Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

Share
 

 Daisuke Maeda

Goto down 
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Daisuke Maeda Left_bar_bleue1035/1035Daisuke Maeda Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptySat Oct 01, 2011 8:21 am

Meno:Daisuke Maeda

Prezívka:
Dākupurinsesu(Temný princ)

Vesnice:
Sunagakure no Sato

Vek:
18

Hodnost:
Genin

Pohlavie:
muž

Klan:
Maeda


Podstata:
Raiton

Krvná skupina:
AB-

Výška:
174

Charakter:
tichý,kludný,nebojácny,inteligentný

Kekkei Genkai:
Keikore

Vzhlad:
Daisuieho oči bývali kedysi čevené no po prebudený doujutsu navždy stratili tuto fabrbu a nadobudli zelenu.Má fialové dlhšie vlasy,hnedu bluzu na zpis,čierne torjštvrťáky, a na nohách sandále.Jeho tvár aj na to že má 17 rokov vyzerá stále ako keby decká preto sa zdal vštkým dievčatám na okolo milí a chceli ho no on to nepripustil.Jeho koža je bledá ako maju ostatný shinobi.Na krku ma náhrdelník ktorý mu venovala jeho matka ked bol malí.Na jeho chrbte sa nachádza klanové tetovanie.

Rodina:
Jeho ridna pochádzala velmi s dalekej zemi oddialená od všetkého boli to shinobi no žili v kludom svete.Výhíbali sa bojom problémom a podobne.Rodina sa skladala s otca,matky,sestry,2 bratov.Jejích kekei genkai bolo už od jakživa no všetci sa mu vyhýbali a nepouživali ho všetci mali iné oči až na Daisukeho.Po prebudení svojho doujustu chcel poznávať svet a podobne len jeho rodina chcela ostať kde je a tak Daisuke od ních odišiel.

Sen:
Daisuke by chel ovládnuť najvišší stupen kekei genkai jeho rodina sa mu vysmievala že v jeho rokoch ho ešte ani neprebudil.Chcel by sa vrátiť domov a ukázať že je hodný viesť meno Maeda.Chcel by tak isto prekonať fobiu s dievčat no stále sa mu to nedarí.Má pomerne vela snov no zatial su to všetko také drobnosti.

Vlastnosti:
Jeho vlastnosti su velmi zvláštne.Výhýba sa miestam kde sa nachádza vela ludi,skor sa pohybuje sám a skuma rozne veci.Kvoli jeho povahe čo je vlastne tichá sa s ním moc nedá ani o očm porozprávať pozorivanie prírody a sedenie pri daždy mi robí velmi dobre na jeho hlavu a myslenie.Velmi často tento človek spí podla neho je spánok základom života no niekexy to až moc prehána.Pri plnení misii poslucha dotýčných okolo neho no sám chodí na dobré nápady.Tak isto velmi rád požíva Samakuri čo je jeho najoblubenjeiša sladkosť a jedlo an celom svete,nedokázal by sa bez nich ani myhnuť na krok pretože vie že mu ako inač vždy zachránia život.Pozorovanie prírody a roznych živočíchov ho fascinuje dokoca inšpiruje k roznym výmyslom.Vdaka jeho inteligencii sa moc s ludmi nemá o čom porozprávať kedže mu velmi často nerozumeju o čom hovorí aj ked od začiatku života bol uplne iní ako dieťa no čo si zmenilo jeho charket.Daisukeho skoro nikdo nikdy nevidel usmiať sa a aj ked tak to bol len taký malí náznak usmevu inač nič.

Fyzická strana:
Fyzička vdaka tréningu ktorý absolvoval a stále absolvuje aj ked teraz bez sensia je na tom dobre.Naučil sa rýchlo skladať pečate a jeho rychlosť je blesková.

Psychycká strana:
Vdaka dodržiavaniu spánku denního a nevytačaniu sa je jeho psychka na otm naozaj dobre + mu na tom ešte aj pridáva že jeho klan sa zaradzuje medzi klany Géniov.

Oblubené:
Medzi jeho oblubené vlastnosti patri dážd na ktorý sa dokáťe pozerať aj celé hodiny a miluje ten zvuk dopadajucich kvapiek,rád pri daťdi trénuje svoje bleskové jutsu naplna ho to a posuva dalej.Sedenie pri jazere a pozorovanie zapadanie slnka mu prináša hrejivý pocit.Rozne neznáme a neobjavené živočichy ktoré nájde rád skuma a snaži sa o nic zistiť čo najviac.Samakuri je jeho najoblubenejšia sladkosť kedže sa v jeho vrecku ich schováva neikolko od narodenia ich nikdy nemal dosť ked nemá pri sebe tuto sladkosť ako keby bol stratený.Sice to nedáva na javo a bojí sa no má rad dievčatá no jeho vysnívane sa zatial nenašlo odjakživa tužil po tichej a inteligentnej teda skoro niečo ako je on.Ochutnávanie roznych pochutín a hlavne sladkostí mu vždy dokáže spraviť aspon malí usmev na tvári kedže sladkosti su jedna s jeho najoblubenejších vecí.

Neoblubené:
Pri stretnutí s ludmi ktorých inteligenica dosahá uroven papiera alebo podobne sa vie dosť velmi vytočiť nemá rád ludí ktorý o sebe dokazuju to čo su nei a snažia sa presadiť svoj názor aj ked vedia že to neni pravda.Pri ubližovaní zvierat alebo neiekomu kdo je slabý alebo v oslabení je rozhodnutý obrániť dotyčného nech sa deje čokolvek.Ked sa naczádza vonku a musí trénovať pri velkej teplote vonku,kedže nemá v láske moc rád svetlo prenikavé a hlavne telo nidky mu toto neurobí radosť.Od doby čo stratil senseia sa výhýba ludom a všetkemu čo sa nazýva človek ked ho niekdo oslovuje a večne otravuje aj ked on nemá zaujem dokáťe h to poriadne vytočiť a ja použiť silu aj ked to to by sa stalo pri velmi závažnom prípade.

Fóbia:
Jeho fobia je celkom zaujmavá nemá pomerne strach s ničoho čo sa týka-zvierat,tmy,výšky a podobne jeho fobia sa zakladá na dievčatáh kedže s nimi mc nidky nebol pri kontakte,tak jeho jajvačším strachom su pekné dievčatá.Ked som sa dostane do rozhovoru s nejakou tak je mimo a nevie ako sa má chovať.Aj ked ho dievčatýá vačšinou považuju za krásneho a obletujuho nedokázal sa s tým aj tak nadalej vyrovnať.

Slabosti:
Jeho najvaščou slabosotu je Samakuri(je to lízatko roznych chutí na špáradle obalené čokoládou)j to jeho nekonečný ciel a tužba po tom.Dalej je velmi šteklivý na bruchu pri poštekleni sa jeho povaha ako keby zmení pri dlhšom šteklení mu začnu slzeť oči a smiať sa bude ako blázon.A čo sa týka dievčat má slabosť pre tychšie krásne a s dobrím srdcom kedysi sa ako iní držal len krásy no časom zsitil že to najhlavnejiše má žena vo vnutri.

Tetovanie klanu Maeda:
Spoiler:
 
(Toto tetovanie sa nachádza na chrbte každého s Klanu Maeda no zaujmave je že nikdo nikdy nevie ako sa k nemu dotal.)

Styl boje:
Jeho zameranie je na ninjutsu a genjutsu.Vdaka svojmu senseiovi ktorého mal dokázal ovládnuť dosť vela ninjutsu aj ked je genínom.Jeho zameranie na genjutsu nespočíva v tom že ich ovláda vela no vdaka jeho inteligencii sa dokáže s nich dosť rýchlo dosťať a prekuknuť ich.čo sa týka rýchlosti je tak isto dobrí no jeho zameranie ja taijutsu je velmi slabé nedokáže sa vyhnuž nejakým technikám na taijutsu alebo pri švyhových uderov.

Výbava:
Na nohe ma puzdro na kunaie,nad(zadkom)na opasku ma pripnuté koženné vrecko v ktorom je:malá lékarnička,kunaie,svetlice,chakrové lilulky,ocelové lanká,výbušné lísty.Na jeho chrbte sa nachádza niekolko fuuma shuriken.Zatial sa nedostal ku zbrani ako je Katana alebo niečo podobne no jeho tajnou zbranou je:Kaiken-skrity nož ktorý pri boji ukáže z neznámehj časti tela a ešte jeho vrecko doplna Samakuri(čo znamená lízatko na paličke)

Schopnost Kekkei Genkai:

Název techniky:Keikore
Zařazení:(doujutsu)
Popis techniky:ide o techniku doujutsu) Kekei Genkai.Tieto oči sa začnu v uživatelovi preberať tak že začne videť šero až nakoiec stratia jeho oči svetlo a vráti sa až neskoršie no tým sa mu zmenia oči(či už mal modré,hnedé hocijaké).Na zelené (obr. na konci)Tieto oči vývinom získaju 3 stupne technik.No tieto oči ukrivaju v sebe ešte 4 stupen zatial len v jednom človeku prebudený.
Účinek techniky:Po získaní tychto očí uživatel zatial nemá žiadnu techniku okrem bez urovnej ked sa do niekoho očí pozerá dokáže zistiť jeho(meno,všetky zlé události čo zažil,a zistí či sa jedna o človeka s dobrým srdcom alebo zlým pri dlhšom pozeraní človek sa začne cítiť uskostlivo osamotene nepotrebne)
Zaujmavosti:Ked získate tieto oči tak už sa vám neda prehadzovať na váš normalný zrak ako pri sharingane budete ich už mať takéto až do smrti.
Obrázok:

Spoiler:
 1stupen:
Název techniky:Kokoro e yokokuhen Iluzia-Náhlad do srdca
Úroveň:A
Popis techniky:Daisukemu sa zmenia oči a vysloví názov techniky,ako to super započuje okamžite je lapený v henjutsu
Účinek techniky:.Po vyslovení padne okamžite do genjutsu.Z uživatelovko tela sa prenese všetko zlé čo v nom bdie do mysle supera.A premení sa to čoho sa najviac bojí.Dej je taký skutočný že super to tažko zastavý.Toto genjutsu po rýchlom zastavení tvorí znehybnenie tela a strach.Pri dlhšom používani može sa zblázniť(až na tolko že zabudne na rodinu priatelov a podobne).
Nevýhoda/slabina:-
Obrázok:
Spoiler:
 

2stupen:
Název techniky: Kurai fukami kara no koe-Hlas s temných hlbín
Úroveň:A
Popis techniky:Jedná sa o 2 stupen Keikore kde pred Daisukem po aktovovaní techniky sa pri nom zobrazia 2 bytosti zo zelenej Auri(temná osoba ktorá váby supera a druhá ktorá pomocu hlasu ničí všetko na okolo)
Účinek techniky:Pri vyvolaní tychto bytostí jedná začne vydávať zvuk ako keby sirén ktorý niči skoro všetko na okolo(stromy,budovy,pri velkej blízkosti aj bubienky)2 bytosť začne výdávať zvláštny zvuk ktorý je počuť na okolo počuje ho každý kdo je na blízku.Tento temný hlas vyvolá v človeku nutkanie podrobiť sa Daisukemu ako svojmu pánovi(samozrejme nie navždy trvanie 5komentov a nesmie prinutiť človeka aby sa ZABIL!.)
Nevýhoda/slabina:tuto techniku smie použiť iba raz za den. a okrem 170 + 40chakra
Obrázok:
Spoiler:
 

Utok:hlas temnej osoby ktorá váby ludí.
Spoiler:
 

Utok:druhej temnej osoby ktorá má hlas ničenia(nebude maž takýto hlas len niečo podobné)
Spoiler:
 

Temné osoby:jejích približný vzhlad.
Spoiler:
 

3Stupen:
Název techniky: Furui gishiki-starý rituál
Úroveň:A
Popis techniky:Po tejto technike sa super ocitne v bariere ktorá ho automaticky sputa(vlastne ako keby dajme tomu konáre len su ohibné a zelenej auri)Pred protivníkom sa vytovrí hlava(terbarz démona)ktorý vychrlí jazyk a začne ním niečo malovať na telo dotyčného.
Účinek techniky:Po dosažení tohot jutsu sa protivník ocitne v bariere ktorá ho bez možnosti priputa ku jednej zo stený.Pred ním sa vytvorí neidentifikovatelná hlava ktorá vyplazý dlhý jazyk(tak isto zelenej auri).Priblíži sa ku telu osoby a začne na nej malovať rozne znaky neznámeho povodu.Po dokončení jazyk aj hlava zmyznu a táto malba sa vrhnie do tela supera.Po tom ako je táto malba v nom .V jeho tele sa ako keby zastavý krvný obeh a začne mu telo reagovať technika je tak silná a zákerna že jeho telo začne ako keby praskať a s ruk,noh,hrudníka začne krvácať.Telo protivníka bude nenybné a plne bolesti nedokáže už v podstate nič pretože aj pri zdvyhnutí len ruky by mu sposobilu bolesť beskutočnu.Pri znovu prebratí teda regenerácie sa super vráti do normalného stavu.No pri opatovnom stretnutí s človekom ktorý to na neho použil sa opať bolesť vráti.Sice už nie ako kedysi ale pobolievať bude furt telo.
Nevýhoda/slabina:dotyčná osoba oslepne na dobu 12 hodín.
Obrázok:
Spoiler:
 

4stupen:

Název techniky:Yomi-Bohyna podsvetia
Úroveň:S
Popis techniky:Daisukeho záverečný stupen jedná sa o vyvolanie brány s ktorej výdu ruky(tak isto zelená aura)a chytia supera a znemožnia mu utok nech už je aký kolvek.Vtiahne ho do brány s ktorej sa vráti protivník bez života(zomrel)
Účinek techniky:Daisukeho oči vyvolaju bránu dá sa poveda že ako keby dimenzionálnu v ktorek prudi zelená aura.Stejto brány vylezu zelené ruky ktoré lapia supera.Nech už sa snaží ako kolvek nemože sa s toho dostať.Ruki sa molami vracaju spať do brány,kde pohltia ako keby supera ktorý na moment zmizne.Táto brána odhodí jeho nehybné telo(vlastne už bez života zomrel).Brána zmizne spolu aj s rukami.
Nevýhoda/slabina:Nevý:Super nenarobí nič ked ho technika lapne je stratený.Daisuke straté kontorlu nad chakrou na 2 dni a tak isto táto technika pohlcuje všetko dobré čo s v nom nachádza.
Obrázok:
Spoiler:
 

(Viem minule neboli tie techniky dobre spracované no tento krát som sa o to pokusil,A Daisuke zatial neovláda ani jednu techniku je len pri základe oči má už zemené aj vidí do src ludí ale zatial nič neovláda.+ 4 STUPEN SA NESMIE POUžIť NA HOCI KOHO MOžE SA LEN NA NPC ALEBO KDO Už NEBUDE CHCEč SVOJU POSTAVU!!!!!!!)

Techniky:
E rank:
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Henge no Jutsu - přeměna


D-rank:
Magen: Narakumi no Jutsu - Démonicka iluze: Technika spatření pekla
Shunshin no jutsu - Technika problesknutí
Fuuma Shuriken kage fusha:Shuriken veterného démona,Tienový mlyn
Gazo no gaikan o sokonau-Obraz znetvorenia

C rank:
Kuchiyose no Jutsu - technika přivolání(Fénix)


B rank:
Raiton:Hebi no ago-Blesk-Hadia čelusť

(Vysvetlenie techník vlastných)

Název techniky:Gazo no gaikan o sokonau-Obraz znetvorenia
Zařazení:genjutsu
Popis techniky:Po tom čo protivník vstupi do genjutsu sa pred ním zobrazí zrkadlo.Pri ktorom ked sa bude do neho pozerať začne sa jeho telo zohavovať a meniť sa ako keby na príšeru.
Účinek techniky:Po zmene v zrkadle sa osoba zlakne samého seba a bude sa považovať za netvora ktorý ma tendenciu zabyť sa.
Nevýhoda/slabina:Nevýhodou je že toto genjutsu sa dá prekuknuť pomerne lahko.

Název Summona:Fénix

Charakteristika:(Moc o nom neviem).Podla mytologií tento vták nepotrebuje žiadnu potravu,žije iba zo vzduchu.Jeho domov leží niekde na východe ktoré je odrezané od ludstva.Na svete existuje len jeden Fénix.Každých 540 rokov sa Fénix postavý na najvišší strom a čaká až kým ho spáli a on sa premení na popol.O dalšie 3 sa opať naordí.Vdaka dlhej tradicií sa Fénixovi podarilo tuto regeneráciu a poprépade jeho škodu zlepšiť.Jeho povaha je dosť prudká nerád sa s niskym vykecáva a považuje sa za svatáho.Pri jeho nespošetne rýchlom lete sa za ním tvoria ešte ako keby uhliký ohna.

Limity Kuchiyose:Kedže je jediný tak dokáže privolať len jeho.

Zvláštní schopnosti, živly, jutsu:
1.Kōgi no arashi-Ohnivá smršť:Fénix sa ako keby nadýchne a vychrlý zo seba velký a silný prud ohna až taký horuci že by sa mohol rovnať slnku.
2.Iyashi no namida-Hojivé slzy:Pri zranení spolu bojovníka alebo niekoho Fénix vypusti na bolavé miesto slzu ktorá autotatický zahojí rany.
3.Kōsoku saisei-Rýchla regenerácia:Keby sa niekomu podarilo zasiahnuť neják smrtelne Fénixa premenil by sa na popolo a o chvílu by vzrástol s popola opať.
4.Kasai shīrudo-Ohnivý štít:Fénix je obalený celí ohnom takže pri jeho dotyku či už len malom sa protivník alebo dotyčná osoba čo ho chce chytiť spáli.

Výskyt:Kedže je jediný tohto druhu dokáže ho privolať len Isas.

Zaujmavosti:Isas uzavrel ako keby dohodu s Fínixom netradičným sposobom.Isas mal kuchyiose klasického vtáka No pri jeho chorobe ktoru mal počas 2 rokov sa v sne dostal ako keby do zvláštneho sveta kde bolo nespočet zvláštnych živočíchov.Tam narazil na Fénixa ktorý si Isasa oblubil no nedáva to najavo tam uzavreli vlastnu zmluvu a Fénix prezradil ako ho može privolať k nemu.Pri jeho rýchlej regeneracií Fénix oapť povstane s popola no pri dalšom zničený sa už nedokáže znova obnoviť a musí sa vrátiť odkial prišiel.A nazáver kedže je obalený celí ohnom tak sa ho nemožno dotknuť zo začiatku sa aj Isas na nom spálil kedťe mu to Fénix nedovolil.Ked sa chce niekdo dotkunť Fénixa poprípade na nom leteť su na to pravidlá.Fénix musí s teba cítíť dobro a povoliť ti aby si mohla sa dotýkať popripade leteť.Za druhé musíš mať volu dotknuť sa ho a nebáť sa jeho ohna.A za tretie musíš mu vytrhnuť pierko aj ked to bude neprijemné a chvílu bolavé.Po drťaní pierka v ruke sa ako keby stane sučastou tela a od vtedy splinieš s Fénixom a jeho večný ohen ti už nikdy neublíži-teda pokial nebude chceť on.

Spoiler:
 

Název techniky:Raiton:Hebi no ago-Zivel blesk:hadia čelusť
Element:raiton
Zaradenie:ninjutsu
Popis techniky:Uživatel vytvori pečate ktoru sa konči spojeními dlanamia v tom uživatel položí ruky na zem.Vtedy sa vytvorí v zemi mala trhlina a pod zemou začnu sa tiahnuť s každej dlane had.
Účinek techniky:Bleskovou rýchlosťou budu prudiť zemou 2 elektrické hady ktoré hladaju supera.Uhnuť sa je takmer nemožné.V tom ked su pod nim sa vynoria zo zeme obmotaju ho okolo noh a začnu mu paralizovať celé telo čim dlhšie ich bude mať tym viac bude jeho telo ochabnuté.
Nevýhoda/slabina:Nevýhodou tohoto jutus je že sa musí zložiť pomerne vela pečatí kým bude schopný ho uživatel použiť.Táto technika sa dá zrušit jedine tým.Ze sa do nich začne vkladať super chakru no neni to hend.

životopis:

ZAČIATOK DEJA

Daisuke sa narodil v neznámej zemi odtrhnutej od všetkého.Kde neboli žiadny shinobi ani suboje proste nič.Pri jeho destve mu to ano tak nevadilo kedže mal kamarátov s kotrými sa hrával po vnku rozne rád jedol furt sladkosti a skumal nové veci.Ked bol starší začali ho zaujmať rodinné veci ako prečo všetci s jeho rodiny maju iné oči ako on chovaju sa divne,nikdy sa nesmeju,nehovoria si vtipy nikam nechodia len ostávaju doma.Otec ho považoval za najslabšieho člena rodiny orpti jeho sestre a bratov.Skoro každý sa mu vysmieval hlavne bratia no až na jeho sestru ktorá ho mala rada pretože nebo lešte zasvetený do prekliatia ktoré jejích klan má.Po šase ho prestávalo bavyť hranie sa na ihriskach robyť zle učitelom a podobne.Chel aby ho jeho otec naučil bojovať ne nezadarilo sa nikdo s rodiny mu nechcel pomocť pre tca a bratov bol slabí a jeho matka sa k tomu nevyjadrovala.No vždy ked spomenul prečo maju také oči a on nie nahrnuly sa jej slzy do očí.Jedného dna sedel pri dome a nič nerobil nudil sa,pribehla k nemu sestra a začali sa spolu rozprávať.Jeho sestra vedela že nerobí dobre a mala to nechať tak no nenávidela pocit ked jej braček bol smutný.Začal mu pomáhať s tréningom učila ho hádzanie shurikenov,kunai,fuuma shuriken,dokonca ho naučila bojovať s klanovou zbranou a prezradila ako sa tajne zobrazí.Takto to po tajme prebiehalo niekolko mesiacov ked raz chcel od nej vedeť prečo maju iné oči,dlhšiu dobu sa s odpovedi stranila no nakoniec muju prezradila.Bol stoho unesený a aj natešený.Chcel prebudiť v sebe jejich Doujutsu no nedarilo sa mu to.Vdaka jejich nadpriemernej inteligencie ho naučila aj nejaké techniky ktoré zvládol pomerne lahko.Jedného večera ked sa vrátili domov s tréningu si otec odchytil Yuuki(jeho sestra) A nadával jej a dal jej facku za to čo robí.Daisukeho to natolko vytočilo že vošiel do vnutra so slzamy v očiach a postavil sa otcovi toho to na tolko vytočilo že začal byť Daisukeho pokusil sa ho v tom šoku aj zabiť.Vtedy sa Daisukemu prebudilo Keikore v očiach.Otec bol s toho taký zdesený že nič nehovoril len pustil Daisukeho na tzem a odišiel preč.Daisuke dobehol a pomohol Yuuki obydvaja sa celu noc rozprávali a Daisuke jej oznámil že ich opustí a nájde si svoju cestu a vráti sa ked bude silný a prebudí v sebe to čo nikdo celé generácie nedokázal.Yuuki sa len pousmiala vysvetlila mu že sa bude mať v živote dobre že je shinobi s dobrím srdcom a že sa nikdy nemá meniť no jedného dna sa jejich cesty opať skrížia .Pobozkala ho na čelo.Ešte v ten večer si zbalil veci popozeral sa na svoju rodinu a odošiel preč do nového sveta.

NOVÝ DOMOV

Ako Daisuke opustil svoj domov hladal miesto kde by ho zasvetili shinobi a ukázali mu cestu života.Bludil roznimy dedinami miestami no nikde nemohol násjť tých pravých.Po jeho dlhých cestách konečne dorazzil do zeme ktorá sa skladala s 5 velkých vesníc.Navšívil skoro každnu no nikde nemohol násjť to meno Domov v kaťdej malo niečo svoje mínus chcel to už vdzdať tolké roky chodil a nič nenašiel.No napokon chcel sa pozreť do tej ešte pomerne najhavnejšej časti zeme.Pri vkročení do Konohy ho ako keby zavanul vietor slobody a uvolnenia mal pocit že toto bude to správne miesto.Po vstupe a dohode s Hokáge ktorá bola k nemu schovieva aj ked podráždená mu dovolila stať sa plnohodnotným shinobi Konohy no pred tým si ho overili jounini či sa nejedná o špiona ked nie.Nový život Daisukemu začal.Bola mu jedným shinobi ukázaná skoro celá Konoha,bol mu zadelený domček v ktorom býva dostal nejaké Ryo.Po krátkom čase ktorý prebýval v Konohe oboznamený so shinobi akademiu ktoru by sa mohol zučastniť kedze je už je členom Konohy.Bol nadšený ale v zapetí mal torcha strach že o čo podje.Po nastupení na akadémiu zistil že je to ako si to predstavoval dokonca lepšie výučba ho velmi bavyla,našiel si tam nových priatelov s kotrými šantili po Konohe.Dievčatá chceli byť tak isto s nimi v kontakze a dosť sa o nom v triede aj šuškávalo s ich strán no pri nejakom bliťšom kontakte uplne zmrzol a nevedel sa ako sa má chovať.Od dievčat bol odlučený no to na nom žrali a milovali.Po akademíí vačšinou času trávil tréningom alebo s piratelmi a ochutnávania sladkosti čo sa ukrívali po obchodch v Konohe.Takto to prebeihalo každý den až kým nedošlo na záverečné skušky,ktoré hravo zvládol jeho testy patrili medhi tie najlepšie a prostperoval ako nadaný shinobi.Po ukončení akadémie dostal pásku shinobi a tak sa stal plnohodnotným shinobi.Ani nevedel čo ho čaká myslel si že to najťahšie má za sebou no skutočné dobrodružstva ho ešte len čakali.Po nieklokych dnoch od akadémie mu bol odovzadný papier na ktorom bolo meno a čas stretnutia s jeho senseiom.A tak sa Daisuke tešil na nové dobrodružstva a cestu shinobi.

ZAČIATOK KONCA

Po stretnutí so svojim senseiom bolo hned jasné že su obidvaja odlišný.Jeho sensei patril medzi tiché a nezaujmave povahy no Daisuke bol pravý opak.Bolo celkom zvláštne že bol jediný v týme s týmto shinobi no nikdy sa o to nestaral.Jejich začiatky neboli vobec lahké stále sa len hádali a Daisukeho ho nepočuval čo si samozrejme aj odpykával.Jeho sensei začal s tréningom Daisukeho zistil že jedná sa o nadaného človeka zistil jeho element a tak ho trénoval roznym technikám.Po tréningoch ktoré Daisuke s ním mal sa konečne dostali ku misiam boli lahké no on ich bral velmi vážne a bol rád že konečne niečo sa deje.Postupom času ho slabé misie unavovali a chcel nejaké tahšie silnejšie Hokage pristupila a začal aj so senseiom chodť o jeden stupen ťahšie čo mu robievalo usmev na tvári.Daisuke sa hral na velkého borca a nepremožitelného často napádal len tak svojho senseia ktorý sa nebál mu kludne aj jednu streliť.Takto ubehol medzi tymyto dvomi dosť velký čas a už si na seba aj zvikly chodievali spolu do cukrarni na sladké bavyli sa spolu smiali sa rozprávali dá sa povedať že jeho sensei bol ako keby jeho pribuzný.Stále bol ne a len s ním.Jedného dna ked sedeli sa pýtal čo je jeho snom on prezradil že chce sa stať najsilnejším s jejich klanu.Pretoťe od malička ho povaťovali za slabocha a jedine čo može pre to spraviť je dostať jejich doujutsu na najviššiu uroven ktoru nikdo s klanu dlhu dobu ešte neprebudil.Po otmto rozpravaní bol jeho sensei torcha sklamaný že jeho snom je práve toto no nič s tým nemohol naorbiť a nehal to tak a viac už to nerozoberali.Jedného dna Daisukemu zahlásil jeho sensei že musí isť na misiu.povedal mu čo ma trénovať a že ked sa vráti bude sa tešiť ako si zatrenuju.Lenže Daisuke nevedel ťe to bolo naposledy čo videl Senseia.Ubehlo nieklko dní a Daisukemu to prišlo divné že sa ešte nevrátil ani nič.Prišiel do kancelárie Hokage kde sa na neho spýtal.Ona so slzamy v očiach mu prezradila že bol zabytý pri tejto misie.Sám neveril tomu čo počul nechcel to prijať a bol s toho nadne.Počas dalšich dní od vypočutia tejto správy nič nerobil len presedel a plakal.Na nič viac sa ani len nezmohol.

SÚČASTNÝ DEJ

Po smrti Daisukeho senseia sa jeho život zmenil.Zčal sa vyhýbať ludom priatelom každému.Uzavrel sa do seba a stal sa s neho človek samotár.Večne bludil len po dedine bez nejakých kontaktov a velmi často sedával pri vode a miloavl a pozeral sa ked vonku pršalo kedže v tedy ho videl naposledy ked pršalo.Sám nevedel čo bude dalej čo s ní mbude a ako sa má zachovať k životu no táto cesta neviedla nikam.Po dlhom čase sa skusil spametať a chcel sa vrátiť do svojho života.A tak mal zamierené do Kancelárie Hokáge aby sa dozvedel čo s ním bude teraz.No nevedel či urobý správne keby mal o niekoho zase prísť asi by to neprežil no život musel ísť dalej.No toto na nom zanechalo velké jazvy ktoré mu zmenili načisto jeho povahu a vzhlad ku svetu.

(Niekedy stratíme niekoho kedy by sme to najemnej čakali a my sa začneme upierať v nenávysti a strachu no ale vťdy máme na výber.Bud sa ptomu postavýme a prekonáme to alebo sa neháme sami zničiť v temnote)

Obrázok:
Daisuke Maeda Animeboyc
Naposledy upravil Daisuke Maeda dne Mon Oct 31, 2011 11:38 am, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptySat Oct 01, 2011 8:33 am

POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Akahim UkaraiPočet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptySat Oct 01, 2011 8:49 am

Hráčovi Daisuke Maeda bola pridelená chakra 400.

_________________
Daisuke Maeda Evitar10
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com/forum
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyTue Oct 04, 2011 8:27 pm

Počkat ... Asi jsem byl mimo, ale na stížnost hráče Takera Takahashiho, ti zamítnu Fénixe. Je totiž celkem blbý, aby když ti zabijou summona, v pohodě obživl a bojoval dál.
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Daisuke Maeda Left_bar_bleue1035/1035Daisuke Maeda Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyThu Oct 06, 2011 8:59 pm

Dobre toho summona zmením teda tu jeho techniku a chcel by som pekne poprosiť nedalo by sa presun do Sunakagure ? moc prosím pekne dakujem.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha

Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daisuke Maeda Left_bar_bleue1300/1500Daisuke Maeda Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyThu Oct 06, 2011 9:20 pm

To čo si teraz napísal to nemysliš vážne ano s tým suhlasim summona zmen v techn. a žiadna Suna raz konoha frt ked chceš bud nikein inač papa.
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Daisuke Maeda Left_bar_bleue1035/1035Daisuke Maeda Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyThu Oct 06, 2011 9:24 pm

dobre len som sa opýtal nemusíš byť hned vytočený kokso.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha

Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Daisuke Maeda Left_bar_bleue1300/1500Daisuke Maeda Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyThu Oct 06, 2011 9:36 pm

Dobre ospravedlnujem sa len som mierne vytočený a bvybyl som si to na teba prepáč tak ok tak do Suny ale prekopíruj životopis a daj ho do Suny ok? ale ešte si počka na to čo povie Tenshi.

(A len tak pre všetkých toot bolo s mojej strany naposledy čo niečo takéto takže dobre uvážte kam pojdete takže lne tak pre info)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin

Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyFri Oct 07, 2011 2:05 pm

Klidně si ho přesuň, ale souhlasím s Itachim
Návrat nahoru Goto down
http://nsnn.forumczech.com
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda

Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Daisuke Maeda Left_bar_bleue1035/1035Daisuke Maeda Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda EmptyWed Oct 26, 2011 3:56 pm

Behom presunu bol celí rok v komatu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Daisuke Maeda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Maeda   Daisuke Maeda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Daisuke Maeda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: CharacterS :: CharacterS :: Suna-
Přejdi na: