Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Lúka Akasu

Goto down 
+12
Uchiha Sasuke
Arame Akiyama
Narinu
joukuu
Takeru Takahashi
Akio Hoozuki
Itachi Uchiha
Deidara
Sabaku no Gaara
In-Admin
Ansella
Akahim Ukarai
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySun Sep 11, 2011 10:28 am

First topic message reminder :

Na tejto lúke nájdeme veľa kvetov rozličných druhov a čerstvú trávu a dobrý vzduch. Toto miesto slúži na relax a odpočinok na ostrove. Najčastejšie ho využívajú ninjovia čo na ostrove trénujú.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:16 pm

" Tse .. " Odsekl " Už nikdo ... " usmál se a vytvořil pečeť draka. Najednou ti ztuhlo tělo a nemohla jsi se hýbat. Jiné klony vytvořili zase jinou pečeť, která ti rozhodila chakru. Rozložil jsem pečeť a klony uskočili a začali pečeť udržovat aktivní. Otočil jsem se k Sasukemu. " Jak to bude ? ... " řekl jsem a nenápadně se od té doby kdy jsem útočil vyměnil s klonem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:21 pm

"a dost !" aktivoval jsem sharingan a problesknul jsem se za Nagiho přičemž jsem zautočil katanou...kdyby chtěl uhnout pylně jsem ho sledoval sharinganem abych mohl trefit
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:30 pm

(už jsem si myslela že mě v tom necháš)

jen jsem se dívala xD
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 5:33 pm

Klon který byl místo mne zmizel na probodnutí katanou. " Meiton: Jajimento ! " Ozvalo se z tvých zad a stálo tam několik dalších klonů ... Jenže kde byl ten pravý ? Valila se na tebe obrovská vlna chakry, které se nedá uhnout. V záchvatu proudu jsem se za tebou vynořil já a chytil tě za ruku, aby jsi nepoužil chidori.
_______________
- 200 + - 100 + - 30
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:18 pm

(taky jsem si to myslel Jasně) "Udělal si osudovou chybu" ironicky jsem se zasmál "Chdori Nagashi !!!"
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:39 pm

" Nemyslím si .. Sasuke ... ". Meiton: Kyuketsuko. Ozvalo se a blesk okolo Sasukeho se zmenšil, až nezmizel. " Máš zajímavou chakru ... " řekl jsem a když jsem ho chytil za ruku, označil jsem ho stejnou pečetí jako Ansellu. Vytvořil jsem pečeť draka a Sasuke se nemohl pohnout. " Nebaví mne to s vámi ..." řekl jsem znuděně.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:51 pm

(ehm chci se zeptat ty máš techniky bez peřetí ?) než ji pohltil musela ho aspoň zranit...využil jsem toho a dal mu loktem druhé ruky tak silně aby mě pustil. Trochu jsem odsočil a hodil po něm kunai s výbušným lístkem
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 6:56 pm

/ Mám pečeť na ruce, takzvanou KT. Takže je to bez pečetí ... A nemůžeš se hýbat protože jsem použil znehybňující Fuuin jutsu, už když jsem tě chytl za ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 7:06 pm

(nic takového jsi nenapsal...tak jak to mám vedět ? napsal si jen ..chitil jsem sasukeho za ruku a nemohl se hýbat...když něco uděláš napiš přesně co ať e pak vyvarujeme tomu že píšu zbytečně)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 7:14 pm

Cituji "Chytil za ruku, označil jsem ho stejnou pečetí jako Ansellu. Vytvořil jsem pečeť draka a Sasuke se nemohl pohnout. " Máš to tam napsané tak nevím co řešíš.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 7:20 pm

(nevšim jsem si toho...moje chyba Ach")
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySun Oct 23, 2011 3:31 pm

"No mě to taky nebaví být tu s někým kdo mě bezdůvodně napadl." pronesla jsem
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 6:21 pm

" Dobrá tedy ... " řekl " Když budeš chtít peníze, přijdeš, když ne, nepřijdeš. Jednoduché. " Pronesl a zmizel někam do Iwy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue10000/10000Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:09 pm

pribehly sme na luku a sora si pomaly lahla ja som skočil dolu a chytil holku za pas a pomaly ju položil na zem pozeral som sa do jej krásnich očí tak divne že aš som skoro povedal že sa mi páči ehm em no tak zobral som ta sem lebo je tu skvelo a da sa tu premíšlat
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:16 pm

Běžel jsem celou dobu Vedle vás a Pak jsem si Lehl na zem a začal sledovat oblohu.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue10000/10000Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:17 pm

narinuho som si ani nevšimol sledoval som len ju
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:19 pm

Jen jsem se podíval na Joukuu.Á hned první den se nám tu rodí románek Joukuu už jsi konečně začal myslet na holky?prochu jsem se zahihňal
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:25 pm

Byl tak blízko, že jsem se nezmohla na slovo. Jen jsem tam ležela v trávě a dívala se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Narinu
Death
Death
Narinu


Počet příspěvkù : 128
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:27 pm

(Byl jsem na Joukaa naštvaný)Tak já vás tu nebudu rušit a odešel jsem(přesun)
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue10000/10000Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:28 pm

ja som pozeral tie jej oči a sora len tak pomedzi zubi joukuu ti si ale srab povedz jej to ehm ja no vieš ti si tak krasna vykoktal som sa
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:31 pm

To, co řekl mě hodně překvapilo. Zčervenala jsem jako rajče a snažila se něco říct, ale nešlo to. Po chvíli jsem ze sebe dostala pouhé: "Ehm,... děkuju...tohle mi ještě nikdo neřekl."
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue10000/10000Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:33 pm

si ina ako ostatne si taka ina ty mas v sebe kyubiho ? mne to neva totiš neviem prečo ale mam pocit že lameš zlo vo mne povedal som a sadol som si
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:35 pm

"Ne Kyuubiho, ale Gobiho," opravila jsem ho, i když na tom vlastně vůbec nezáleželo. "Nepřijdeš mi zlý," podotkla jsem.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue10000/10000Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:40 pm

nevieš o mne nič spravil som ničo čo si vživoťe neodpustim konoha mi dala príkaz zabiť jedného člena klanu ten člen bol moj najlepší kamoš mal som na vyber bud on alebo klan a s nim aj ja tak som ho počas misie zabil on mi povedal že som bol jediny pre koho žil a preto mam v sebe zlosť som nštvany na konohu ale asi najviac na sba ja som to zviera a slza mi stiekla po lici a dopadla na kvet ktori sa kôly slze cely nahol


Sora: vieš že to neni tvoja vina
ale je je to moja vina
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Lúka Akasu - Stránka 5 Left_bar_bleue1100/1100Lúka Akasu - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 12:44 pm

"To je smutné..." šeptla jsem, pak jsem si ale všimla té slzy. "Ty...brečíš?" nemohla jsem uvěřit svým očím. Nevypadal jako někdo, kdo by byl schopný brečet.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lúka Akasu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lúka Akasu   Lúka Akasu - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lúka Akasu
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lúka Tamare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: