Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dvorek za akademií

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dvorek za akademií Empty
PříspěvekPředmět: Dvorek za akademií   Dvorek za akademií EmptyFri Sep 02, 2011 4:28 pm

Zde je houpačka upevněná na starém stromu, který většinou obýval Naruto.
Dále se zde provádí tradiční souboje.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dvorek za akademií Left_bar_bleue700/700Dvorek za akademií Empty_bar_bleue  (700/700)

Dvorek za akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvorek za akademií   Dvorek za akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:19 am

ZAstavila som pred bránou academia. Prešla som bránou, zopár miestnosťami a chodbami až som sa dostala na miestom kam som aj chcela. Dvor plní stromov a všelijakej zveri si tu prebíval ako zvyčajne. Podišla som do tieňa jedného zo stromov. Posadil som sa a oprela oň. Chvílu som pozorovala okolitú zver a potom som si od únavy zdriemla. Keď som sa zobudila cítila som sa čerstvá ako rybička, a tak som sa rozhodla, že sa naučím nejakú novú techniku. Pozrela som sa na zvieratá a pozorovala som ich. Chvílu som premíšlala, čo by bolo dobré sa naučiť, a potom ma to napadlo.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dvorek za akademií Left_bar_bleue650/650Dvorek za akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Dvorek za akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvorek za akademií   Dvorek za akademií EmptySun Oct 09, 2011 1:30 pm

Přišla jsem k bráně do akademie a zastavila jsem se.
Podívala jsem se dovnitř a pak jsem šla dál.
Po chvilce jsem uviděla podezřelou osobu, kterou už jsem asi někde viděla, jak jde směrem k nemocnici.
Vydala jsem se za ním.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dvorek za akademií Left_bar_bleue700/700Dvorek za akademií Empty_bar_bleue  (700/700)

Dvorek za akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvorek za akademií   Dvorek za akademií EmptySun Oct 09, 2011 8:23 pm

Ešte chvíľu som pokračovala vo svojom tréningu no potom som mysľou zrazu odbočila. Ach je na čase vyzdvihnúť moju odmenu z misie. Pozviechala som sa zo zeme oprášila sa od prachu. Tieň už prešiel ďalej a na mňa svietilo jasné slnečné svetlo. Bolo my naozaj horúco, kdešto keď som sedela na zemi mohla som po teple len snívať. Okolo začvirikal vrabec. Zaujalo ma to. poskladala som pečate, že vyskúšam či môžem aspoň tak používať novú techniku ,,Sanringan" povedala som a vydarilo sa. Videla som presne to čo vrabec na strome mal krásny výhľad na mesto pozrela som sa, ktorou cesto to bude za hokege najkratšie. Ešte raz som ňou prešla, odpojila som sa od jeho zraku a vydala sa na cestu. Dostala som sa pred academiu, potom som sa prešmykla zopár prázdnymi uličkami až som sa ocital pred tou budovou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dvorek za akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dvorek za akademií   Dvorek za akademií Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dvorek za akademií
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dvorek za Akademií
» Dvorek za Akademií
» Hřiště za Akademií

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: