Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Město rýž. polí

Goto down 
+11
Akio Hoozuki
Marwin
Takeru Takahashi
Sasori
Zetsu
Inzuka Ashi
Neome
Kishin Midori
Hyuuga Neji
Ansella
In-Admin
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyWed Sep 21, 2011 6:24 pm

First topic message reminder :

Zde se dá koupit kde cos, od konkubín po jídlo až k informacím.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:37 pm

šla jsem tedy za ním

"Trvám na tom ale aby sis odpočinul ." řekla jsem přísněji
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:43 pm

" Trváš ? ..." zeptal se a usmál.
Sedl si na postel.
" Když už chci zpátky tak na mě pošlou tohle ... co mám dělat ? ..." zeptal se
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:45 pm

"A co si čekal utekl si z vesncie a kvůli mě a své pomstě." řekla jsem a stála naproti němu s rukama skříženýma na prsou
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:47 pm

" Stále se snažím pomoct ... Jenže mne nikdo nechápe ..." řekl a hleděl do země.
Nic nedělal a jen přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:51 pm

posadila jsem se vedle něj

"To přejde." položila jsem mu hlavu na rameno
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:52 pm

Ohlédl se na Ansellu a nechal ji.
" Vážně si to myslíš ? " zeptal se posmutněle a nedůvěřivě.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:55 pm

"POkud budeš utíkat tak ne když půjdeš do Konohy a umluvíš se třeba to opravdu přejde." snažila jsem se ho povzbudit
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Neji
Jounin
Jounin
Hyuuga Neji


Počet příspěvkù : 21
Narození : 28. 09. 11
Age : 30

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:57 pm

Dorazili jsme do rýžové země a já ihnet zase začal pátrat po Tenshim a Anselle pomocí Byakuganu. Bylo zjevné že se ukryli ve městě. A díki Tensiho zvláštní chakře nebyl zas takovej problém ho najít. "Ame ty tu počkej. Sayuri a Nyoko vy pojte semnou dostaneme je, pojťte za mnou, ale buťte ve střehu." Řekl jsem a rychle běžel k domu kde se schovaly, vykop jsem dveře a vešel dovnitř. "Tensi pujdeš s námi ať chceš nebo ne.!"


->ste moc rychlí nestačim vám
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:05 pm

Zbystřil a Yamiganem se mu podíval do očí.
" Neji ?!" vyhrkl.
" Vůbec mě nechápete ..." řekl s naštvaným obličejem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kishin Midori
Chuunin
Chuunin
Kishin Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 30. 09. 11
Age : 32

Shinobi
Chakra Chakra:
Město rýž. polí - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Město rýž. polí - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:10 pm

Aktivovala jsem Byakugan a vlítla do domu za Nejim. Wuiaaaaaa!!!!! Jo, jdeš s Námi, kriminálníku!!! Hned jak jsem to dokřičela jsem málem vyprskla smíchy, ale udržela jsem se. Nandala jsem si rukavice s čepelemi a udělala "Hyuuga postoj". Střihala jsem očima mezi Tenshim a tou ženskou.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Neji
Jounin
Jounin
Hyuuga Neji


Počet příspěvkù : 21
Narození : 28. 09. 11
Age : 30

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:18 pm

Byakuganem jsem sledoval blízké okolí a hlavně tebe a tvůj chakrový oběh"Utekl si z vesnice! Co si čekal že bude!? Tak se snámi laskavě vrať a vysvětli to Tsunade!" Jen trochu jsem zvíšil hlas.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:21 pm

" Nechápeš jaké to je ... Když ti někdo zabije Matku ... Nenarozeného sourozence ..." řekl
Bleskově vytasil katanu a bleskově proběhl k Nejimu.
" Nevíš jaké to je !" zakřičel a vytvářel prudké výpady.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Město rýž. polí - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Město rýž. polí - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:24 pm

Spolu s ostatnými členmi týmu som sa pozrela na našeho nepriatela, poskladala som pečaťe ,, Suiton Mizurappa " z úst so vyslala prúd vody tak by zaliala celú budovy a tá sa nasledne rozpadla. ,,Nehrajte sa tu s nimi, kým mi tu čakáme oni už dávno kujú pikle ako sa nás zabaviť. Takže nestrácajte čas. A hlavne ho nepočúvajte."
Návrat nahoru Goto down
Kishin Midori
Chuunin
Chuunin
Kishin Midori


Počet příspěvkù : 36
Narození : 30. 09. 11
Age : 32

Shinobi
Chakra Chakra:
Město rýž. polí - Stránka 5 Left_bar_bleue450/450Město rýž. polí - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (450/450)

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:28 pm

Vykulila jsem oči, když zahájil útok. Rychle jsem začala jednat. Hakke Rokujuuyonshou! Hakke Nishou! Yonshou, Hachishou,Juurokushou, Sanjuunishou, ROKUJUUYONSHOU!! Město rýž. polí - Stránka 5 Neji64palm
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:36 pm

Rozpustil jsem se.
Po chvíli jste párkrát zamrkali a viděli mne stále stát.
Sklopil jsem oči.
" Vy vážně nechápete že se vracím do Konohy že ? ..." řekl a sledoval vás.
___________________
Bylo to Genjutsu - 80
PS: Neome Mizurappa nezničí budovu
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Inzuka Ashi
Genin
Genin
Inzuka Ashi


Počet příspěvkù : 34
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Město rýž. polí - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Město rýž. polí - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:50 pm

As konečně ucítí pach lidí, které má následovat. Zastaví se tak aby ji nikdo neviděl. "Aomaru, myslím že je čas abychom jim pomohli. Ukážeme svoji sílu!" Řekne svému psovi. Ten přikývne a čeká co bude dál. "Víš co dělat, že? Aomaru - Dainamikku Maakingu!" Vykřikne. Aomaru se rozeběhne proti Tenshimu, vyskočí a v otočkách začne značkovat.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Neji
Jounin
Jounin
Hyuuga Neji


Počet příspěvkù : 21
Narození : 28. 09. 11
Age : 30

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:52 pm

Už jsem byl připraven se bránit, jenže Sayuri zaůtočila a donutila ho se stáhnout, aspoň to sem si myslel. Po jeho slovech jsem pronesl. "Takže jdeš dobrovolně?" Moc se mi to nelíbí před chvílí útočil a teť najednou otočil? Něco chystá, ale co?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 7:59 pm

" Takže zaprvé ... Mám informace o Akatsuki ..." řekl a pokračoval
" Za druhé ... Pokud přemýšlíš nad ú ..." zarazil se když viděl psa.
" Ani na to nemysli ..." řekl s podivným výrazem a s Ansellou proskočil oknem.
* Bože ! Proto nenávidím psy ! * pomyslel si
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Neji
Jounin
Jounin
Hyuuga Neji


Počet příspěvkù : 21
Narození : 28. 09. 11
Age : 30

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 4:19 am

"Ashi stáhni se i se svým psem." Příkaz byl naprosto jednoznačný a ihnet po něm už jsem proskakoval oknem za nimy. "STŮJ!!" Zakřičl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 5:34 am

použila jsem Kotonovou obranu a mé tělo okamžitě ztěžklo.

"Tenshi Stůj." vyvlíkla jsem se mu "Nemůžeš pořád utíkat." přistoupila jsem k němu a položila mu ruku na tvář. "POmstil si se už ne? To stačí. Jdi s nimi a vysvětli to vaší hokage." řekla jsem mu tiše. "Vrátím se ke Karin a ještě něco se naučím." řekla jsem mile blokla jsem si chakru a podívala se na ninji z Konohy a pak na Tenshiho

"Udělej to pro mě prosím." vlídně jsem se na něj usmála rychle ho políbila a pak běžela pryč (přesun)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 12:04 pm

" A .. " řekl a sledoval jak upaluje pryč.
" ..." mlčel
" Kdy jsem se pomstil ? ..." řekl se zatnutými zuby.
" Orochimaru stále žije ..."
" Kdy jsem zradil Konohu ?! HA !?" zařval s prudkým otočením na ně.
" Každý se snaží ochránit to pro co žije ! Není to tak Neji ?!" pokračoval
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Neji
Jounin
Jounin
Hyuuga Neji


Počet příspěvkù : 21
Narození : 28. 09. 11
Age : 30

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:26 pm

Chvíli jsem sledoval utíkající Ansellu, poté co domluvil Tenshi sem na něho pohlédl a řekl. "Zradil? Opustil si vesnici. Už to samo osobě je zrada, navíc za tvé činy stále nese zodpovědnost vesnice. Proto si nemůžeš dělat jen tak co chceš. K tvé druhé otázce, osobně si myslím že máš právo chránit co je ti drahé, ale hlavně máš závasky i kvůli vesnici a všem jejím obyvatelům, ty taky musíš ochránit. Rozumíš tomu?" Můj hlas byl naprosto klidný a vyrovnaný.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:31 pm

" Rozumím jedné věci ... " řekl tišeji
" Chápu že mám závazku k vesnici ... ale ..." jeho katana zazářila temnotou.
" Také mám závazek vůči mé rodině ... vůči mé přítelkyni ..." řekl a stál na místě.
" S tím ani Konoha nic neudělá ..." řekl a vyběhl proti Nejimu připraven kdykoliv uhnout.
_____________________
-80
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Neji
Jounin
Jounin
Hyuuga Neji


Počet příspěvkù : 21
Narození : 28. 09. 11
Age : 30

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:46 pm

Okamžitě jsem se postavil do základního postoje Hyuuga stylu připraven se bránit. "To je něco co si musíš vyřešit s Tsunade-sama, já s tím nic nenadělá, ale skusil sis někdy promluvit s hokage o tom co bys chtěl podniknout?" Šlo nejspíš o poslední šanci jak Tenshiho přemluvit, jinak už zbýval jenom boj.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 EmptyMon Oct 03, 2011 3:51 pm

" A k čemu by to vedlo hm !? Jen k dohadům a prázdným kecům ..." zařval
V rozhořčenosti ale běžel rovně a přímo útočil, čímž si neuvědomil, že jde do záhuby.
" Nikdo mne nikdy nechápal ! Proč by to mělo být jinak ?!"
" Každý žije tak jak mu bylo předurčeno !"
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sponsored content





Město rýž. polí - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město rýž. polí   Město rýž. polí - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město rýž. polí
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město duchů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato-
Přejdi na: