Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 3:46 pm

First topic message reminder :

stál jsem na větvi jednoho stromu
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 1:47 pm

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Gaara47 Jen jsem dal před sebe ruku,se kterou výbuch nic neudělal.Hned poté se kunai vtáhl dovnitř a písek ho vymrštil obrovskou rychlostí na něj,bez sharinganu byl téměř jistý zásah,hned za ním jsem skočil já,a hlídal aby ho nenapadlo uskočit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 1:53 pm

sklonil jsem se a tím se vyhl kunai který se pak zarazil do Gaary
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 1:59 pm

Plánovaně jsem nechal Kunai zapíchnout se do máhe přicha,a sasukeho rukou přimáčkl k zemi,tak aby měl ruce od sebe a pomalu přitlačil.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:01 pm

mé tělo se změnilo na kůs dřeva a já se oběvil za ním Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Th_Sharingan
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:12 pm

Po útoku mi ruka a částečně i ocas odpadly a já se nehýbajíc ležel na zemi.''Končíš'',zařval jsem pomstichtivě a písek mě obalil celého,dokud jsem nebyl ve formě mini-Shukaku.Rychle jsem vystřelil své ruce směrem k Sasukemu,který byl ještě ve vzduchu. (800 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:19 pm

mávnul jsem křýdly a vyletěl výš takže zase minul sakra ty máš výdrž podíval jsem se mu opět do očí a soustředil se "ukážu ti jak se mé oči změnili" sharingan se pomalu transformoval do Mangekyou (jsi v genjutsu....né snadno prokouknutelném ! Chichotání) Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Susanoo_sasuke_by_kaiafa-d3fnm92
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:25 pm

Ohlížel jsem se nechápavě kolem,až jsem zavrčel.Ze hřmotem jsem se v Shukakově podobě odrazil od země a narazil přímo do Susana.Světle žlutými oči jsem sledoval okolí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:29 pm

uhnul jsem...v genjutsu to vypadalo jako by narazil do susano´o Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Susanoo_2_by_kaiafa-d3i1wvq (v genjutsu) v reálu jsem na něj zaůtočil oslabeným chidori kdyby to náhodou nevyšlo
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:31 pm

Se zavrčením,které se ozvalo z mého hrdla jsem dal ruce k sobě,a najednou do všech stran vystřelili z mého těla stovky Písečných Shurikenů,velkou rychlostí. (zbývá 600 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:33 pm

dostal jsem zásah který mě odhodil "kur*a kur*a !" v genjutsu se písek rozrazil o štít Susana
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:39 pm

Šíp zničeho nic zmizel.To není možné..Dal jsem si jedna plus jedna dohromady a přišel na to.Žeby další genjutsu?Teď to zjistím.Hodně jsem se nadechl a vypustil prudký vítr.'' Fūton: Mugen Sajin Daitoppa '' (zbývá 500 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:46 pm

vzletěl jsem do nebe tak aby mě jeoh výtr nezasáhl genjutsu sasuke stále stál v Susano´o Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Sasuke-amatertsu-o "Zhoř !" Gaara začal v genjutsu hořet
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:49 pm

''Už jsem to poznal před tím že je to Genjutsu'',řekl jsem se hřmotem a zrušil genjutsu.Na jinchuurikiho,neplatí žádné slabší genjutsu,a když už tak né do nekonečna!''Zařval jsem a uviděl sasukeho na obloze.Znovu jsem se natáhl přez větev a obrovskou rychlostí vystřelil po něm,přičemž jsem zaútočil jak rukou,kterou jsem mířil na hruď tak ocasem,kterým jsem hlídal aby neuhnul.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 2:59 pm

"ale teď už je pozdě" křidly jsem utlumil náraz z obou stran "Katon:goryuuka no jutsu !" drak letěl přímo na něj
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 3:04 pm

Jeho technika mě prudce strhla dolů,přičemž jsem narazil na zem.Musím to udělat..Z ničeho nic se kolem mě linul kouř a stál tam pravý SHukaku,a na jeho hlavě po půli těla já.''Zabiju tě i kdybych měl zemřít,Tanuki Neiri no Jutsu '',Shukaku měl volný průběh,a hned se velkou rychlostí ohnal ocasem po sasukem,přičemž mu drápem napíchl jedno křídlo.(Zbývá 350 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 3:07 pm

odhodilmě ještě ve vzduchu Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Itachi-and-sasuke-2-o (bez chidori...a nevýš že letí 2 Chichotání)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 3:13 pm

Shukaku se jen nafoukl.'' Fūton: Renkūdan '',střela odrazila Shuriken,a velkou rychlostí letěla na sasukeho,který už nemohl díky propíchnutému písku létat.Druhý skuriken,který jsem neviděl doletěl až ke mě,a než písek plně zareágoval,odsekl mi kus ruky,přičemž se zrušil vynucený spánek.SHukaku se rozplynul,a já dopadl zesláble z výšky na zem,teď už to vyjít musí. (zbývá 200 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 3:17 pm

"chidori" byl jsem nucen useknout si křídlo a proto jsem vysokou rychlostí padal k zemi z místa kde jsem měl křídlo se mi těsně před zemí vyrostla pomocná ruka za hadů snesl jsem se o metr dolů když jsem se dotknul země pečeť zmizela a já vysíleny padl na kolena a poté na bok
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 3:25 pm

Najednou můj obličej začal praskat.Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Armaduraarena6wk Stál jsem o kus tál téměř bez chakry,opírajíc se o strom.Jestli se vyhneš tomuhle budeš kouzelník.Vykašlal jsem krev a dal ruce k sobě.Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Gaara2qs4
V tu chvíly začaly Písečné shurikeny v Sasukem zářit a v tu samou sekundu nastal výbuch který mé odhodil,což dovršil náraz hlavou o strom.Vyplivl jsem krev,a jen se došoural k tomu,abych si sedl a opřel se o zeď.Je konec.. (zbývá 50 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 EmptyWed Sep 21, 2011 3:40 pm

těsně před výbuchem se mi tělo rozpadlo na 3 středně velké hady které se snažili odplazit..pří výbuchu je to odhodilo ke Gaarovy kde se spojili zase do mého těla
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara   Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sasuke Uchiha vs Sabaku no Gaara
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sabaku no Gaara
» Uchiha Sasuke
» Tenshi Yamidan To Uchiha Sasuke
» Uchiha
» Itachi Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: