Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Podzemný úkryt

Goto down 
+15
Tobi
joukuu
Lein Amada
Narinu
Kurodama Shirome
Ken Kuruima
KemichiNamare
Haku
Takeru Takahashi
Marwin
Akio Hoozuki
Yakushi Kabuto
In-Admin
Ansella
Akahim Ukarai
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptyFri Sep 09, 2011 6:12 pm

First topic message reminder :

Tento úkryt Orochimaru najčastejšie navštevuje a robí tu niekedy aj malé pokusy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue1875/2300Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 5:13 pm

" To jestli je zabiju na mé půdě je čistě moje věc " řekl jsem s úsměvem. * Teď by nebylo hezký s ním bojovat ... * Zamyslel jsem se a na tváři mi úsměv zmizel. " Měli by jsme si to ujasnit ... " Pokračoval " Nevidím že by jsi u sebe měl Uchihu. Ani jeden z nás zatím nemáme důvod věřit tomu druhému ... " " Navíc, naše dohoda zněla ohledně akatsuki trochu jinak ... " Pousmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue2000/2000Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 5:18 pm

"Kabuto, nepokúšaj moju trpezlivosť. Hoci som ani ja svoju časť dohody ešte nesplnil, je tu jedna vec, kvôli čomu sme to uzatvárali, spomínaš? Zachránil som ti krk," prehovoril som arogantne.
"Je to len dobrý obchod. Nato, aby si si získal moju dôveru, teraz urobíš, čo ti poviem."
Zhodil som na zem dve mŕtve telá neznámych shinobi so znakom kirigakure.
"Bývalí strážci sandaime mizukageho, ktorého som mal pod kontrolou," ujasnil som.
"Kakuzu je mŕtvy. Vieš veľmi dobre, čo to znamená. Preveď mi, ako funguje tvoje Edo Tensei tak isto, ako aj jeho slabiny. Vyvolaného Kakuzua si vezmem a vyprostím ho z nadvlády prostredníctvom genjutsu tak ako som to spravil s Deidarom a Kisamem. Tak, ako sme boli dohodnutí," prehovoril som arogantne a čakal na jeho reakciu.


Naposledy upravil Tobi dne Sun Nov 13, 2011 5:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue1875/2300Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 5:24 pm

" Krk bych si dokázal zachránit sám " Ušklíbl jsem se. " Sám víš že jsme jako dva články ... Jeden bez druhého ... Neuspějeme ... " Řekl jsem arogatně, stejně jako on. " Vyber si ... Zabij mě a prohraj všechno co budeš chystat dál, nebo si přivlastni toho Uchihu ... Pak se můžeme dohodnout ... Také od tebe mohu očekávat velký kulový, když ti ukážu slabiny Edo Tensei .. A ty na mě nemáš ŽÁDNOU páku ... Zatímco já na tebe ano, že ? " Ušklíbl jsem se a zezadu tě sledoval Hanzo, který držel Hidanovu hlavu. " Víme jaký jsi ... " Pronesl jsem se zdviženou hlavou. Když jsem skončil tu větu, schoval jsem Kakuzovo DNA do rukávu a podíval se mu upřeně do očí, nehledě na to, jestli použije genjutsu nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue2000/2000Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 5:31 pm

Po chvíli upreného hľadenia som sa zasmial.
"Naozaj komické, zašiel si naozaj ďaleko," pohliadol som opäť jeho smerom.
"Myslíš si, že neviem, načo chceš Uchihu? Odhalenie tajomstva rikuda sennina, nie snáď? Tak ako ho odhalil aj "on", lenže obaja dobre vieme, že ti k tomu ešte niečo chýba. Niečo, kvôli čomu si absolútne naštvaný, niečo, čo nevieš zohnať a nenašiel si to ani na cintoríne v Konohagakure. Dúfam, že ti nemusím pripomínať, o čo ide. Ako si povedal, potrebujeme sa obaja rovnako. Ja potrebujem teba a ty potrebuješ mňa, preto ak si chceme navzájom dôverovať, bude lepšie, aby sme odteraz konečne začali spolupracovať, v opačnom prípade..."
Tentokrát som sa zatváril strašidelnejšie ako obvykle.
"...tvoje ambície spálením DNA Hashiramu ostanú navždy neuskutočniteľnými a jedinou náplňou tvojho života bude plaziť sa predo mnou o život. Dúfam, že teraz si už rozumieme."
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue1875/2300Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 5:36 pm

* Áá .. Ten zmetek ... * Zatvářil jsem se zamyšleně. " Dobře .. půjdeme na "naše" místo ... " řekl jsem a zvedl ninji pomocí hadů a společně s Hidanovo hlavou která mi nonstop nadávala jakej jsem zmrd odešel.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue2000/2000Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 5:57 pm

Okamžite som ho nasledoval.
Ten slizký had, vôbec to s ním nie je tak ľahké. Fakt, že som mu povedal o Hashiramovej DNA, ma samotný pomerne dosť zaráža.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue1875/2300Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 7:31 pm

Vešel jsem zpátky a podíval se smutně na ležící tělo. " Asi se musím rozloučit s mou mluvící krabičkou ... " Řekl jsem a jako minule, jsem zopakoval minulost. Popadl mě takový amok, když jsem pomyslel že jediné co mi mohlo pozvednout náladu, že o to teď přijdu. Začal jsem mu máchat hlavu v roztocích kyselin, bodat mu jehly do obličeje. Nakonec jsem vzal kámen a hodil mu ho po hlavě. Pak jsem ho vzal za vlasy a obří silou jsem tu hlavu vrhnul po zdi. Byla to tak velká síla, že jsem mu dokonce vytrhl vlasy a on vypadal jako čerstvě zmlácený důchodce. Poté jsem si neodpustil menší plastickou operaci, po které vypadal zhruba takto. (xD)

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue2000/2000Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 7:36 pm

Kakuzu
Dokráčal som za Kabutom a zabránil aspoň kyselinám, aby mu ostali oči.
"Ten "Madara v maske" síce povedal, že som umrel preto, aby som sa mohol stať nezraniteľným, ale to nič nemení na skutočnosti, že si mi spôsobil pomerne dosť bolesti. Kabuto, nevidíme sa naposledy, to si píš," prišil som Hidanovu hlavu k telu a napravil všetko do použiteľnej formy, ako sa patrí.
"Už zasa ťa ťahám z kaše."
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue800/800Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (800/800)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 7:48 pm

sešitý jsem se protáhl... zase? já nevím kdo za tím hadem lezl.... zařval jsme na celé kolo a vzal si kosu kterou jsem si zavěsil na ramena... a podíval se na něj a co chceš teď dělat? řekl jsme když jsme se uklidnil a otřel si xicht od krve
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue2000/2000Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 7:53 pm

Kakuzu
"Uchiha už viac nie je našou povinnosťou. Budeme sa naďalej sústrediť na našu najplatenejšiu robotu, chytanie jinchuuriki" odpovedal som a pomalými krokmi opúšťal sídlo.
"Poďme, Hidan. Tu nás už nič nedrží."

- Kakuzu PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue800/800Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (800/800)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 7:56 pm

odešl s kakuzem...
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue1875/2300Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptySun Nov 13, 2011 8:16 pm

" Kakuzu, sklapni " Řekl jsem a odkopl ho jako kus hnoje. * Dneska mám extrémně špatnou náladu ... * Zamyslel jsem se a sedl si laxně na žildli. " Kdy přijde ten pytel sraček ?! " Zamumlal jsem si a přemýšlel kdy půjdu pro další část dohody.
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue750/750Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (750/750)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptyMon Nov 14, 2011 7:20 am

oběvil jsme se u kabuta a rohlél se... zdravím kabuto dono mmám pro vás ty věci a ďábelsky jsme se usmál
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue1875/2300Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptyMon Nov 14, 2011 1:23 pm

" Polož je na stůl a co já vím, máme taky práci, jdeme pro Pětku a při troše štěstí možná Osmičku, ale té moc nadějí nedávám ... " Řekl jsem a zvedl se. " Buď připravený používat svoje Hijutsu ... " Dodal jsem a zmizel pryč.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue750/750Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (750/750)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptyMon Nov 14, 2011 9:41 pm

vyksládal jsme vše z mojí dimenze včetně kageho židle a začal se v tom hrabat... osmiocasý... je z kumo... asi se tam zajdu podívat... zase jsme se usmál jak jsme to měl ve zvyku a dimenzi uzavřel... pak jsme vyšel do kumo... Chvíli tvlao než jsme vybloudil ven ale nakonec jsme se ven dostal a vyšel směrem do kumo...
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Podzemný úkryt - Stránka 11 Left_bar_bleue600/600Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty_bar_bleue  (600/600)

Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 EmptyFri Dec 02, 2011 6:48 pm

Vstal jsem z postele ve svém pokoji Chjo kde je asi Kabuto Pomyslel jsem si a pomalu jsem ho šel hledat a pak jsem si vzpoměl že se spolčil s tím chlapem v masce
a tak jsem šel ven a šel jsem ho hledat ale na konec jsem si typnul jen jedno místo tu kostru ale kde je to byla věc kterou jsem nevěděl.
-přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podzemný úkryt   Podzemný úkryt - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Podzemný úkryt
Návrat nahoru 
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Severný úkryt
» Západný úkryt
» Južný úkryt
» Úkryt pri mori
» Úkryt pri púšti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Otogakure no Sato-
Přejdi na: