Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Tsuchikageho

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Sep 07, 2011 4:37 pm

Zde bydlí Tsuchikage. Častěji než zde ho naleznete ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:15 pm

Přišla jsem domů a čekala na Kentu. Rozplácla jsem se na pohovku, vedle které bylo i křeslo, které na Kentu už čekalo.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:18 pm

Prišiel som za ňou do domu a rozhliadol som sa. Vau, vraj skromné hniezdočko. Usmial som sa. Máš to tu pekné. Pochválil som jej dom a sadol som si do kresla.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:20 pm

" Sank yu ... " zašeptala jsem a přesedla si ke Kentovi na opěradlo u křesla. " Může to tu být ještě lepší " usmála jsem se " Doufám že do srazu kagů, jestli nějaký bude, budeš aspoň chuunin, abych tě mohla vzít s sebou " usmála jsem se
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:23 pm

Áno. Usmial som sa. Teraz budem makať dva krát viac! Povedal som vážne.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:25 pm

Chvíli jsem mlčela. " Jen kvůli mne ? " zeptala jsem se trochu vážněji. Přitom jsem si lehla zády na Kentovo nohy a čekala reakci.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:29 pm

Áno. Usmial som sa na ňu a prešiel som jej rukou po tvári.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:30 pm

Najednou jsem cítila alarm. " Hrobka !" vykřikla jsem a vyletěla ven bleskovou rychlostí
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyWed Oct 12, 2011 8:32 pm

Čo? Spýtal som sa skôr sám seba a vybehol som za ňou.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 3:14 pm

Dopadla jsem jako ta nejhorší Tsuchikage v dějinách Iwy. Cítila jsem se hrozně a nemohla ze sebe setřepat ten pocit nepotřebnosti. Sedla jsem si na postel, umístěnou v mé ložnici, a přemýšlela jsem nad vším co jsem udělala. Věděla jsem že to bylo správné, ale moje nohy stejně zaujali nevěřícný postoj a já byla stále smutná ...
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 4:50 pm

Po chvíli jsem se zvedla a odešla směr kuchyň. Cítila jsem se strašně. Vzala jsem si z lednice sake a začala pít. Sedla jsem si na židli a jen sledovala zeď, očekávajíc nějaký zázrak, životní zlom. Jenže ani jsem si neuvědomila, že ten nastal už v době, kdy jsem vzala do ruky saké.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 5:40 pm

Naprosto opilá jsem šla obhlédnout jestli tu není někdo nový. Táhla jsem za sebou třílitrovou flašku saké a každý krok jsem zakopla.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 6:25 pm

Prišiel som do domu a položil som ju na posteľ. Mala by si sa vyspať. Bude ti lepšie. Usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 6:36 pm

" Já N.E.B.U.D.U spát ..." řekla jsem znovu a rázněji. " Pokud nedokážu ochránit mrtvolu tak nikoho ne ? " odmlčela a chvíli jsem cítila opici. Zavěsila jsem za něj své ruce a sledovala jeho oči.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 8:00 pm

Pobozkal som ju. Vážne by si si mala ľahnúť... Ľahol som si do postele.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 8:13 pm

Jen jsem z té ignorace sledovala strop. " Kš .." odsekla jsem a ležela vedle Kenty. " Zlobíš se ?"zeptala jsem se polohlasem, přičemž jsem se k němu pod dekou otočila a jemně položila svou hlavu na jeho rameno. " Dobrou ..." zašeptala jsem a po chvíli usnula.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 8:25 pm

Nie, nemám prečo. Zívol som si.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyThu Oct 13, 2011 8:36 pm

Chvíli jsem přejížděla v leže prstem po Kentovo svalnatém břiše. " Dobrá .." řekla jsem ospale a stále si myslela své. " Dobrou ..." řekla jsem a po chvíli jsem na Kentově rameni usnula.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyFri Oct 14, 2011 12:56 pm

První ranní paprsky dopadly na mou tvář a já se po chvíli probudila svým pomalým tempem. Silně mne bolela hlava. Viděla jsem jak Kenta ještě spí, tak jsem se tiše zvedla a odešla do kuchyně. Tam jsem si vzala lahev vody a lahev sake prohodila oknem. Začala jsem pomalu pít vodu a přemýšlet nad mými rozhodnutími.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptyFri Oct 14, 2011 9:24 pm

Už se stmívalo a já jsem ztratila ponětí o čase. Po chvíli jsem se zvedla i se sklenicí vody a dopotácela se do postele, kam jsem si lehla vedle Kenty. " Nezaspal jsi trochu ? ..." šťouchla jsem do něj provokativně.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptySat Oct 15, 2011 8:42 am

Ešte pol hodinku brácho. Povedal som zo spánku a prevalil som sa na bok a padol som z postele. Okamžite som okolo seba začal šermovať rukami pretože som si myslel, že ma niekto napadol. Potom som sa spamätal a obzrel som sa. Dobré ráno. Koľko je hodín? Sadol som si na posteľ.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptySat Oct 15, 2011 8:43 am

" Deset hodin ... " vydýchávala jsem ještě toho "bráchu". "Jenže problém je že jsi prospal celý den..." lehla jsem si hlavou směrem k němu
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptySat Oct 15, 2011 8:45 am

Čo? Spýtal som sa nechápavo. Asi som bol unavený viac ako som si myslel. Poškrabkal som sa na hlave. Kde tu je kúpeľňa?
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue1100/1100Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptySat Oct 15, 2011 8:47 am

Na vysvětlování jsem moc nebyla, tak jsem se s menší migrénou zvedla a šla směr koupelna. Otevřela jsem dveře, poukázala místnosti, kterými jsme prošli a pak sebou šla znovu plácnout o postel
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Dům Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho EmptySat Oct 15, 2011 8:49 am

Díky. Usmial som sa na ňu a potom som vošiel do kúpeľne a začal som sa sprchovať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Tsuchikageho   Dům Tsuchikageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Tsuchikageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kancelář Tsuchikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: