Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Sunashi

Goto down 
+4
Itachi Uchiha
Hoshigaki Kisame
Ken Kuruima
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyFri Sep 09, 2011 7:57 pm

First topic message reminder :

Jméno: Sunashi
Kekkei Genkai: ×××
Zaměření: Ovládání písku
Členové: Darreko Sunashi
Jutsu:

Suna no Yoroi (Písečné brnění) - B - 80
Sabaku Fuyu (Vznášející písek) - C - 30
Gokusa Maiso (Podzemní vězení) - B - 75
RyuuSabakuRyuu (Proudící písečná vlna) - A - 120
Sabaku Kyu (Pouštní rakev) - B - 70
Suna Shigure (Pouštní Déšť) - B - 80
Suna Bunshin (Pouštní klon) - C - 35
Suna Arare (Písečné kroupy) - A - 125
Suna Shuriken (Písečný shuriken) - C - 35
Sabaku Sousou (Pouštní pohřeb) - A - 120
Sabaku Taisou (Pouštní císařský pohřeb) - S - 195
Suna no Tate (Písečný štít) - B - 95

Historie:
Klan Sunashi si vyměnil roli s klanem Kugutsuko v ochraně vesnice.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:02 pm

Udplul jsem od stěny dál a poté vyskočil ven kde jsem se se Samehadou rozpojil.
Dopadl k Itachimu.
" Ty se nezapojíš Itachi-san ?" zeptal se s úsměvem žraloka.
Suiton: Daikodan no jutsu
Vytvořil obrovského žraloka letícího přímo na ně.
Bylo v něm takové množství chakry, že ho nemohlo naprosto nic zastavit.
_____________________
- 3 000
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:28 pm

Nastavil jsem ruce před sebe a pokývnul na Kena.''Saikō Zettai Bōgyo: Shukaku no Tate '',vytvořil jsem štít z nejtvrdšího materiálu na světě,smíchaný ještě se zlatým pískem,což utvořilo ultra-silný štít,který se se žralokem srazil.OPo chvilce začal praskat,avšak to poskytlo drahocený čas,který umožnil mě a Kenovi dostat se na písku dál od techniky.Pozvedl jsem ruce a sformoval takové množství písku,které jsem nemohl ani udržet.Tohle..Bude moje poslední,Tuny rozsáhlého písku,které jsem teď držel ve vzduchu jsem zničeho nic pustil.Vmísil se do toho i zlatý prach,takže to ještě ztěšklo,v rozsahu minimálně 00 metrů na všechny strany a 7 metrů vysoké.Písek dopadl na dvě postavy na zemi,neměli jak se jen tak vyhnout.Sabaku fuyu se pod námi rozpadl a mi dopadly na obrovskou 7 metrovou hroudu.''Zhebni..Sabaku Taiso!''Dotkl jsem se hromady,kterou jsem propojil s níčivou S-kovou technikou.Hluboce jsem dýchal a padl na kolena.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:34 pm

Po celu dobu som stál vonku a všetko som podrobne sledoval,nenehal som si ujsť ani jediný moment s toho.Vo nečakanej chvílui sa vonku ukázal Kisame.Táto technika bola mocná a čo si pametám vela shinobi ju neprežilo,no ale malo to aj nevýhodu bralo to vela chakry pri takomto tempe sa Kisame zruti.A nebolo by dobré teraz o neho dojsť.Otočil som sa na Kisameho."Je čas na naše Teione"-Kisame vedel o čo ide kedže sme tento trik použili viac krát.Po jeho technike som bol prekvapený celkom že to prežili ale podarilo sa im to no toto bola tá šanca.Dal som ruky do znamenia a premenil sa na Samehadu,no pred tým som si aktivoval MS.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:35 pm

Stál som vedľa Gaaru pri čom som sa na neho viac menej ustarostene pozrel.. s..si v poriadku? spýtal som sa aj keď, som sa celkom divil čo dokázal, jeho maniulácia s pieskom.. bola na o toľko väčšej úrovni než tá moja.. nakoniec som však k sebe začal zhromažďovať zlatý prach, pre istotu, aj keď som si nevedel predstaviť ako to mohli prežiť, ich schopnosti boli viac menej nad moje chápanie.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:41 pm

"Hai ..." řekl naprosto klidně bez známek únavy.
Rozeběhl se proti nim, přičemž švihl Samehadu proti Kenovi, Která se mu zakousla do nohy.
Poté jsem do obou rukou chytl druhou Samehadu a vší silou švihl proti Gaarovi.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:48 pm

Ako somnou Kisame švihol a pustil ma.Premenil som sa naspať,letel som a pri tom som zavrel pravé oko a lavým sa MS zahladel do očí Gaarovi čím som ho vlastne chytil do Tsukuyomi.Podoprel som sa rukou a zastavil na mieste.Dalo sa povedať že Gara bol vybavený,no lenže stále tu bo ten druhy.Stále som udržiaval kontakt s Garou a všetko pre neho ešte len začalo.(-150)


Naposledy upravil Itachi Uchiha dne Thu Sep 29, 2011 6:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:53 pm

jeho rychlost nebyla zase tak obrovská,a díkyž tomu že byl ken v mé blízkosti absolutní obrana zareagovala s dobrým odstupem a odrovnala jeho útok.z ničeho nic začalo mé rameno zářit.Co to zase děláš?Jsi stále tak nerozvážný.Musím se přiznat..chyběl si mi.

Z ničeho nic se tu oběvil obrovský písečný drak a švihl křídly tak že odhodil Kisameho s oboumi meči do pryč.Hned poté udělal obrovskou neprostupnou mlhu proti Itachiho sharinganu.ANBu už jsou na cestě..Budeme se je snažit udržet abychom je zabili.

(nevím jak jste se vyhly předešlému útoku teda..)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:54 pm

Uskočil som, nebol taký rýchli aby sa vedel zamerať na oboch súperov naraz a oboch tiež trafiť, v momente som poskladal pečate no zameral som sa na Itachiho ktorého zdola chňapla obrovská ruka, vyzerala viac menej ako ruka Shukaka no ten tvar som od Gaary len prebral. v zápetí ho stiahla pod piesok a on sa viac menej nemal ako brániť keď bol zamestnaný s Gaarom.. mne však, dochádzala chakra, cítil som to, bol som na dne a mohol som sa spoliehať maximálne na taijutsu ktoré však vďaka tomu bolo tiež oslabené.

-80 ? myslím xD je to B technika O.o len v menšom, vlastne hodne menšom, na ranku B zakrila dosť veľkú časť oblohy keď Gaara chytal Deidaru..
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyThu Sep 29, 2011 6:56 pm

Ken omdlel.
Důvod: Nedostatek chakry.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyFri Sep 30, 2011 1:23 pm

Takže kvôli nejakým veciam bol spravený rollback do doby, než prišli ANBU, a vymenený dozor nad bojom. Teraz som dozor ja a Tenshi Yamidan ako Admin nemá v tomto boji slovo.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyFri Sep 30, 2011 4:00 pm

Samehada narostla tak, že obvazy na ní se roztrhali.
Suiton: Senjikisame
5ekl jsem a z písku jsem vyletěl na obrovské vlně žraloků.
Plavali přímo proti Gaarovi.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyFri Sep 30, 2011 4:23 pm

Leťal som zaborený v piesku čo mi neprišlo zrovna najlepšie a prišlo mi to aj ponižujuce."Nemyslel som si že to zasiahne až takto daleko.Na tvári sa mi zobrazil usmev.V tom sa piesok začal rotrešťovať na všetky strany a niečo velké sa pred nimi začalo tvoriť.Ked sa to dalo do hromady išlo o Susano stál som v strede a obzeral som sa že koho by som mal eliminovať ako prvého.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 9:43 am

Dorazil jsem za Gaaru a Samehadou mu odtrhl ruku.
" Dooda? " zavrčel a poté velkou rychlostí praštil Gaaru Samehadou po hlavě.
Gaara tímto omdlel a byl neschopný boje.
Vzal ho ze země a přehodil přes rameno.
" Itachi-san ? Zvládneš to ? ..." zeptal se a otočil hlavu na Kena.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptySun Oct 02, 2011 11:12 am

"Kisame zvlídol si to Akatsuki bude určite nadšená no priprav s chytiť toho jinchuriki".Zrušil som Susano a použil na neho Tsukuyomi.Bol chytení v genjutsu s ktorého sa nedalo dostať no moje telo t otak isto poznaťil oa pocítil som bolesť hlavy a tela.Silno som sa nadychoval a vydychoval."Kisame ber ho ideme".Povedal som a obzral som sa na okolo vyzerá to že Suna bude mať čo opravovať. (-300 chakry)
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 7:08 pm

" Hai ..." řekl s výrazem zabijáka.
" Nejradši bych vám zkrátil končetiny ... Ale kvůli Itachimu to neudělám ..." usmál se
Vzal Gaaru a Kena přes ramena a čekal na Itachiho.
" Půjdeme ? Itachi-san ?"
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue3000/3000Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 7:19 pm

Z ničoho nič sa v hlave Itachiho a Kisameho ocitol Pein.
,, Itachi, Kisame ak ste už chytili 1 ocasého tak sa stretneme v Západnom úkryte kde ho všetci členovia Akatsuki zapečatia. Vydajte sa tam hneď ako spravíte svoju prácu " * Máte 1 deň čakáme Vás *
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 7:20 pm

" Ooo ..." přitakal
" Půjdeme ? " řekl a zmizel směr Západní úkryt.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyTue Oct 04, 2011 7:24 pm


Po zrušení Susana sa mi pozeral po okolí no po chvíle nadomnou prevládla bolesť a trias.Klakol som na kolena a pozeral sa na svoje ruky ktoré sa mi triasli.Koniec sa blíži povedal som si pre sbea.Ešte chvílu som ostal na zemi,no napokon som sa postavil a začal sa rozdýchavať všimol som si že Kisame už drží obydvoch jinchuriki."Heh heh pod Kisame ideme spať do Akatsuki čím dlhšie by sme tu boli len by sme vyvolali viac ludí".Povedal som a postavil som sa vedla Kisameho pripravený na cestu spať ku všetkým no stále ma neopuštala taá neodpustitelná bolesť započul som v hlave hlas bol od Nagata mali sme sa vydať índe než sme začali no miesto bolo dobré známe,všimol som si že Kisame sa už vidal na cestu.Obzrel som sa ešte raz po Sune a pomalím krokom som šiel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyMon Oct 10, 2011 3:16 pm

Vylezl z úkrytu a přivolal Gaarovo a Kenovo tělo.
" Aspoň budou mít památku na malého blbečka " zasmál se a znovu se zeptal
" Kam jdeme Itachi-san ? " těla jen hodil na zem.


Naposledy upravil Hoshigaki Kisame dne Wed Oct 12, 2011 4:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hoshigaki Kisame
Death
Death
Hoshigaki Kisame


Počet příspěvkù : 44
Narození : 14. 09. 11

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 3:10 pm

Po chvíli jsem se na to vykašlal a Samehada cítila Itachiho chakru.
* Co to děláš ?!* řekl jsem si pro sebe a vydal se na tu cestu, odkud se valila Itachiho chakra
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 8:25 pm

škeble se oběvila nahoře
Haku
kazeakge zjistěte situaci
kazeakge
udělal 3.oko a a prohlásil že tam je klid a nikde nikdo není
mizukage
otevřel škebli a vyskočil naní
raikage
vyskočil ven a sledoval zda-li někdo nejde
tsuchikage
seskočil vedle raikageho a čekal na Haka

Jak všeci byli na svých místech haku seskočil a začal sbírat DNA obou bývalých Jinchuriki
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 8:34 pm

Haku
dobral vzorky a a dal pokyn k přesunu
mizukage
otevřel škebli a vlezl dovnitř
tsuchikage, raikage, kazekage naskočili dovnitř spolu s Hakem škeble se zavřela a zmizela
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Sunashi - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Sunashi - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 EmptySun Nov 20, 2011 5:41 pm

Pomaly som prišiel k môjmu bývalému hrobu, pomocou Saki elementu som šikovne zamaskoval telo babky Chiyo ktorá ma oživila ešte pred .. asi rokom, alebo dvoma. Nevedel som koľko presne ubehlo, celý ten čas som trénoval a vytváral som zložku.. ktorá Sunagakure chýbala ako sol.. zložku Anbu jenodtiek Root, jednotiek ktoré neboli závislé na Kazekagem.. o ktorých Kazekage ani nevedel a ani nemal ako vedieť. Teraz sa však element Saki začal rozpadávať a telo babky Chiyo sa ukázalo.. hm.. niekto jej zobral DNA ? .. pošepol som ľadovo kľudným hlasom a následne som ju znova obalil hustou prikrývkou zlatého prachu. Vyšiel som z podzemia a pomaly som kráčal smerom do Sunagakure no sato.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sunashi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sunashi   Sunashi - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sunashi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Klany-
Přejdi na: