Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Okolie Zeme železa

Goto down 
+10
Hiruko
Neome
Kishin Midori
Hyuuga Neji
Sabaku no Gaara
Zetsu
Ansella
In-Admin
Kitaru D. Sora
Akahim Ukarai
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptyThu Sep 08, 2011 7:00 pm

Okolo zeme železa je zasnežený sneh v ktorom sa zle orientuje, no pre samurajov je to hračka.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 9:07 am

Přišel jsem do této země,protože mi bylo jasné,že by mě Zetsu nejspíš hledal hned v Konoze.O této zemi jsem slyšel jen že se specializuje na techniku s mečem no mě to nijak nezajmalo.Opřel jsem se o strom,kde sněželo.Byla mi zima,ale jelikož jsem chtěl přežít musel jsem to chvíli přetrpět a usl jsem.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:27 pm

Přiběhli jsme sem s Ansellou a vyhledali nedaleký opuštěný srub.
" Tady by to šlo ne ?" zeptal jsem se a vešel dovnitř, kde jsem rozbalil všechny věci.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:31 pm

vešla jsem za ním nejistě a s Nyako v náručí, byla jsem zvyklá i na horší.. rozhlédla jsem se po srubu byl docela útulný a pak jsem se podívala na Tenshiho

"Budeš mít problém že si opustil vesnici s nukeninem a bez povolení."
Návrat nahoru Goto down
Zetsu
Akatsuki
Akatsuki
Zetsu


Počet příspěvkù : 36
Narození : 03. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie Zeme železa Left_bar_bleue800/800Okolie Zeme železa Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:34 pm

Kitaru D. Sora napsal:
Přišel jsem do této země,protože mi bylo jasné,že by mě Zetsu nejspíš hledal hned v Konoze.O této zemi jsem slyšel jen že se specializuje na techniku s mečem no mě to nijak nezajmalo.Opřel jsem se o strom,kde sněželo.Byla mi zima,ale jelikož jsem chtěl přežít musel jsem to chvíli přetrpět a usl jsem.
_______________________
Mimochodem já bych tě našel hned díky Chakra Sensing Technique:D:D
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:37 pm

"Problém už mám z napadení Kazekageho ..." řekl tiše a ustlal postel.
" Asi půjdu pro dřevo ... je to tu prochladlé ..." řekl a odešel do lesa.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:41 pm

jen jsem se za ním podívala a vyšla s Nyako ven a vyskočila na jeden strom a posadila se na větev a dívala se někam pryč všude byl sníh a vcelku i zima a mě začínalo být v sukýnce a halence trochu víc zima, ale chtěla jsem být alespoň na chvíli zde a dívat se do prázdna ...
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:43 pm

(Hm jenže si se mě ani nedotkl ne?Takže pochybuju xD)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:49 pm

Přišel s rukama plnýma dřeva a zapálil krb
Vyšel ven a spustil " Co děláš na té větvi ? "
"Pojď dovnitř ... Nastydneš ..."
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Zetsu
Akatsuki
Akatsuki
Zetsu


Počet příspěvkù : 36
Narození : 03. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Okolie Zeme železa Left_bar_bleue800/800Okolie Zeme železa Empty_bar_bleue  (800/800)

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:50 pm

________________
víš co to je vůbec za jutsu:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD??????????
Přečti si to na Naruto wiki a uvidíš prosimtě....
Návrat nahoru Goto down
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 1:56 pm

"Hmm jakoby to bylo možné." šeptla jsem a s Nyako šla zase zpět do srubu trochu jsem se oklepala zamtímco ona si šla lehnout do peřin
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:01 pm

"Nedáš si něco k jídlu?" zavolal na ni když ohříval čaj.
* To už jde spát ? ... Nyako je nějaká znuděná ...* pomyslel si
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:06 pm

"Ne nechci." řekla jsem a šla si stoupnout ke krbu abych si trochu ohřála ruce
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:09 pm

" Chápu že tu není moc příjemně ... ale je to jediná neutrální země, na které nám téměř nic nehrozí ..." řekl a sedl si na kožešinu vedle krbu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:17 pm

"Já nic neříkám jsem zvyklá i na horší, tohle je oproti tomu luxus." řekla jsem a posadila se trošku nejistě dál od něj zády ke krbu abych se ohřála
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:19 pm

"?" podíval se na Ansellu
" Mám otázku ... zabila jsi už někdy někoho ? ... myslím v boji ?"
Po chvíli se za ní v sedě otočil
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:28 pm

"Ne...nebojuju, když to není potřeba." odvětila jsem mu pokrčila si kolena a objala jsem je
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:48 pm

" Není ti zima ? ..." řekl a zvedl se. Po chvíli přišel s peřinou v ruce kterou obalil okolo Anselly.
" Předtím jsi říkala že toho moc nevím o tvé rodině ... řekni mi o ní něco ... pokud chceš" řekl a usmál se
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 2:56 pm

"Díky." řekla jsem a přidžela jsem si jí u těla

"tak víceméně všechno znáš, jen postavení naší rodiny bylo všude známé ale v Amegakure jsme to poctivě kryli. naše tradice udávají že naše vyjímečné schopni je třeba prodávat naprosto všem babička jednu chvíli sloužila v akatsuki a jednu i v Konoze dělala oboum špeha a ještě stíhala vychovávat mě po smrti rodičů. Pamatuješ ten měsíc co jsem musela jít spát k tobě? Jak se mě ujali tví rodiče? Měla výzvědnou misi o kterou jí požádali Akatsuki i Kirigakure zárveň. Pracovala pro ně a pak se zase vrátila." odmlčela jsem se a čekala až to vstřebá
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 3:00 pm

" ... " Zíral
" Nebylo tvojí babičce náhodou 75 ? ..." Zíral tak, že to málem nerozdýchal.
" Zřejmě měla hodně nabitý program " zasmál se
" Ale ten měsíc byl jeden z nejšťastnějších, který jsem zažil. "
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 3:14 pm

"To měla a nikdy se mi k tomu nepřiznala až po té cestě když se vrátila a zasvětila mě do toho....pak ještě měsíc chodila na mise až se nevrátila. Nebo respektive se vrátil nějaký muž v jejím henge a oznámil mi že je mrtvá zabili jí. Nevím kdo, ale já pak musela podle jeho slov převzít její činnost. Dělala jsem 5 let špeha, medika, dokonce i zástup v akademii a byla spokojená i když mi ten starý život tak trochu chyběl."
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 3:26 pm

" Tak proč se k němu nevrátíš ? Například se mnou ? Slyšel jsem i Nekomatu jak se ti snažila domluvit " řekl a zasmál se, přesednul si vedle Anselly
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 3:30 pm

"Nekomata moc dobře ví jaké závasky mám sloužila i babičce." řekla jsem mu "Ona chce abych se usadila a dělala domácí puťku."
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 3:32 pm

Z té domácí puťky se opravdu od srdce zasmál
" Nedokážu si tě představit jako domácí puťku. Ale svým způsobem má Nekomata pravdu. Má o tebe starost a možná se na ní otiskla trocha osobnosti tvé babičky." smál se dál
Objal jí a sledoval planoucí oheň v krbu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa EmptySun Sep 18, 2011 3:40 pm

"Chce abych se usadila aby ona nemusela nic dělat." řekla jsem a nijak nereagovala na jeho objětí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolie Zeme železa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolie Zeme železa   Okolie Zeme železa Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Okolie Zeme železa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Země opic
» Smlouvy Země Blesku
» Okolie východného úkrytu
» Okolie severného úkrytu
» Okolie južného úkrytu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: