Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Oáza

Goto down 
+8
Uchiha Nakame
Jintoran
Sentoi
Raizou
Narumi Kaname
Midori
Sabaku no Gaara
In-Admin
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyFri Sep 09, 2011 8:44 pm

First topic message reminder :

Malinká oáza.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 4:58 pm

Nejsi na procházce trochu moc daleko od své vesnice ? ten chlápek se mi vůbec nezamlouvá.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyMon Nov 14, 2011 1:55 pm

No tak já se jdu najíst sám (přesun)
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Raizou
Death
Death
Raizou


Počet příspěvkù : 59
Narození : 04. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyThu Nov 17, 2011 7:15 pm

Po dlouhém čekání mi bylo jasný že on asi jen tak něco neprozradí.
Ts dělej jak chceš pomalu jsem odešel pryč na svoje oblíbené místo k tréninku

(Přesun vyprahlé pláně)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 2:35 pm

Po dlouhé cestě z Konohy jsem zůstal tady. Viděl jsem docela hodně věcí, ale takhle malou oázu ještě ne. Byla to doslovně "Kapka v moři". Cítil jsem se zde uklidněný. Věděl jsem že jestli je v Suně někdo, někdo dostatečně silný, najde mne. " Shiro ... " Zašeptal jsem si pro sebe a poté se mi v mysli už jen zmítaly různé vzpomínky na Konohu. Ty jsem ale okamžitě rozpustil. " Konoha ? ... Ne ... " Dodal jsem negativním tónem. Odešel jsem z Konohy. Konoha je minulost !
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 2:36 pm

Anbu Root (NPC)

Už nejaký čas sme sledovali týpka ktorý pravdepodobne prišiel z Konohy.. všimli sme si jediného.. znak klanu Uchiha a to.. nám úplne stačilo. Boli sme asi štyria a na sebe sme mali masky aj s uniformami Anbu.. Jeden z nás si začal pripravovať pečate a akonáhle sa Uchiha o niečo priblížil tak si mohol všimnúť ako okolo neho poletujú pierka.. následne by však mal upadnúť do bezvedomia, teda do hlbokého spánku.. to už sa však pri ňom objavili zvyšný traja Anbu ktorý ho zviazali a následne vo veľkej rýchlosti odniesli do blízkeho tajného vchodu, ktorý ústil do sídla Rootu.

(Presun-sídlo Root)
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyMon Nov 21, 2011 5:37 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao Uzumaki odrazu stál na mieste oného chlapca ležiaceho na zemi, a uprostred členov ANBU, jediná pečať stačilo nato aby všetci ľahli popolom na zem, alebo aspoň od chlapca odstúpili. Do prvého z ANBU Hao rovno zabodol kunai ako sa objavil, bola to rýchla presná vražda, druhý padol pod Soraishinom, s ktorým sa Hao premiestnil, a dvaja boli zasiahnutý takým náporom vetru, že ich to odsotilo dobrých 20 metrov. Toto Sunagakure no Sato, trpko oľutuje!! rovnako ako ty chlapče, vybavte pozdrav od Hokage, začína sa nové milénium, a novozvolený Lord Hokage, to považuje za akt vojny medzi vesnicami, pozrel sa na Uchihu ale jeho slová smerovali ANBU, možno len preháňal očividne mala však Suna problém a mala by ho riešiť, v očiach nemal nenávisť, chlapec bol omráčený, ale útek bol jeho voľbou, myslel si , že by posledného Uchihu z Konohy, nechali bez dozoru ? Bol mladý , hlupy a naivný.. čo patrilo k jeho veku, Hao si ho prehodil cez plece, Soraishin zmizol a následne sa s ním premiestnil preč.

[PRESUN - Hao, Uchiha] - Hiraishin no Jutsu - https://nsnn.forumczech.com/t584-centrala

Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyThu Dec 01, 2011 7:39 pm

Přišla jsem k oáze a okamžitě jsem začala hledat škorpiona, kterého jsem se měla zbavit. Zamířila jsem pod palmu, protože na sluníčku jsem se už málem usmažila.
"Tfuj, to je vedro... Neskutečný vedro... Chň..." zafuněla jsem žíznivě. Vytáhla jsem čutoru s vodou a napila jsem se z ní. Pak jsem zrak namířila na čistou průzračnou vodu v jezírku. Dávala jsem zároveň pozor, kdyby se objevil někde ten škorpion.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyThu Dec 01, 2011 7:45 pm




Nejednou se začalo oázou ozývat klepání klepet. Obří škorpion skoro tak velký jako Killunia se přihnal doprostřed oázy k jezírku u kterého si Killunia plnila čutoru vodou.
Škorpion rozuřeně cvakal klepety a máchal ocasem s jediným účelem.Odstranit narušitele klidu v jeho oáze.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyThu Dec 01, 2011 8:11 pm

Bleskově jsem se otočila po zaslechnutí cvakání klepet. Ten škorpion byl opravdu veliký. Lekla jsem ho, až jsem nadskočila. Okamžitě jsem upustila čutoru do vody a postavila jsem se do bojové pozice. Udělala jsem rychle pečetě a namířila jsem na škorpiona svou pravou ruku ve tvaru pistole.
"Katon: Hi no Misairu!"
Před něj jsem vystřelila plamen, který sahal až k němu a na zemi před ním vytvořil ohnivou zábranu. Tato technika mu neměla moc ublížit. Spíš ho měla zastavit a možná trochu zastrašit. Škody byly minimální.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyThu Dec 01, 2011 8:38 pm


Škorpion utočící na Killuniu se náhle zastavil před ním se čněla zábrana z ohně jako skoro každé zvíře nesnesl takový žár a tak pouze zacvakal klepety a vyrazil kolem zábrany a když byl za ní jeho ocas na kterým čněl jedovatý osten vystřelil směrem ke Kulluině.Jed u tohohle škorpiona nezabíjí pouze paralyzuje oběť.I tak by však Killuina měla rychle uhnout protože dostat ránu ostnem takovýhle rozměrů by mohlo docela bolet.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 3:06 pm

Rychle jsem udělala pečetě. Když mě zasáhl škorpion, mé tělo se změnilo na kus špalku. Já jsem teď byla nad ním s kunaiem v ruce. Skočila jsem na jeho hřbet, rychle jsem udělala další pečetě na Kawarimi a snažila jsem se škorpiona zranit.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 3:17 pm

Škorpion sebou šil ze strany na stranu a pokoušel se Killuniu shodit v tom ale v tom ucítil jak mu kunai vnikl do krunýře a začal běsnit.Machal ocasem ze strany na stranu a když zjistil že ji tímhle způsobem nedokáže zhodit zautočil ocasem přímo proti ní.Osten na ocasu se ve světle zalesknul a mířil na Killuniu
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 4:53 pm

Mé skutečné tělo jen z úkrytu sledovalo, jak škorpion svým ocasem zasahuje pouze Kawarimi. Udělala jsem dva lávové klony a vyrazila jsem s nimi do útoku.
"Katon: Hinotama!"
Jeden klon vyplivl ohnivou kouli. Druhý klon se rozhodl zaútočit zblízka. Já jsem zaútočila na škorpiona další technikou.
"Katon: Karyū Endan!"
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptyFri Dec 02, 2011 7:22 pm


Škorpion mohl jen sledovak jak s hlasitým prásk jeho ocas udeřil pouze do dřevěného špalku. Neviděl kde je Killuina ale v tom ji uviděl.Běžela proti škorpionovi a ten se rozhodl přejít do ofenzívy už byl skoro u ní když v tom si všiml že se na něj valí ohnivá koule a ještě k tomu velký proud ohně,všiml si toho ovšem příliš pozdě.Jen tam mohl bezmocně stát a čekat na to až bude sežehnut oběma technikami.Po té se jen ozval vysoký pištivý zvuk a škorpion byl spálen.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Oáza - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Oáza - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 EmptySat Dec 03, 2011 10:27 am

Zrušila jsem oba klony a s nechutí jsem poslouchala, jak je škorpion spalován. Poté, co to skončilo, jsem přišla k místu, kde byl spálen, a začala jsem hledat něco, co po něm zůstalo. Zůstalo. Špička ocasu, kterou měl vztyčenou, když ho plně pohltily plameny. Opatrně jsem ji sebrala a vydala jsem se zpět do Suny za Kazekagem.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oáza - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oáza   Oáza - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oáza
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Okolí :: Západ-
Přejdi na: