Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Skály Fae

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Skály Fae   Skály Fae EmptyFri Sep 09, 2011 8:36 pm

Ostré skály, po kterých se jen těžko šplhá.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyMon Nov 14, 2011 7:14 pm

Hao Uzumaki

Aito následne po presune technikou Hiraishin no Jutsu zostal mierne mimo, pretože na to nebol navyknutí ako ja, tak si neudržal rovnováhu a spadol na zem, keď však vstal, mohol sa pozrieť že sme sa práve nachádzali na skalách Fae, na najvyššom možnom bode, aký vôbec kedy videl. Odtiaľto šlo pozorovať aj Skrytú Listovú ako malú dedinku ktorý by mohol vziať do dlane, bolo tu dosť chladno, jemná vrstva snehu na skale, však nebránila úžasnému výhľadu.

Som Hao, odteraz ťa mám na starosť, ... zdedil som techniku 4. Hokage, od svojho vymrelého klanu, a teraz som tvoj sensei, takže ... predtým než začneme tréning, povedz mi niečo o sebe Aito.

V akom vzťahu si vlastne s 1. Hokage ? zadíval sa naňho, Hao čítal zložku tohto chlapca, vedel kto to je, hoci jeho vzhľad mu bol do stretnutia na hlavách Kage neznámy, preto bol trochu zmätený. Aiko mi tohto chlapca dal na starosť, jeho DNA nesmie padnúť do zlých rúk, rovnako ako sila toho mladého Uchihu, preto budú oddelený až do doby kým Hokage nerozhodne inak, chytré..
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Skály Fae Left_bar_bleue450/450Skály Fae Empty_bar_bleue  (450/450)

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyMon Nov 14, 2011 7:20 pm

Aito Satoki

Po tom, ako sa v jednom okamihu zjavil na úplne inom mieste, len zostal ohromený. Bolo to impozantné jutsu, ktoré očividne zvládal na výbornú, Aito túžil po jeho dokonalej rýchlosti, no keď sa ho spýtal na vzťah k prvému Hokagemu, tak zostal trocha zaskočený, mohol ale tušiť, že to už o ňom vedieť, no aspoň mal istotu, že to vedia len tí správni. Aito sa len usmial a pošeptal.
"Nie som si istý, predpokladá sa že som s ním moc zblížený nebol, a zároveň som bol viac, ako hocikto iný. Nikdy som ho osobne nepoznal, a vlastne aj posledná osada Senju klanu, ktorá bola už napadnutá, tak tam už nikto z jeho vetvy nebol, takže je to dosť ťažko povedať. Každopádne ma trocha trápi, že môj element je dosť chcený, a preto by som ho nemal moc využívať, ale problém je že v boji nemám nič iné." Aitovy trocha odľahlo, pretože o tom konečne mohol nahlas rozprávať.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyMon Nov 14, 2011 7:34 pm

Hao Uzumaki

Zaujímavé, ale aspoň, že si uvedomuješ čo to znamená, v ohrození bude v prvom rade tvoj život, preto by si mal Mokuton, tvoju pokrvnú líniu úplne zavrhnúť, aspoň taký je názor väčšiny alebo by aspoň bol.

Následne nato sa však Hao len uškrnul, a povedal, samozrejme, nevyužiť však niečo také ? Už to by bolo zločinom, preto ťa mám na starosť práve ja, budeme ťa síce musieť držať skrátka, ale tvoj tréning to nijak neovplyvní, o to horšie, zatiaľčo iný budú spať ty budeš trénovať, pokrčil plecami.

Neplánujem ťa trénovať elementárne techniky, osvojiť si Mokuton, budeš musieť sám, ale ak zvládaš spojivý element, zvyšné dva budú hračkou, povzbudil ho trochu. Teraz trochu praktických vecí, Hao vytiahol kunai, a hodil ho letmo Aitovi, toto nos pri sebe, nosí to teleportačnú značku, pokiaľ to máš, môžem ťa nájsť kdekoľvek, tak to prosím nestrať.

To by bolo tak všetko, povedal Hao, následne sa pozrel dolu skalami Fae, boli ostré ako britva, zlý pohyb a človek bol v okamihu na dve polovice, horšie bolo, že jediné cesta hore a dolu bolo šplhanie.

Hao pristúpil k Aitovi, a položil mu ruku na plece, ešte jedna vec predtým než začneme trénovať, moje metódy sú každopádne zvláštne, hlúpe, v mnohých ohľadoch nebezpečné a sebapoškodzujúce, na druhej strane mám rád adrenalín, takže, v tom prudko strčil do Aita, a ten sa ocitol na prahu a okraji skál, prvá lekcia ... Reakcia v akcii usmial sa Hao, pritom ako Aito stratil pevnú zem pod nohami.

Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Skály Fae Left_bar_bleue450/450Skály Fae Empty_bar_bleue  (450/450)

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyMon Nov 14, 2011 7:45 pm

Aito Satoki

"Č-čo?!?" Pošeptal, no v tom ho Hao v podstate sotil. Bolo to od neho dosť blbé, pretože Aito vôbec nebol pripravený, no tento sensei ho asi naučí prežiť, vyzerá to tak, že to pri ňom bude potrebovať. Nemal moc vecí na výber, a preto pomocou Mokuton no Jutsu vytvaroval pod sebou, prakticky podlahu, ktorá sa utvorila okolo celého ostrého kameňa, pričom to vyzeralo, ako by tam bola napichnutá. Aito sa nachádzal práve asi pod Haom možno 5 metrov.
"Baka." Pošeptal, a snažil sa na neho zazerať.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyMon Nov 14, 2011 8:34 pm

Hao Uzumaki

Zaujímavé, podotkol Hao, stojac už opäť za Aitom, zadíval sa smerom dole a dodal, máš pred sebou ešte kus cesty, počkám ťa dole, hlavne opatrne, nechceme ťa predsa zbierať po kúskoch však ? uškrnul sa Hao, a za pomoci opäť pomocou Hiraishin no Jutsu zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Skály Fae Left_bar_bleue450/450Skály Fae Empty_bar_bleue  (450/450)

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyMon Nov 14, 2011 8:45 pm

Aito Satoki

Aitovy len prešla anime kvapka po čele, keď sa za ním zjavil jeho sensei. Toto mu očividne nevyhovovalo, no nemohol sa zťažovať, mal však plán, ako sa dostane dole. Mokuton dosku, na ktorej práve stál sa rozhodovoal v strede rozžirovať, tak sa posúval dole, keďže kamene s nižšiou výškou naberali na väčšom priemere. Nakoniec bol už tak možno 10 metrov pod sebou, vtedy sa doska rozpadla, a namiesto toho si urobil primitívnu drevenú dosku, po ktorej sa opatrne spustil, pomedzi to si natrhol nohavice, no nakoniec sa dostal dole.
"Nabudúce mi povedzte čo plánujete." Pošeptal, pretože vôbec nebol zvyknutý na takýto extrém.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 2:57 pm

Hao Uzumaki

Páni.. to už je dole ? pomyslel si Hao, ktorý sedel na strome, pod skalami Fae, a díval sa smerom do Konohy. To bolo zaujímavé, škontatoval, popravde som chcel vidieť Mokuton, dodal. A skočil dole pred Aita.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Skály Fae Left_bar_bleue450/450Skály Fae Empty_bar_bleue  (450/450)

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 3:12 pm

Aito Satoki

Aito len hlboko dýchal, pričom sa pozrel na Haa.
"To, čo som predviedol bolo len základné Mokuton no Jutsu, ináč je väčšina mojích jutsu útočných, alebo strategických, vlastne, všetky jutsu, ktoré ovládal sú len Mokutonové+ Shunshin" Pošeptal, pričom sa zamýšľal, či chce vôbec vedieť Haove techniky, no predpokladal že to budú rôzne pečatiace veci, a Katonové techniky, pretože to vyzeralo že je práve jeho. Aito sa len pousmial.
"Čo ideme robiť teraz, sensei?"
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 3:23 pm

Hao Uzumaki

To by som tiež rád vedel, podotkol nahlas, a zadíval sa na Konohu, premýšľal či sa vrátia späť, pravdupovediac, tento chalan z Mokutonom, .. nemal ho ani príliš čo učiť, chcelo to skôr skúsenosti, a tie mohli nadobudnúť len jedným spôsobom, misiami.

Aito ? Vieš udržať tajomstvo ? opýtal sa Hao s úškrnom, už to bolo opäť tu, chystal sa spraviť niečo nie príliš s pokynmi ktorými sa mal riadiť.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Skály Fae Left_bar_bleue450/450Skály Fae Empty_bar_bleue  (450/450)

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 3:26 pm

Aito Satoki

"Tajomstvo? A Aké?" Pošeptal, pričom sa zamyslel. Dosť ho zaujímalo, čo má v pláne Hao, a aj keď Aito bol dosť dôverný, aj tak to nemal komu povedať, takže len kývol hlavou, pričom sa modlil, aby ho zase niekde Hao nepremiestnil, pretože jeho Mokutonové reakcie v adrenalínových situáciach sú dosť pomalé. No to mu až tak moc netrebalo do života, ako ovládať aj elementy, pretože tie potreboval na to, aby nebol rozoznateľný.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 5:09 pm

Hao Uzumaki

V podstate sa jedná o to, že vesnicu pred pár hodinami napadla skupinka z Akatsuki, každopádne sme ich útok odrazili skôr než získali po to čo prišli, to nie je ani tak podstatné ako to, že v čase pohotovosti jeden Genin porušil hneď niekoľko ustanovení, podľa slov toho chalana, sa skrátka nudil, a prelietaval nad Konohou v čase pohotovosti, pričom na seba bral podobu.... tu sa Hao zastavil, a zadíval sa pozorne na Aita.

Vzal na seba podobu Bijuu, ... každopádne sa to ukázalo ako falošný poplach, lenže tím spôsobil nepríjemnú situácia jak svojej tak našej zemi, vzťahy medzi Iwou a Konohou neboli nikdy dobré, aj keď sa to v posledných rokoch tak na očiach neprejavuje, snažíme sa vyhýbať konfliktom ktoré by prerástli vo vojnu, lenže tento Genin, to pravdepodobne dosť prehnal.. a Hokage nemá príliš možností.

Vec sa má tak, že čoskoro prebehne misia, a ty ... budeš jej súčasťou, z viacerých dôvodov, podotkol Hao Uzumaki smerom k Aitovi.
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Skály Fae Left_bar_bleue450/450Skály Fae Empty_bar_bleue  (450/450)

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 5:14 pm

Aito Satoki

"Genin z Iwy, ktorý prebral podobu Bijuu? Tak to je asi nejaký silnejší. Každopádne misia by sa hodila, ešte som na poriadnej misii nebol, takže by to bolo niečo nové, ale... aké viaceré dôvody? Nemal by som byť predsa len skrytý v Konohe kvôli Mokutonu? Veľa ľudí o Mokutone ešte nevie, a tým že nemám iné jutsu som prakticky veľmi nápadný..." Pošeptal, pričom sa zamyslel. Toto mu dávalo motiváciu, aby sa naučil svoje elementárne techniky, pretože to bol teraz naozaj základ.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae EmptyTue Nov 15, 2011 5:27 pm

Hao Uzumaki

Problém... pomyslel si Hao, vyzeral dosť prekvapene, následne opäť chytil Aita a zmizli spolu.

(Presun Cely Konoha) - Hiraishin no Jutsu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skály Fae Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skály Fae   Skály Fae Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skály Fae
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Skály Sanfee
» Skaly Aishi
» Skály Kiba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: