Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share | 
 

 Daisukeho Techniky

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Daisukeho Techniky   Sat Oct 01, 2011 8:55 pm

Název techniky:Gazo no gaikan o sokonau-Obraz znetvorenia
Zařazení:genjutsu
Popis techniky:Po tom čo protivník vstupi do genjutsu sa pred ním zobrazí zrkadlo.Pri ktorom ked sa bude do neho pozerať začne sa jeho telo zohavovať a meniť sa ako keby na príšeru.
Účinek techniky:Po zmene v zrkadle sa osoba zlakne samého seba a bude sa považovať za netvora ktorý ma tendenciu zabyť sa.
Nevýhoda/slabina:Nevýhodou je že toto genjutsu sa dá prekuknuť pomerne lahko.

Název Summona:Fénix

Charakteristika:(Moc o nom neviem).Podla mytologií tento vták nepotrebuje žiadnu potravu,žije iba zo vzduchu.Jeho domov leží niekde na východe ktoré je odrezané od ludstva.Na svete existuje len jeden Fénix.Každých 540 rokov sa Fénix postavý na najvišší strom a čaká až kým ho spáli a on sa premení na popol.O dalšie 3 sa opať naordí.Vdaka dlhej tradicií sa Fénixovi podarilo tuto regeneráciu a poprépade jeho škodu zlepšiť.Jeho povaha je dosť prudká nerád sa s niskym vykecáva a považuje sa za svatáho.Pri jeho nespošetne rýchlom lete sa za ním tvoria ešte ako keby uhliký ohna.

Limity Kuchiyose:Kedže je jediný tak dokáže privolať len jeho.

Zvláštní schopnosti, živly, jutsu:
1.Kōgi no arashi-Ohnivá smršť:Fénix sa ako keby nadýchne a vychrlý zo seba velký a silný prud ohna.
2.Iyashi no namida-Hojivé slzy:Pri zranení spolu bojovníka alebo niekoho Fénix vypusti na bolavé miesto slzu ktorá autotatický zahojí rany.
3.Kasai shīrudo-Ohnivý štít:Fénix je obalený celí ohnom takže pri jeho dotyku či už len malom sa protivník alebo dotyčná osoba čo ho chce chytiť spáli.

Výskyt:Kedže je jediný tohto druhu dokáže ho privolať len Isas.

Zaujmavosti:Isas uzavrel ako keby dohodu s Fínixom netradičným sposobom.Isas mal kuchyiose klasického vtáka No pri jeho chorobe ktoru mal počas 2 rokov sa v sne dostal ako keby do zvláštneho sveta kde bolo nespočet zvláštnych živočíchov.Tam narazil na Fénixa ktorý si Isasa oblubil no nedáva to najavo tam uzavreli vlastnu zmluvu a Fénix prezradil ako ho može privolať k nemu.Pri jeho rýchlej regeneracií Fénix oapť povstane s popola no pri dalšom zničený sa už nedokáže znova obnoviť a musí sa vrátiť odkial prišiel.A nazáver kedže je obalený celí ohnom tak sa ho nemožno dotknuť zo začiatku sa aj Isas na nom spálil kedťe mu to Fénix nedovolil.Ked sa chce niekdo dotkunť Fénixa poprípade na nom leteť su na to pravidlá.Fénix musí s teba cítíť dobro a povoliť ti aby si mohla sa dotýkať popripade leteť.Za druhé musíš mať volu dotknuť sa ho a nebáť sa jeho ohna.A za tretie musíš mu vytrhnuť pierko aj ked to bude neprijemné a chvílu bolavé.Po drťaní pierka v ruke sa ako keby stane sučastou tela a od vtedy splinieš s Fénixom a jeho večný ohen ti už nikdy neublíži-teda pokial nebude chceť on.


Název techniky:Raiton:Hebi no ago-Zivel blesk:hadia čelusť
Element:raiton
Zaradenie:ninjutsu
Popis techniky:Uživatel vytvori pečate ktoru sa konči spojeními dlanamia v tom uživatel položí ruky na zem.Vtedy sa vytvorí v zemi mala trhlina a pod zemou začnu sa tiahnuť s každej dlane had.
Účinek techniky:Bleskovou rýchlosťou budu prudiť zemou 2 elektrické hady ktoré hladaju supera.Uhnuť sa je takmer nemožné.V tom ked su pod nim sa vynoria zo zeme obmotaju ho okolo noh a začnu mu paralizovať celé telo čim dlhšie ich bude mať tym viac bude jeho telo ochabnuté.
Nevýhoda/slabina:Nevýhodou tohoto jutus je že sa musí zložiť pomerne vela pečatí kým bude schopný ho uživatel použiť.Táto technika sa dá zrušit jedine tým.Ze sa do nich začne vkladať super chakru no neni to hend.

"Snad nevadí že som to okopíroval s osnovy svojej postavy no pri dalšich technikách už pojdem podla osnovy."


Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Mon Oct 10, 2011 11:21 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itachi Uchiha
Death
Death
avatar

Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
1300/1500  (1300/1500)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Sat Oct 01, 2011 9:00 pm

Nie jasne to čo už bolo schvalené normalne poslať sem ako ste to napísali v životopisoch.No prosím či teba alebo ostatných aby sa držali odsekov vlastných techník ktoré som sem dal dakujem všetkým.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Sat Oct 01, 2011 9:06 pm

dobre
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 10, 2011 11:07 am

Názov Techniky:Himitsu oberisuku-Tajný obelisk
Úroveň: B,A
Zaradenie:Hijutsu (ninjutsu)
Hodnosť:chunin,jounin
Popis techniky:Vytvorí jeden klon,pravý daisuke urobí znamenie jednou rukou a jeho na prsti obalia blesk.Aby bola táto technika učinejšia Daisuke ju vyvynie na tolko že sa mu podarí kombinácia 2 elementov.Klon medzi tým urobí tak isto znamenie ruky a ja jeho prstoch sa zase vytovrí voda.Po tomto klon zmizne a praví Daisuke bude mať na prstoch nie len blesk ale aj vodu.
Účinok techniky:Toto jutsu je dobré pri velmi blízkej vzialenosti supera a pri blokovaní jeden ruky.Ked jeho prstami prechádza raiton musí sa dotknuť supera a tým mu paralizuje dokonca sparvy tržne rany na tele.V spojení so suitonom a pri zasiahnutí životnej funkcie super zomrie.
Použitie zbrane:klon
Slabiny:super musí byť velmi blízko aby sa ho mohol dotknuť, a kedže nemá zatial 2 elementy može sa použiť iba uroven B čo je len raiton.
Zaujmavosti:toto jutsu sa tvorí jednou rukou

-------------------------------------------------------------Názov Techniky:Raiton no yaiba-bleskové čepele
Úroveň:A,S
Zaradenie:Hijutsu (ninjutsu)
Hodnosť:jounin
Popis techniky:Daisuke urobí špecialné pečate po ktorých mu doslovne pasťa obali raiton.tak isto pri ziskaní druhého elementu to iste jeho klon spraví pečate on má v rukách vodu po zmiznutí sa Daisukemu na pastiach okrem raitonu pridá aj suiton.
Účinok techniky:Jedná sa o ničivu zbran s ktorou takmer zničí všetko či je to strom,skaly,budovy a podobne po zasiahnutí nepriatela okamžitá smrť.
Použitie zbrane:klon
Slabiny:Bere velké množsto chakry, pri začiatočnych tréningocch jeho ruky pudu popálené s Raitonu no po pridaní suitonu popaleniny nebudu.
Zaujmavosti:na rozdiel od chidori po zásahu technika ostáva dalej aktivovaná.

(Určite to budete prirovnávať k chidori ale je to neičo iné)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
In-Admin
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 10, 2011 11:31 am

OK ... /Po dlouhém zvážení xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
avatar

Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
1300/1500  (1300/1500)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 10, 2011 11:37 am

No neviem ale tak ANO

A + si vymáš s techník Raiton Gian lebo je to technika urovne B a ty už jednu máš takže sa ju musíš naučiť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 17, 2011 12:09 pm

Názov Techniky:Kurai hikari-Temné svetlo
Úroveň:X
Zaradenie:hijutsu
Hodnosť:Kage
Popis techniky:Daisuke zavrie obidve oči a spojí ruky.Po chvíli kocentrovania otvorí jedno oko z jeho panenky oka zmiznu žilky vytovrí sa raitonovi klon.To isté aj pri druhom no vytvorí sa suitonový.Daisuke opať zavie oči a tieto 2 elmentárne postavy sa spoja do kopy a vytvoria gulu v spojení ktorá sa bude točiť nad určitou oblastou.Teraz ide o zlomok sekundy Daisuke otvorí oči ktoré nadobnu zvláštnu farbu priam hrozivu.Daisuke zameria oči na gulu ktorá začne naberať temnu farbu a vydávať iskrivý zvuk.Po dokončení gule Daisuke opať zabie oči a tým sa gula dostane do explozie.
Účinok techniky:Celi učinok dosaihne výsledku až po výbuchu ktorý.Pohltí cšetky použité jutsu spravý v zemi kráter v hlbke 50 metrov a na okolo zapričini destrukciu v rozmere 500m.
Použitie zbrane:-
Slabiny:-Kedže sa jedná o jutsu na neprectavitelnej urovni jeho slabiny su nespočetné.Na vytvorenie času potrebuje dotičná osoba vela času, pri použití stratí chakru 500,a po dokončení techniky sa automaticky dostáva do komatu.
Zaujmavosti:-Ide o techniku v spojení KG+ elementy táto technika sa dá dosiahnuť až po 4 zakladných stupnov jeho doujutsu.Táto technika je finálom pre jeho KG.Po čiastočnom použivaní uživatel trpí nespavosťou nočnými morami.Aj na to že gula na pohlad je malá jej efekt je značný.

Táto technika sa učí mesiac a pol.


Gula pri spojení elementov:Záverečná forma gule:


Výbuch sposobený touto technikou:
Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Thu Nov 03, 2011 11:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
In-Admin
Admin
Admin
avatar

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 17, 2011 1:01 pm

Povoleno ... Po tom že se to jako Jounin budeš učit měsíc a půl xD
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 17, 2011 6:05 pm

Ano
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Itachi Uchiha
Death
Death
avatar

Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
1300/1500  (1300/1500)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Oct 18, 2011 9:20 am

ANO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Oct 18, 2011 9:20 am

Názov Techniky:-Ten yari-Nebeský oštep
Úroveň:-B
Zaradenie:-ninjutsu
Hodnosť:-chunin
Popis techniky:-Daisuke spravý jedno znamenie ruky a ruku mu obohatí doslvne blesk.
Účinok techniky:-Toto jutsu je skor na obranu než utok pri velkej blízkosti Daisukeho mu ruka automaticky dá ruku do znamenia čím sa mu v nej vytvorí blesk.Ktorý po zasiahnutí do supervho tela nesposobuje smrtelné zranenia no jeho časť bude paralizovaná.Ked zasiahne ruku tak super ked je špecializovaný na nijutsu skončil lebo jeho ruka bude nehybná.Pri zasiahnutí hrude paralizácia celého tela a pri zasiahnuti človeku doležitych orgánoch može sposobiť vážne problémi.
Použitie zbrane:-
Slabiny:Slabinou je že tento blesk je na krátku vzdialenosť takže pokial super neni pri nom dostaťujuco blízko tak je na nič.
Zaujmavosti:Pri tejto technike stači spraviť jedno znamenie a len jednou rukou.

(Takto nejak to vyzerá nebeský oštep)

--------------------------------------------------------------------------


Názov Techniky:-Kaimetsu-tekina supaiku-Ničivé hroty
Úroveň:-A
Zaradenie:-ninjutsu
Hodnosť:-jounin
Popis techniky:-Spravia sa znamenia ruky a jedna sa položí na zem čím sa začne ťahať zemou široká čiara blesku ktorá pod cielom vyhodí bleskové hroty.
Účinok techniky:-Toto jutsu je špecializované skor na viacero protivníkov ked sa snažia utočiť.Ked sa summon dostane do vsitku s týmto hrotom okamžite zmizne.Pri zasiahnuti človeka može sposobiť zlomenie dokonca rozdrtenie noh ide o velkosť hrotov.Vopred varujem ked sa dostanete na čiaru tejto techniky je nemožné sa uhnuť pretože hrot vyletí v mžiku sekundy.
Použitie zbrane:-
Slabiny:Dosiahnutie dialky hrotov je 5 m
Zaujmavosti:Aj na to že blesková čiara je velmi široká a hroty su rozisahle no maximalnu dialku dočiahne technika 5m od uživatela.Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Wed Nov 02, 2011 9:39 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Oct 18, 2011 1:54 pm

Ten yari-Nebeský oštep
Ano
- ale tú paralízu by som obmedzil na 6 kol, alebo nie pri boji na 2 dni
mal by po čase zmiznúť

Kaimetsu-tekina supaiku-Ničivé hroy
ANO
No viac ako peť na jedno kolo nie
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Oct 18, 2011 2:08 pm

Dik a tým nebeským oštepom som nemyslel ani vela kludne mi stačí aj na 3 kola.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Oct 18, 2011 5:19 pm

Ano

Tak na 3

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Wed Oct 19, 2011 7:13 pm

Názov Techniky:Eien no kurushimi no kumo-Mrak večného utrpenia
Úroveň:C
Zaradenie:ninjutsu
Hodnosť:chunin
Popis techniky:Jedná sa o vtipnu techniku kde Daisuke spraví dve pečate a nad danou osobu sa vytvorí mrak ktorý bude na bude liať kvapky vody.Je to provokatívne jutsu alebo napomínacie.
Účinok techniky:Táto technika nijak neublíži no je pekne zákerná pokial sám Daisuke tuto techniku neodvolá tak mrak nezmizne
Použitie zbrane:-
Slabiny:-
Zaujmavosti:-

Zaujmavosti-
-----------------------------------------------------

Názov Techniky:Yoake ni nenchaku-sei no ame-Lepkavy dážd za usvitu
Úroveň:A
Zaradenie:genjutsu
Hodnosť:tokubetsu jounin
Popis techniky:Daisuke spraví špecialnu pečať potom sa musi superovi pozreť do očí.Všetko ostane ako bolo no spustí sa z nebies dážd ktorý bude liať na supera.
Účinok techniky:Po kvapnutí na určitu časť jeho telo sa začne roztápať pretože ten dážd ne kyselina čím dliše nehá dážd posobiť tým jeho telo može byť roztečené až na kosť.
Použitie zbrane:-
Slabiny:Osoba na ktoru toto jutsu je použité musí vytiahnuť reznu zbran a porezať sa na určitej časti tela a nehať si tam natiecť kvaspky s tohto dažda.Potom sa iluzia skončí


Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Wed Nov 02, 2011 9:43 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Wed Oct 19, 2011 7:17 pm

Eien no kumo Ano
Kurai ame Ano
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Fri Oct 21, 2011 10:16 am

Názov Techniky:-Bīmu jumyō-Luč života
Úroveň:-S
Zaradenie:-Hijutsu
Hodnosť:-Tokubetsu jounin
Popis techniky:-Daisuke vytiahne z vačku špecialný svitok ktorý rozprestre po osobe od krku až po dolnu časť brucha (samozrejme nemože mať na se vrchu časť odevu ženam vínimka tie možu mať podprsenku) urobí si reznu ranu na ukazováčku a prostredníku spraví špeciálne pečate.Fui,Karu,Sori,Heishu.Položí tieto prsty na svitok v ktorom sa znaky začnu divne formovať a vidavaju do tela danej osoby zvlaštnu energiu.Daisuke sa medzi tým pozerá osobe do očí.Pomocou svojích vstrebáva danej osoby energiu ktorá ho zabíja alebo ho ničí(lepší popis vyťahuje chorobu nech ide o hoci jaku no nemusí to byť len choroba može to byť aj prekliata pečať,nejaká dedičná choroba a pod.)
Účinok techniky:-Ked je spolubojovník alebo dotýčná osoba na pokraji síl alebo má smrť na jazyku tak Daisuke spraví tuto techniku.Osoba čo bola na umretie sa vráti do života bez bolesti choroby a podobne.Ide o niečo ako o reinkarnáciu tela.
Použitie zbrane:-
Slabiny:Ako prvou slabinou je že táto technika sa može previesť iba na človeku čo je ešte živý pokial už zomre táto technika je k ničomu.Táto technika ma nespočet slabín.Nielenže vezme normálnu chakru za techniku ale k tomu ešte vezme 30 chakry ktorá je nenavratná(Takže mám 400 a keby som to použil už by som mal len 370).Po dokončení techniky Daisuke padne do komatu na 2 dni + po prebudení nemože používať svoje očné techniky ešte 5 dni takže vlastne je to týžden.
Zaujmavosti:Jednalo sa o jutsu ktoré malo človeku na chvílu vrátiť zdravie no potom mal nastať ten istý kolobek.Lenže Daisuke vdaka svojmu doujutsu tuto techniku vylepší na tolko že osobu dokáže vyliečiť navždy.(Ale to neznamená že bude nesmrtelná)

(Podivná aura ktorá sa po spraveni pečati vytvorí na hrudi danej osobi.)


Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Wed Nov 02, 2011 9:24 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Fri Oct 21, 2011 12:57 pm

Ano
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Thu Oct 27, 2011 9:03 pm

Názov Techniky:Ryūketsu no keiyaku-Krvavá zmluva
Úroveň:S
Zaradenie:hijutsu
Hodnosť:tokubetsu jounin
Popis techniky:Daisuke urobí pečate pri poslednej si klakne na zem jednu ruku položí na srdce a druhu na zem.Po chvíli koncentrovania zo zeme vylezu 4 shinobi ktorý maju povod tohto klanu.
Účinok techniky:Pri vzostupe do sveta na tychto ludí nieje poznať že boli mrtvími stanu sa bojovníkmi aký boli kedysi s klanovým doujtus ktorý budu otičť na nepriatela.Po ukončeni boja a po odpojení ruky tela zmiznu.
Použitie zbrane:--
Slabiny:Slabinou je že táto technika bere 300 chakry + uživatel musí mať jednu ruku v znamení na ovládanie týchto bytostí.
Zaujmavosti:Jeijich telo je v poriadku a možu na plno využívať svoje techniky + doujutsu.

(Zatial má pre tuto techniku len 2 osoby a to su jeho bratia)


Tomio MaedaNaoki MaedaNaposledy upravil Daisuke Maeda dne Wed Nov 02, 2011 9:31 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Sat Oct 29, 2011 12:17 pm

Ano
dúfam že neovládaš jedno ruké pečate Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Sat Oct 29, 2011 12:43 pm

Ano mám jedno jutsu ktoré sa prevádza jednou rukou ale to je hijutsu
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Mon Oct 31, 2011 11:33 pm

Názov Techniky:Betsu no sekai e no umarekawari-Prevtelenie do iného sveta
Úroveň:A
Zaradenie:Kekei Genkai
Hodnosť:jounin
Popis techniky:uživatel spojí ruky dohromady a zavrie svoje oči tým sa jeho mysel dostane na ine miesto a jeho telo bude svietiť zvláštnou aurou mysle som dostane na ine miesto no telo ostáva pritomné.
Účinok techniky:Pri dosažení aury ktorá bude obklopovať bytosť sa jeho telo stane nedotknutelné.Ide o to čí už na neho bude použité rozne ninjutsu,genjutsu,taijutsu,KG,hijutsu je to jedno každé jutsu bude odrazené alebo prejde cez bitosť.
Použitie zbrane:-
Slabiny:Toto jutsu nemá slabinu akura jedinu že počas tejto techniky nemože robyť iné veci a tak isto po použití 3 technik na danu osobu sa musí mysle vrátiť do svojho tela inač bude odputany od neho a zomrie.
Zaujmavosti:Je zaujmavé jedine to že cez tuto techniku sa nedostane žiadna technika ech sa jedná a hocikaké jutsu pretože s tela su všetky organi voda prv nefunkčné.
-----------------------------------------------------------------------------

Názov Techniky:Eien no kenshutsu no shokushu-Chapadlá večného odhalenia
Úroveň:S
Zaradenie:Kekei Genkai
Hodnosť:jounin
Popis techniky:Ako sa náhle uživatel zobrazí v genjutsu jeho oči to spoznaju a vytvoria v danom genjutsu jedno velké oko ktoré vypusti chapadla a tie pohltia dané genjustu.
Účinok techniky:Ako chapadlá s oka vysaju cele genjutsu tým sa opať ocitaju v realite bez nejakych dalšich náznakov.
Použitie zbrane:-
Slabiny:toto jutsu nemá slabinu.
Zaujmavostizaujmavostou je že táto technika sa aktivuje automaticky pri chytení Daisukeho do genjutsu + táto technika bere iba 100 chakry.

Spoiler:
 


Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Tue Dec 13, 2011 1:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Nov 01, 2011 11:21 am

Eien no kenshutsu no shokushu
Ano
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
1035/1035  (1035/1035)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Nov 01, 2011 11:26 am

Dakujem ale otázka s tým prevtelením tu tiež áno alebo ju mam poupraviť ? Nechápu
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Neome
Jounin
Jounin
avatar

Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
700/700  (700/700)

PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   Tue Nov 01, 2011 11:50 am

Ryūketsu no keiyaku
ak myslíš toto tak Ano
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Daisukeho Techniky   

Návrat nahoru Goto down
 
Daisukeho Techniky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Samurajské techniky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Pravidla a Návody :: Návody :: Vlastní Techniky-
Přejdi na: