Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie podzemného úkrytu

Goto down 
+11
Kimimaro Kaguya
Yakushi Kabuto
Ken Kuruima
Hoshigaki Kisame
Takeru Takahashi
Marwin
Takeshi Kesshouryuu
In-Admin
Hatake Kakashi
Ansella
Akahim Ukarai
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptyFri Sep 09, 2011 7:06 pm

Okolie úkrytu tvorí hustý les ktorý pokrýva značnú časť plochy a dobre zakrýva Orochimarovu skýš. Ďalej ho tvoria farmárske oblasti a iné budovy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:23 pm

cesta mě zavedla sem, procházela jsem hustým lesem a poslouchala Nekomaty řeči

"Proč jsi od něj odešla? Mohla si se konečně usadit, co ti to dávat pomáhat oběma stranám? Jo tak maximálně prachy. Nemůžou tě zabítale můžou zavřít co bys dělala kdyby tě zavřeli hm?"

"POslyše tohle jsem ti vysvětlovala už několikrát, je to osud a tradice, jednou jsem hodná jednou zlá, sloužím těm kteří mě o to požádají nebo dají nejvíce. Nemůžu si dovolit lásku ani nic jiného." řekla jsem trochu smutněji

"Jsi blbá. On tě měl rád." už jsem jí neodpovídala spíš jsem přemýšlela jestli bych se neměla pokusit o výrobu nějakého nového a nebezpečného jedu...
Návrat nahoru Goto down
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:28 pm

Šel jsem po lese a všiml si nějaké holky.





He co tu děláš tak sama?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:35 pm

Po chvíli zde objevili Chuuninové z Ame
"Ansello ... vzdej se a možná ti usnadníme osud ... Odporuj a bude to horší !" řekl jejich velitel
V jeho ruce se začala vytvářet stlačovaná vodní koule.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:38 pm

Všimnu si nějakých ninju a příjdu k nim.




Mátě nějaký problém hoši?
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:40 pm

na odpověď oběma mužům jsem se zdráhala odpovídat jen se podívala na oba
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:41 pm

CHUUNINOVÉ
" Nepleťte se do věcí jiných vesnic Kakashi! Mohl by jste z toho mít veliké problémy!" řekl velitel znovu a rázněji
" Tak jak to bude Ansello, nebo ti mám říkat zrádkyně ?"
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:42 pm

Hele nevím odkud mě znáte,ale potřebuju vědět co udělala. řeknu a dívám se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:44 pm

"Já vám povím jasně co jsem udělala....už jen to že jsem předurčená k výpomoci všem ať jsou hodní nebo špatní." řekla jsem nevinně
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:47 pm

"Kakashi ... jste známý ... nevím čemu se divíte ale už uhněte !" zařval a vrazil mu kouli stlačené vody přímo do břicha, že odletěl dalších 8 metrů dál.
"A teď ty ... jdeš s námi nebo ne?" zeptal se znovu
"Můžeš začít od začátku ... s čistým štítem ... ale když tě vidím, asi i ta tvoje kočka je chytřejší než ty "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:49 pm

"Můžete ze mě udělat novýho člověka ale ten nutkavý pocit každému pomoct neodstraníte a mě se nechce ztratit samu sebe." pronesla jsem a namířila si to ke KAkashimu abych se podívala jestli mu něco náhodou není
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:50 pm

"Vezměte ji ..." řekl a ti dva okamžitě skočili pro ní a odtáhli ji za velitele
"Kakashi bylo to nezbytné ... vám do toho nic není "řekl vážně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:54 pm

Postavim se a odkryju sharingan



Zaútočení na jounina dobře jak myslíš.Mam důvod k tomu abych na vás mohl také útočit

Řeknu a udělám klony



Tajuu Kage Bunshin no Jutsu! Oběví se 70 klonu a všichni jsou okolo nich (obklíčili) (-100 chakry)


Vyberte si buďto ji teď necháte a já ji dovedu do konohy a tam ji odsouzíme a nebo teď tu zemřete řeknu a dívám se na ně sharinganem.Dva kloni odhodili ty chunnini co drželi tu holku a hlídali ji.

Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:56 pm

laxně jsem se dívala na ten tyjátr okolo neměla jsem v plánu zatím nic dělat jen sledovat jak se to vyvine
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:57 pm

"Zkus nás zabít " usmál se velitel
"A v Konoze budeš souzen ty místo ní ..." zasmál se
Suiton:Suiryuuben no jutsu
řekl a vytvořil biče které prosekali cestu bunshiny
"Odveďte ji ... já to tu vyřeším " řekl velitel a ostatní odešli do Ame i s Ansellou
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:59 pm

Řekněte mi jméno té holky! řeknu a udělám pečetě pro případ nouze.








(Sry jdu nachvíli off)
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 3:59 pm

šla jsem s nimi a jen jsem se letmo podívala za sebe ani jsem nemusela mluvit a věděla jsem že v okamžiku na jednoho chlapa vyskočila Nekomata a začala ho škrábat do obličeje až ho několikrát sekla přes oči
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 4:06 pm

Velitel se otočil a svázal nekomatu vodními bičemi
Raiton: Jibashi! A Nekomata dostala omračující elektrický šok

Chuuninové byli už i s Ansellou v Ame kde ji zavřeli do vězení
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 5:16 pm

ZMIZIM PRYČ.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 17, 2011 6:52 pm

VELITEL
"Kakashi! Tohle bude mít dohru ..." řekl a pomalu se přesouval do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Anonymní
Anonymní




Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySun Sep 18, 2011 3:25 pm

procházel jsem lesem a hledal vstup do úkrytu
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptySat Sep 24, 2011 3:28 pm

když jsem našel vše co jsem potřeboval tak jsem od sud zmizel pryč
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptyWed Sep 28, 2011 12:12 pm

Objevil jsem se v lese a rozhlížel se kolem sebe.''Takže tady jsi byl cosi tu hledal?''Šel jsem přesně cestou co šel Sasuke až jsem narazil na úkryt.Dřív nebo později tě najdu.Vešel jsem do prázdneho úkrytu a rozhlížel se.Hmm zajímavé.Něco jsem schoval do oblečení a odcházel pryč.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptyMon Oct 10, 2011 12:22 pm

Pomalu sem přišel a rozhlížel se po vchodu do úkrytu. Choval jsem se maximálně tiše. Dával jsem také stálý pozor kdyby přišla Ansella. Občas praskla nějaká větvička, ale po chvíli všechny namokly a byly všechny tiché.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu EmptyMon Oct 10, 2011 2:19 pm

Toshi Takari

Ten huňatý biely vlk nás zaviedol za senseiom ku ktorému sme sa nakoniec pripojili. Trochu mi to už začínalo liezť krkom, tento chlapík nás vláčil hore dole a bol čas na otázky. "Takže ? Čo tu robíme ? Ak to správne chápem.. ten Oro-bohviečo je cieľ .... a my ho máme ? Zabiť ? Zajať ? Zachrániť ?... " opýtal som sa sarkasticky toho týpka za ktorým som kráčal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie podzemného úkrytu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie podzemného úkrytu   Okolie podzemného úkrytu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie podzemného úkrytu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Okolie východného úkrytu
» Okolie severného úkrytu
» Okolie južného úkrytu
» Okolie západného úkrytu
» Okolie Zeme železa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato-
Přejdi na: