Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Oltáře Gogami

Goto down 
+5
Ansella
Takeshi Kesshouryuu
Kitaru D. Sora
Sabaku no Gaara
In-Admin
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptySun Sep 25, 2011 4:23 pm

First topic message reminder :

Překrásná jeskyně ... přímo ... andělsky krásná ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 10:02 am

Padl jsem na kolena pod tíhou Seimeiovy chakry.
Chytil jsem se za oko ze kterého mi poté tekla krev.
" To je konec ? ..." vydýchával jsem.
Odvolal jsem Anděly.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 1:27 pm

Seimei no Tenshi

"Heh heh aj ked si mi nezasiahol smrtelný pod no tovj meč ma zasiahol a stále cítim tovju energiu v sebe a aj tak už sa pomali strácam".Povedal som a zmizli mi nohy.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 1:53 pm

Ignoroval jsem Seimeiovi poznámky a dál vydýchával náš souboj.
Najednou mi začala téct krev i z druhého oka.
" Kso " zatnul zuby a malý proud krve nechal dopadnout první kapky na skalanatou zem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 4:36 pm

Po chvíli jsem vzal Ansellu a utíkal do Země Železa abych si odpočinul.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 10, 2011 5:38 pm

Sorashin
Doběhl jsem až sem, i když by se to dalo přirovnat k rychlému belhání. Pomocí drápů jsem se vyškrábal až k otvoru ve stropě, i přes to, že nyní bylo extrémně lehké mne stopovat díky stopám krve, které jsem za sebou zanechával. Tiše jsem občas hleděl za sebe jestli mě nesleduje, ale poté jsem směle pokračoval dál.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 10, 2011 5:43 pm

Hao Uzumaki

Ocitol som sa v akomsi oltári, v tom som siahol na krv na zemi, robila mi starosti, snáď je v pohode, predsa len, mi nepomôže ak tu vykrváca, hodil som kunai do stropu kde bol otvor, a zjavil som sa mimo oltáru, na mieste kde pred nejakou chvíľou prebehol, postupoval rýchlo, lenže nemal takisto neobmedzené množstvo chakry, a moja teleportačná technika, jej zas toľko nespotrebovávala. A tak som postupoval dalej....
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyMon Nov 21, 2011 1:29 pm

Pomaly som došiel ku oltárom.. bolo ich.. päť.. ? tak tu sú.. tí takzvaný života? pomyslel som si pri čom som si mierne poupravil anbu masku Sunagakure no sato.. nakoniec som došiel až ku oltáru anjela života.. hm.. príznačný názov.. šepol som a porozhliadal som sa naokolo.. Za mnou tiež stáli traja členovia Anbu Root ktorý mali asi najvyššiu hodnosť v mojej skupine... teda v mojej anbu zložke. Nevedel som nakoľko komplikovaný odchyt tohto summona bude a tak som si pre istotu zobral menšiu "zálohu".. nakoniec som len položil ruku na oltár a čakal som kým sa anjel života objaví.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:26 pm

Pod tvýma nohama vyrazily ze země silné kořeny a před tebe se sneslo pět andělů. " Kimi ga shinimasu jo " Řekl jeden z nich, který zabodl svoji obří kosu do země a vytvořil podivnou pečeť. Další dva se rozestoupili do obou stran, zatímco ten poslední útočil ze vzduchu s podivnou aurou okolo meče.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:34 pm

V momente keď ma obmotali korene tak som len vyvalil oči.. bolo to však až príliš hrané.. teda ten môj výraz.. následne som sa len začal rozpadávať na zlatý prach..bol to obyčajný klon.. Ja som sa vznášal vo vzduchu o niekoľko metrov ďalej a zrovna som poskladal jedny z pečatí. Gold dust wave ! sikol som a následne som na anjelov vypustil ohromnú masívnu vlnu zlatého prachu.. nedalo sa povedať na koho útočím páč bola dosť rozsiahla na to, aby zasiahla všetkých.. Anbu z Rootu zatiaľ skočili z môjho dosahu a sami začali skladať pečate.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:39 pm

Ti ANBU, kteří začali utíkat, posloužili jednomu z andělů dobře. Objevil se totiž přímo za nimi a do jednoho je zabil. Byl nesmírně tichý, a stačilo mu pouze máchnout jeho obrovskou kosou. Jeden, který si stoupl před toho s kořeny, a vytvořil obrovskou bariéru z několika tisíců různých katan různých výrobců. Další vytvořil kráter obrovských rozměrů, do kterých se propadávala většina zlatého prachu, ale ten pátý nebyl k nalezení ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:50 pm

He.. nerobte si zo mňa srandu.. povedal som potichu po čom som len zodvihol ruky nad seba.. v momente sa celý zlatý prach zodvihol zo zeme a zaútočil na nich zospodu.. bol to dosť nečakaný útok. Začal im slušnou rýchlosťou obmotávať končatiny.. kúsok zlatého prachu stále viala okolo mňa... bol som pripravený použiť techniku ktorá by nás pohltila všetkých.. zároveň by mi tým o dosť uľahčila tento boj páč by bol element Saki v podstate.. všade..
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:54 pm

Saki se nedostal k Seimeii a Kataně blíž než na dva centimetry. Sice jsi nevěděl proč, ale bylo to tak. Smrt se chránila pomocí vyvolaných ANBU, zatímco Anděl světla byl dávno ve vzduchu, dávno za Kenem. Máchla mečem, který byl nabitý světlem, zatímco Katana šlehla mečem dlouhým dvacet metrů a ostrým jako tisíce žiletek.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyThu Nov 24, 2011 8:21 pm

V momente sa do rany nastavil môj Saki element ktorý ju dokonale zblokoval. Ani som sa neobzrel za seba.. dokončil som pečate a v momente som rukami ukázal pred seba.. Tsunami zlatého prachu.. povedal som potichu a v momente sa za mnou začala zdvíhať ohromná masa zlatého prachu.. bola stále väčšia a väčšia až pokryla v podstate celé toto miesto.. v momente nás všetkých pokryla.. vlastne sa na nás zvalila, mne pochopiteľne nič nespravila páč sa nedostala do mojej tesnej blízkosti.. doslova po mne iba skĺzla a tak som sa objavil niekde na jej vrchu.. pochybujem že sa dokážu doslova teleportovať.. šepol som potichu pri čom som si len kľadol na zem.. Cisársky zlatý pohreb.. zamumlal som potichu a snažil som sa to spraviť čo.. najrýchlejšie.. nevedel som koľko im bude trvať dostať sa z toho.. Dal som dlane na zlato a v zápätí sa celým ohromným územím prevalil menší "otras".. vyvolal som takú ničivú a drtivú silu, ktorá by z ľudí ako aj zo zbraní urobila v podstate jemný prášok niečoho neidentifikovateľného.. Zároveň som pocítil dosť veľký úbytok chakry ktorý na mňa doľahol za použitia týchto dvoch techník.. Momentálne však všade, kde som sa pozrel bol element Sakin, vlastne som tým Sakin Tsunami vytvoril niečo.. ako druhú menšiu púšť.. a následne rozdrtil všetko čo sa nachádzalo v jej útrobách..

__________
Zostáva 595 chakry
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyFri Nov 25, 2011 6:49 pm

Čtyři andělé byli chyceni uvnitř obří pyramidy, ale ty jsi cítil že ani nekladou odpor. Cítil jsi čtyři, a nebyl jsi schopen lokalizovat pátého. Kuchiyose no jutsu. Ozvalo se někde za tebou, kdy ti na záda dýchal ledový anděl, ten pátý, zřejmě nejsilnější. Anděl který pohltil Tenshiho Yomidana a tím získal jeho moc a sílu. " Připraven ? " Zašeptal mu do ucha a na jeho tváři se rozlinul dlouhý úsměv, připomínající úsměv největších zločinců světa. Když onen anděl použil to Kuchiyose, přivolal tím anděla smrti a života, čímž ti přenechal ty nejslabší, anděla Strážného a anděla Katan ... Situace vypadala tak, že by jsi mu nebyl schopen čelit ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyFri Nov 25, 2011 7:09 pm

Oči som mal zavreté a rukou som spravil jednoduchú pečať, na lepšiu koncentráciu, sústredil som sa na element sakin ktorý bol.. v podstate všade okolo mňa.. ste na mojom piesočku.. tak sa.. troška pohrajeme šepol som pri čom som celú situáciu mapoval iba pomocou Suna-sensing.. v momente sa pod ich nohami zodvihli niečo ako liány ktoré ich chceli zviazať, pochopiteľne boli vytvorené zo Sakinu. Bola to moja pasívna schopnosť.. ovládať Sakin len pomocou mojej vôle, tjest nežralo mi to žiadnu chakru. Aspoň nie na tejto úrovni.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyFri Nov 25, 2011 7:13 pm

Zatímco Seimei se pomocí kořenů přesunoval do země, dokonce i přes písek, jelikož ovládal CELOU přírodu a procesy v ní, zmizel někde pod zemí, zatímco anděl Smrti vyletěl ven obalen dušemi a chráněn chvilkově před tím elementem. " Tak jsme tu sami ... " Usmál se pátý anděl, nosíc na tváři masku. " Budeme si hrát " Ušklíbl se a stál asi dvacet metrů od Kena, zatímco stál i přímo za ním ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oltáře Gogami - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 EmptyFri Nov 25, 2011 7:40 pm

Myslíš si že nemôžem útočiť do viacerých miest naraz? spýtal som sa potichu pri čom sa okolo mňa zodvihol Sakin, nado mnou sa začal preplietať a v podstate ako dosť rýchla a hlavne "prierazná" kopija vyštartoval po tom čo bol nado mnou, zároveň však z toho istého "uzla" zasipala toho ďalšieho hromada ostrých projektilov ktoré by boli schopné bez nejakých problémov preraziť jouninske ochranné vesty. Následne som sa však doslova rozpadol, vlastne to bol celý čas iba môj Sakin klon.. ja som bol už na míle ďaleko.. s dvoma kuchiyosen zvitkami anjelov ktorých som dostal.. veď pre tých ostatných som sa mohol stále hocikedy vrátiť.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oltáře Gogami   Oltáře Gogami - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oltáře Gogami
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: