce, modrý svietiaci kameň. Žijú vo svojich podzemných mestách, ktoré sú pre ľudí aj pre ostatné rasy naozaj utajené, kedže sa k nim nemožno dostať. Ak sa chce samotný dought dostať do mesta jeho srdce opustí telo a začne sa prehrabávať v zemi pokiaľ ho nenájde pod ňou. V meste stále v podobe deta (srdca) prežíva z víživy zeme a vyrába v nej svoje potrebné veci. K svojmu telu sa opeť vracia so svojimi zážitkami a vecami.

Podoba a výzor

Celkový vzhľad

Telo podobné tomu ľudskému až na niektoré výnimky.
Keďže je celé z kameňa je hranatejšie a drsnejšie. Hmotnosť je od 100 - 200 kg zvyčajného jedinca.
Výška sa prejavuje vo všetkých veľkostiach od 150 - 250 m, kde zvyčajný jedince je mohutnejší a vyšší ako človek. Farba pokožky závisí od materiálu z akého je samotné telo. Môže byť z rôznych rúd kovov, alebo z rôznych druhou prírodných nerastov alebo kameňov. Jedince sa rozdeľujú na samcov a samice. Sú väčšinou bez vlasov s holou hranatou hlavou, a ak sa nájdu výnimky, tak tieto vlasy sú z kameňa. Nevypadávajú nerastú a ani sa nedajú roztrhnúť. Telo je bez hlpov alebo fúzov. Oči sú svietiacej modrej farby ako detos. Celé telo vypadá, ako keby bolo poskladané z nejakej skladačky, čo aj je. Dort (muž) a Dirt (žena) sa v prvom rade rozlišujú podla
rozmnožovacích ústrojov a pŕs. Dirt ich majú ako ľudské ženy. Rozmnožovacie u oboch pohlaví sú zakryté kamením, ktoré sa pri súloži odkryjú. Väčšina nenosí oblečenie ani nič, čo by zahaľovalo ich telo. pre rýchlejšie opustenie detosu do tela.

Detos (srdce)
Modrý jasno svietiaci kameň, ktorého iba svetlo je vidno za celkového stavu, väčšinou sa na dennom svetle neukazuje, ak to nieje nutné. Čím viac sa stretáva zo slnkom tím kratšia je jeho životnosť. Váha okolo 8 Kg, a veľkosť ľudského srdca, Samozrejme celé hranaté a nepravidelného tvaruVlastnosti

Návrat nahoru Goto down
 
Dought
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: League of Lost :: Zem-
Přejdi na: